Tüm Cam Balkon Bayiliği İmkanı Sunan Firmalar Burada

Tüm Cam Balkon Bayiliği İmkanı Sunan Firmalar Burada
16 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.


İnşaat sektörünün olmazsa olmazlarından olan cam balkon, evlerde, dükkanlarda, cafeterya ve pastanelerde artık yaygın olarak kullanılmaktadır. Sizde az sermaye ile bir iş kurmak istiyorsanız cam balkon bayiliği size tavsiye edeceğimiz bir sektördür. Bulunduğunuz ile göre değişen tüm bayilik imkanı sunan tüm firmaların hepsini yazmamız mümkün değil ancak sizlere önerebileceğimiz bir kaç firma ile araştırmamızı yapalım ve cam balkonun kullanım alanları hakkında bilgi edinelim,

Cam Balkon Nedir, Kullanım Alanları Nerelerdir?

Cam balkon dediğimizde, evlerin balkonları için sıcacık bir oturma alanı oluşturmak adına uygulanan bir işlemdir. Yaz kış balkonunuzu sıcaktan, soğuktan tozdan ve gürültüden uzaklaştıran bu yapı, artık tüm inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Balkonları kullanılmaz durumdan, evlerimizin içine dahil etmek için cam balkon tercih edilmektedir. İstediğinde katlanarak kapanan, istediğinizde açılan sistemler balkonunuzu oldukça şık göstermektedir. Cafeterya ve kahvehaneler için ise, sigara yasağının getirilmesi de cam balkon sektöründe bir hareketlilik oluşturmuştur. Sigara kullanan müşterilerine özel alan oluşturmak isteyen işletme sahipleri, hareketli ray sistemli cam balkonlar yaptırarak bu kesimdeki müşteriyi de ağırlamaktadırlar. Piyasada bulunan bir çok cam balkon üreticisi bulunmaktadır. Siz bayilik alırken bu firmaların kaliteli hizmet verenini tercih etmelisiniz. Cam balkon üretiminde kullanılan malzemenin güvenlik kurallarına uygun, izolasyonu iyi, akıllı kapakları ile dışarıdan hava, toz ve yağmur geçirmeyen, kolaylıkla açılır kapanır sisteme geçebilen kaliteli üretim yapan firmalardan bayilik almalısınız. Firma sayısı oldukça fazla olan bu sektörde firmalar bayilik verirken yatırımcıdan bayilik ücreti talep etmemektedirler. Bu iş hakkında bir tecrübeniz, bilginiz ya da size bu iş hakkında yardımcı olacak bir çalışma arkadaşınız varsa bayilik almak için ayrıntılara bakalım.

Cam Balkon Bayisi Olmak İstiyorum

Öncelikle bu işi yapmaya karar verdiğiniz anda, firma tercihi yapmanız gerekecektir. Bu tercihi kendi malzemesini kendisi üreten bir firmadan yapmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Kendi üretimini kendi yapan ve bu sektörde tecrübeli firmalar bu işe başlangıçtaki bilmeniz gerekenleri ve işin incelikleri ile ilgili size destek olacaktır. Cam balkon işi kurulumu kolay ancak bir el yatkınlığı isteyen bir iştir. Firmadan alacağınız bayilik sonrası sistem, markanın adına size siparişlerin gelmesi, sizin ölçü alıp montajını yapmanız şeklinde ilerleyecektir. Firmanın sisteminden size düşen siparişle fabrikadan alacağınız malzemeyi zamanında müşteriye sunmanız, montajı zamanında yapmanız önemlidir. Marka temsilcisi olacağınız için firmanın adına bir zarar gelmemelidir. Açılacak küçük bir dükkanla, insanların yoğun olduğu bir bölgede size gelecek müşterileri cam balkon ile ilgili sorularına ve yapılacaklar hakkında bilgilendirmeniz için sizin de konu hakkında donanımlı olmanız gerekecektir. Bu zamanla ve tecrübeyle gelişecek ve işler kısa zamanda rayına oturacaktır.Home Glass 

1988 yılında beri sektörde bu işi yapan firma Pvc, Alüminyum, Cam, Kapı ve Pencere Sistemlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün teslimatı ve sonrasındaki sorunlarda da hızlı dönüşleri ile müşteri odaklı çalıştıklarını vurgulamaktadırlar. Tüm Türkiye’ de bayilik vermek isteyen firmaya ulaşmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Albert Genau

Sektörün en eskilerinden olan firma, 30 yıllık geçmişiyle güven sağlamaktadır. Merkezi Ankara’ da bulunan ve son teknoloji üretimle kendini yenileyen firma, ürünlerini % 100 garanti ile sunmaktadır. Bayisi olacak yatırımcıya, tabelasından, standına, araç ve cephe stickerından, park dubasına kadar, 23 kalemden oluşan üretici bayi paketini ücretsiz olarak vermektedir. Bayilik almak için http://www.albertgenau.com/tr/Cambalkon-Imalat-Bayilik adresinden ulaşabilirsiniz.

Mcm Cam Balkon

1994 yılında sektöre adım atıp cam balkon üretiminde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, üretim, montaj ve demonte teslimatlarıyla her bölgeye ulaşımı sağlamaktadır. Bayilik almak için http://www.mcminsaat.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Glasstech

Kuruluşu 1992 de ancak cam balkon üretimi 2004 te başlayan firma, kalitede, hizmette ve bayi ilişkilerimizde sunduğu seçeneklerde en iyi olmak ve müşterilerimizde en iyi hizmeti verebilmek hedefindedir. Bayilik için, Glasstech sitesindeki başvuru formunu doldurarak iletişimi sağlayabilirsiniz.

Glasser

81 ilde 81 bayilik hedefiyle yeni girişimcilere bayilik fırsatısunan firma, bayilerine lojistik destek sağlayarak beraber büyüme stratejisi uygulamaktadır. Türkiye’ de tek cam balkon sertifikalı firma olmasının güvencesi ile sizde Glasser firmasından bayilik alabilirsiniz. http://www.glassercambalkon.com/?/bayimiz-olun adresinden bayilik için ön başvurunuzu yapabilirsiniz.

Neden Cam Balkon Bayiliği Almalıyım?

Cam balkon sektörü 2018 yılı için gelişen sektörler arasındadır. Özelliklede inşaat sektörüyle ilgili daha önceden bir tecrübeniz varsa çoğu evin, iş yerinin artık vazgeçilmezleri haline gelmiştir. İnsanlar balkonlarını da yaşam alanları içine katmak adına yaz, kış kullanabilme imkanı sunan cam balkon sistemlerini tercih etmektedirler. İş yerlerinde cam balkonun kullanım alanları ise; bulunduğu yerde güzel bir manzarası olan yada bir cadde kenarı bile olsa ferah bir oturma alanı yaratıp insanların dışarıyı izlemesini sağlamaktadır. Tütün ürünü kullanan müşteriler için ise ayrı bir sıcak alan oluşturmak için artık bütün cafe ve restoranlarda tercih edilmektedir. Kullanılan malzemenin katkısıyla ortamı sıcak, sessiz ve dışarıdan bağımsız fakat aynı zamanda dış ortamla içiçe bir oturma alanı oluşturulmaktadır. Sürgülü sistemlerle istenildiğinde kapatılıp, istenildiğinde açılan temizliği ve bakımı kolay olan cam balkon sizin yeni iş sektörünüz arasına girebilir. Sektöre talep vardır ancak işçilik isteyen bir sektördür. Size her türlü desteği sunacak bir markadan bayilik alırsanız avantajlı olursunuz. Kısa zamanda işi anlayıp montaj konusunda da kendinizi geliştirirseniz bu işten kar sağlarsınız. Yapacağınız anlaşmalar ile yeni yapılan bir apartmanın, hatta sitenin işini almanız işin sürekliliğini sağlayacaktır. Sektörde çevre edinmeniz yeni iş anlaşmalarınız için yeni kapılar açacaktır. Başarılı olmak tamamen sizin iş stratejinize ve cam balkon çevresiyle olan olumlu iş ilişkileriniz ve iyi esnaf özelliklerini taşımanızla alakalıdır.

 

 

 Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!