Esnaf Kredileri

Üniversite Öğrencilerine Kredi Veren Bankalar

01.11.2017
122
Üniversite Öğrencilerine Kredi Veren Bankalar

Üniversite hayatı maddi anlamda ailelerin resmen belini büken süreçtir. Hele birde devlet tarafından 2018 senesinde burs kazanamadı iseniz nakit ihtiyaçlarınız için kesinlik ile tek çözüm size kredi imkanı sağlayan bankalar’dan geçmektedir. Öğrencilere yönelik ihtiyaç giderlerinin tamamen öğrenim hayatları boyunca karşılayabilecekleri kredi imkanı finanse eden bankalar düzenledikleri bu amaç ile kampanyalar ile sizlere 48 ay vadeli yani 4 sene geri ödenecek şekilde nakit çözümler sağlamaktadır.

Üniversite Öğrencileri’de Bankalardan Kredi Alabilirler

Bankalardan kredi alabilmenin ilk altın kuralların dan bir tanesi hiç şüphesiz olarak başvuru sahibinin kullanmış olduğu kredinin nasıl geri ödeyebileceğini ilgili bankaya beyan etmesinden geçmektedir. Buda resmi olarak gelir belgesinin gösterilmesi ile ispatlanmaktadır. Doğal olarak Üniversite öğrencileri bu belgeye sahip olmadıkları için bankalardan ihtiyaç kredisi kullanamayacaklarını ilk etap da düşünmektedirler. İkinci etap da ise bizim yönlendirmemiz neticesin de şayet FİNDEKS KKB Kredi Notu değerleri yüksek ise nasıl hiç yerlerinden bile kalkmadan 30 bin ile 40 bin TL arasında kredilerini alabilirler ona şahit olmaktadırlar.

Bankalardan Üniversite Öğrencileri Nasıl Kredi Alabilir ?

Nüfus cüzdanınızı bile beyan etmeden üniversite öğrencileri bankalardan kredi alabilmesinin tek yolu İnternet bankacılıklardan geçmektedir. 18 yaşından gün almış olan tüm üniversite öğrencilerimiz çok rahat bir şekilde şayet kredi notları düşük değil ise bir çok bankadan en fazla 48 ay vadeli olacak şekilde ihtiyaç kredisini alabilirler. Biz buna gelir belgesiz kredi demekteyiz. Sadece bu imkanlardan siz değerli öğrencilerimiz değil, gelir belgesine sahip olmayan başta ev hanımları olmak üzere tüm SGK’ sız olarak çalışan vatandaşlarımız dahil istifade edebilmektedir. Bu fırsattan 2018 senesinde yararlananmak isteyenler şunları sağlaması gerekir

  1. İlk olarak tercihen Akbank dan bir vadesiz olarak Türk lirası cinsinden hesap açınız.
  2. Hesap açma işlemlerini sağlatırken Akbank Direk uygulamasını kullanabilmek için tek kullanımlık bir şifre edinin.

Bu iki işlemi de Akbank bireysel müşteriler bölümünde gerçekleştirdikten sonra artık Üniversiteli kardeşimiz 40.000 TL kadar olan ihtiyaç kredisi için başvurusunu yapabilir.

ŞUBEYE GİTMEDEN ŞİFRE ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Başvuru İşlemini Üniversiteli Gençler Nasıl Yapabilir ?

Mevduat hesabını açtıktan sonra artık Akbank direk İnternet bankacılığına giriş işlemini sağlayıp kredi başvurumuzu yapmamıza sıra geldi. Bu başvuru işlemini günün her saatin de yapabilirsiniz. Hatta mesai günleri olmayan Cumartesi ve Pazar günü bile kredi başvurusunda bulunabilir, krediniz onaylanır ise hiç zaman kaybetmeden kredinizi alabilirsiniz.

Başvuru işlemlerinin başlatılması için ilk olarak bankanın İnternet veri ağına girmeniz gerekecek. Bunun için ise https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx bu adresi tıklamanız yeterli olacaktır. Giriş yapman için size açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve altına da banka şubesinden almış olduğunuz tek kullanımlık şifreyi girmelisiniz. Bu iki bilgiyi girdikten sonra ” GİRİŞ ” demelisiniz. Şimdi ise sisteme kayıt olurken ilgili memura vermiş olduğunuz telefon numarasına gelen güvenlik şifresini 2 dakika içinde girmelisiniz. Bunu da doğru bir şekilde yaptıktan sonra karşınıza zaten direk 30.000 TL almak için tıklayın yazısını göreceksiniz. Onu tıkladığınız vakit ise karşınızda bu kez de 40.000 TL kadar ihtiyaç kredisinin hesaplama ve başvurusunun yapılacağı ekran gelecektir. Bu ekrandan istediğiniz vade ve miktarı belirleyip ” BAŞVUR ” demeniz sizin için yeterli olacaktır.

Üniversite Öğrencilerine Sağlanan Bu İmkanların Faiz Oranları Nedir ?

Siz değerli okuyan Üniversiteli gençlerimiz için sisteme üye olarak güncel 2018 senesine ait ortalama kredi faiz oranlarını ve geri ödeme işlemlerine erişim sağladım. Ulaştığım kredi bilgilerine göre ise üniversitelere sağlanan bu kredi iki şekilde verilmektedir. Buna göre ise faiz oranları ve doğal olarak ödeme aylık miktarları değişmektedir. Bu seçenekler ise şunlardır.

  1. HAYAT SİGORTALI: Hayat sigortalı olarak ihtiyaç kredisi alacak olan üniversite öğrencilerine uygulanacak olan faiz oranı %1.45 olmaktadır.
  2. HAYAT SİGORTASIZ : Şayet üniversite öğrencisi hayat sigortası almak istemiyorsa ise bu kez 48 ay vadeli yada daha az vadelerde alacağı ihtiyaç kredisi için aylık %1.60 faiz oranı ödemek zorundadır.

Bu her iki üniversitelere özel sağlanan KOLAY  yoldan alabilecekleri ihtiyaç kredisinin 40 bin TL için aylık geri ödeme tablosu aşağıdaki gibidir.

Üniversite Öğrencilerine Kefilsiz 40.000 TL İhtiyaç Kredisi

Üniversite Öğrencilerine Kefilsiz 40.000 TL İhtiyaç Kredisi

Hepinize Allah zihin açıklığı versin…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.