Esnaf Kredileri

TSK Askeri personeline özel kredi kampanyaları

TSK Askeri personeline özel kredi kampanyaları 2019

Türk Silahlı Kuvvetleri personeline bankacılık alanında ciddi faiz indirimleri ile esnek ödeme olanakları sağlanmaktadır. Subay / Astsubay ve Uzman erbaşlara özel sağlanan bu imkanlar geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2019 yılında da devam etmektedir. TSK mensuplarına özel olarak oluşturulan kredi kampanyaları ile isteyen konut isteyen araç isteyen askeri personelimiz ise nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar dan faizsiz olarak bile sadece işlem ücreti karşılığında kolaylıkla kredi alabilirler.

TKS Mensubu askerlerimize bankalardan imtiyazlı kredi

2019 yılında da TSK askeri personelimize başta devlete ait bankalar olmak üzere bir çok banka imtiyazlı bir şekilde kredi olanakları sağlanmaktadır. Askeri personelimize özel ayrıcalıklarla sağlanan bu kredide ister rütbeniz Subay / Astsubay sınıfında olsun ister ise Uzman erbaş sınıfında yer alsın hiç bir ayrım gözetilmeksizin eşit şartlar dahilinde finanse edilmektedir. Sizlere özel olarak özel ve kamu bankaları tarafından sağlanan ayrıcalıklar şunlardır.

  1. Düşük meblağlardaki ihtiyaç kredileri için faizsiz kredi imkanları
  2. Konut kredilerinde dosya masraflarının alınmaması
  3. 6 aya kadar taksit erteleme olanaklarının sağlanması
  4. En aşağıya %10 daha düşük faizlerle kredi verilmesi
  5. Maaş müşterisi olmanız durumunda herhangi bir adres beyanı dahil olmak üzere gelir belgesiz olarak işlemlerin sağlanması
  6. Kredi limiti çok üst sınırlarda olmaması durumunda ise kefilsiz olarak kredi verilmesi

Türk silahlı kuvvetlerine özel olarak kredi veren bankalar hangileridir ?

Kuşkusuz TSK hem sivil hemde askeri personel olarak çok ciddi bir kitleyi oluşturmaktadır. Bankaların kitlelere özel olarak sağlamış olduğu ayrıcalıklar 2019 senesinde de devam etmektedir. Özellik ile kamu bankaları diğer bankalara nazaran TSK personeline daha düşük faiz ve kolay ödeme koşulları sunmaktadır. Hepimizin bildiği gibi kamuya yani devletimize ait 3 tane banka ülkemizde mevcuttu, bu bankalarımızı bilmeyenler için sıralarsak,

İsmini saymış olduğumuz bu 3 devlet bankası sanki aralarında anlaşmış gibi TKS personeline ayrı ihtiyaçlarına göre kredi olanakları yaratmıştır. Şimdi devlete ait bu bankaların TSK personeline özel olarak sağlamış olduğu kredilerin neler olduğundan biraz bahsedeyim.

Türkiye Halk Bankası TSK Personeline Özle İhtiyaç Kredisi

Türkiye Halk bankası Subay / Astsubay ile tüm Uzman Çavuş / Er / Erbaşlar için 50.000 TL kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. 48 Ay vade ile verilen bu kredinin faiz oranı ise sizinde aşığı da gördüğünüz gibi %2.11 den başlamaktadır.

TSK personeline özel olarak kredi veren bankalar

Senelik sadece 48 TL sigorta bedeli ve 52 lira işlem ücreti ile verilen TKS personeline özel ihtiyaç kredisinin başvurusunu ister bankanın İnternet şubesinden yapabilir isterseniz de size en yakın Türkiye Halk bank şubelerinden şahsen gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafından sağlanan tüm kredilerden istenilen gerekli evraklar ise BURADA yer almaktadır.

Ayrıca bunun yanı sıra tüm OYAK mensupları 36 ay vadeli olarak Vakıfbank üzerinden faizsiz kredi dahil olmak üzere borç verme usulü ile nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki butonu tıklayalım..

http://www.oyak.com.tr/TR/uyeler/sosyal-hizmetler/borc-verme-hizmetleri/vakifbank-kaynakli-borc-verme-hizmeti.html

Konut Alacak Askeri Personel Bu Bankalara Başvurmanız Tavsiye Edilir

Kendi evinin sahibi olmak isteyen TSK personeline başta Vakıfbak olmak üzere Ziraat bankası ciddi faiz indirimli olarak konut kredisi imkanı sunmaktadır. 120 ay vadeli olarak verilen konut edinme kredileri için geri ödeme koşullarında da isteyen askeri personel 6 ay ertelemeli imkanlarını kullanabilirler. Sadece yeni konut alımları için başlatılan kampanyanın adı ” SARI PANJUR ” dur. Bu kampanyadan yararlanacak olan askeri personelimizden ” KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ” alınmamaktadır. Başvuruların şahsen olarak Vakıfbank şubelerine yapılması istenilen ” SARI PANJUR ” kampanyasında şayet kredi notu değeriniz yüksek ise %75 konut geri kalan kısmını ise ihtiyaç kredisi alarak evin tamamına kredi alabilirsiniz.

Exit mobile version