Esnaf Kredileri

Vatan ODEABANK Kredi Başvurusu Yapmak İsteyenler Nasıl Bir Yol İzlemeliler

16.05.2018
121
Vatan ODEABANK Kredi Başvurusu Yapmak İsteyenler Nasıl Bir Yol İzlemeliler

Ülkemizde bulunan 62.9 milyon aktif kredi kartına yapılan düzenleme ile, elektronik eşya alımında sınırlama getirilmesi insanları ve büyük teknoloji mağazalarını arayışa itmiştir. Bu arayışın sonucunda çıkan yeni çözüm ise; büyük teknoloji firmaları ve bankaların ortak yaptığı anlaşmayla telefon, bilgisayar yada elektronik eşya alacak insanlara kredi sağlanarak ihtiyacı olan alışverişi taksitle yapma imkanı oluşturulmuştur. Vatan Bilgisayarda Odeabank’ la yaptığı bu anlaşma ile müşterilerine taksitli alışveriş fırsatı sunmaktadır. Vatan bilgisayardan istediğiniz cep telefonunu kredi ile almanız için yapmanız gerekenler, kredi başvurusu nasıl yapılır? bilgilendirmeye çalışalım.

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredisi Alarak Alışveriş Nasıl Yapılır?

Yüzlerce teknolojik ürünün bulunduğu Vatan Bilgisayar mağazalarında, istediğiniz her türlü elektronik aleti taksitle alabilirsiniz. Kredi kartlarına getirilen kısıtlama insanların alışverişlerini sınırlasa da, çözüm bulmakta zorlanmamışlardır. Bankalar ve büyük markaların müşteri kazanmak adına yaptığı bu çalışma, hem insanlara yaramış hem de banka ve mağaza müşteri çekmektedir. Binlerce liralık son teknolojik akıllı telefonları yada beyaz eşyaları nakit almak pekte mümkün olmadığı için satışlarda bu sınırlamadan etkilenmiştir. Bu yöntem genelde telefon almak için sıklıkla kullanılmaktadır. Burada öyle bir sistem yapılmış ki tek bir sms le sizin kredi talebinize onay geldiğinde alışverişinizi yapmanız 10 dakikayı almıyor. Teknolojinin sağladığı bu hızlı alışveriş imkanı da hem insanları hem firmaları memnun ediyor. Bu kadar kısa sürede yapılan değerlendirme ile size düşen en yakın Vatan bilgisayar şubesine giderek öncelikle alacağınız ürünü seçmek ve ürünün fiyatını öğrenmek. Vatan bilgisayar mağazalarında bu iş için görevli Odeabank temsilcileri size izlenecek yol hakkında ayrıntılı bilgiyi vermektedirler. Alacağınız ürünün fiyatı belli olduktan sonra VATAN (boşluk) T.C. kimlik numarası (boşluk) alacağınızın ürünün fiyatını yazarak 8444’e gönderdiğinizde kredi onayınız yada red cevabınız anında size iletilmektedir. Bu mesajın devamın da onayın gelmesiyle telefonu yada seçtiğiniz ürünü almak için ödeme şekilleri belirlenir ve işlemin tamamlanmasıyla alışverişiniz bitmiş olacaktır. Ödemeler belirlenen tarihlerde Odeabank ATM ya da size en yakın Odeabank Şubesine yatırılmaktadır.

                         8444′ e MSJ ATARAK KREDİ BAŞVURUNUZU YAPINIZ

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Faizi Ve Taksit İmkanı Ne Kadardır?

Vatan Bilgisayardan seçtiğiniz telefonu taksitle almak için Odeabank kredi uygulamasına başvuru yaptığınızda, sizin onaylanan kredinize 48 ay vade imkanı sunulmaktadır. Maksimum 48 aylık vade imkanın uygulanan faiz oranı ise oldukça uygun rakamlardadır. 1,55 faiz oranı üzerinden değerlendirme yapılsa da bu alınacak ürün ve vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu faizlendirme oranı sizi düşündürse de, faturaya ek ya da başka mağazalardan elden taksit yöntemiyle alınan telefonlara göre yine hesaplı durumdadır. Sizin burada yapacağınız vade sayısını kısa yani 12 ay tutarsanız daha az faiz farkı ödersiniz. Sadece telefon değil tüm elektronik aletler için kullanılabilen bu kredinin onaylanma süreci tabi ki sizin kredi notunuzla ilgilidir. Anında cevabın geldiği bu sistemle kredi notunuz yüksek ise kredi onayında sıkıntı yaşamayacaksınız. Başvuru için atılan sms e teyit için müşteri hizmetleri sizi arayacak ve ürün tutarı ve vade sayısı hakkında bilginize başvuracaktır. Onaylanan kredi başvurunuzun devamında ürününüzü T.C kimlik kartınızla istediğiniz Vatan Bilgisayar şubesinden alabilirsiniz.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi Şartları

Her Vatan Bilgisayar şubelerinde bulunan Odeabank yetkililerinden bu kredi ile ilgili yardım alabilirsiniz. Herhangi bir şart bulunmamakla birlikte, kredinizin onaylanmasında kredi notunuz ve mevcut kredi ödemeniz etkili olmaktadır. Bu alacağınız ürünün fiyatına göre de esneklik gösterilebilecek bir kredi türüdür. Alt limit ve üst limit yine sizin mevcut kredilenme durumunuza göre belirlenmektedir. Ürünün fiyatının yüksekliğine göre inceleme daha ayrıntılı olacak ve değerlendirilecektir. Bu kredi ile cep telefonu, laptop, bilgisayar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri, ses sistemi, beyaz eşya ve diğer yüzlerce elektronik eşyayı taksitle alma imkanı bulunmaktadır. Vatan bilgisayardan telefon almak için 1 Mayıs-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli faizsiz 15 taksitle ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz. Tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında İphone dahil tüm telefon alışverişlerinde geçerli bu kampanyaya 1 smsle kredi başvurusunda bulunarak istediğiniz telefona sahip olabilirsiniz. Bir çok markayı aynı anda bu mağazada bulabilir ve aralarından sizin maddi gücünüze uygun olanını seçerek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilir hızlı onay süreci ile ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.