Teknokredi başvurusu

Teknokredi başvurusu
29 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.


Kredi kartlarına getirilen taksit sınırlaması, hem büyük mağazaları hem de bankaları başka bir arayışa itmiştir. Taksitli alışverişe imkan olarak ortaya çıkan tekno kredi, bankalar ile anlaşmalı olan büyük mağazalardan alacağınız elektronik cihazlar, cep telefonu, tablet, televizyon, küçük ev aletleri gibi bir çok eşyayı taksitli alma imkanı sunmaktadır. Kredi kartı kullanmadan taksitli alışveriş yapmanın tek yöntemi olan bu sistem büyük markaların sunduğu kolaylıklar arasında. Bu krediyi veren mağazalar ve anlaşmalı oldukları bankalar, kimler tekno krediden yararlanabilir aradığınız bilgiler burada.

Tekno Kredi Başvurusu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun bu yıl içinde, artan kredi kartı borçlu sayısının önüne geçmek için yaptığı çalışma ile kredi kartı ile yapılacak alışverişlere taksit sınırlaması getirmiştir. Önceleri daha uzun vadelerle alınabilen bir çok ürüne en fazla uygulanacak taksit imkanı 12 ayla sınırlandırıldı. Sınırlamanın elektronik eşyalar için 6 aya düşürülmesi kişilerin ihtiyacı olan telefon ve diğer  pahalı ürünleri taksitle almasını oldukça zorlaştırmıştır. Tekno kredi bu sınırlamaya çare olarak aslında bir ihtiyaç kredisi kapsamına girmektedir. Teknosa, Vatan Bilgisayar, Media Markt gibi elektronik eşya ve telefon alanında bir çok ürünü bulunan bu mağazalarda anlaştıkları bankalar ile kişilere taksit imkanı sağlamaktadırlar. Bütün elektronik eşya ihtiyacınızda bu krediyi kullanmanız mümkünken, kredinin miktarı ya da onaylanıp onaylanmaması sizin kredi geçmişinize bağlı olmaktadır. Bankalara olan gecikmeli kredi borçlarınız kredinizin onaylanmasına engel olacaktır. 2018 yılı içinde getirilen taksit kısıtlaması, kredi kartı borçlanmalarını azaltmak ve ülke ekonomisine zararı olan bu borçlanmaların önüne geçmek için yapılmıştır. Bu kısıtlamaya alternatif olarak gelişen Tekno krediler aslında yine ihtiyaç kredisi olarak bankalar tarafından verilmekte vade sayısına göre de yine farklı faiz oranları uygulanmaktadır. Mağazalarda bulunan banka yetkilileri ile SMS yada internet başvurusu ile yapacağınız işlemler 5-10 dakika içinde sonuçlanacak ve krediniz anında tanımlanacaktır.

Tekno Kredi Kullanmak İçin Kredi Notum Önemli mi?

Bir ihtiyaç kredisi gibi değerlendirilen bu işlem Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurulundan geçtiği için sizin tüm bankacılık faaliyetleriniz bu krediyi olumlu olumsuz etkileyecektir. Yasal takibe düşmüş ,aksayan ödemeler, düşük kredi notunuz varsa bu kredi onaylanmamaktadır. Aylık sabit bir geliriniz olması, 18 yaşından büyük olmanız ve kredi notunuzun 1.100 ün üzerinde olması ile krediniz onaylanmaktadır. Mağazaya gitmeden önce bankaların internet siteleri üzerinden kredi onay durumunuza bakabilirsiniz.ING Bank Tekno Kredi Nasıl Alınır?

                                         Tekno Kredi

Elektronik eşya ihtiyacınız ya da telefon ihtiyacınız için başvurabileceğiniz bu kredi; 500-15000 bin arasında alışverişlerinizi kapsamaktadır. 48 aya kadar vade imkanı bulunan kredinizin faiz oranı %1,89 dan başlamaktadır. Banka şubesine gitmeden alışveriş yapacağınız Teknosa bayisine giderek buradaki ING Bank yetkilileri ile kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan sms atarak, TEKNOSA boşluk T.C kimlik numaranız ile 2229 a gönderip Tekno kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tekno kredi Nakit Kart uygulaması ile de alacağınız krediden ve alacağınız üründen arata kalan parayı bu karta aktararak başka alışverişler içinde kullanabilirsiniz. Yatan bu bakiyeyi yalnızca Teknosa mağazasında kullanabilirsiniz. Bu kredi için ekstra bir sigorta, kredi tahsis ücreti sizden talep edilmemektedir.

Denizbank Media Markt Kredi Başvurusu

36 aya kadar vade imkanı ile Deniz Bank ile anlaşmalı olan bütün Media Markt şubelerinden istediğiniz elektronik eşyayı taksitli olarak alabilirsiniz. 1,39 faiz oranı ile Denizbank Tekno kredinize internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Media Markt şubelerinde bulunan Deniz Bank görevlileri ile KREDİM yazıp TC KİMLİK NUMARASI’ nı yazıp 3280’e gönderdiğinizde kredi onay mesajınız değerlendirilir. Mağazada bulunan banka görevlileri aracılığı ile de seçtiğiniz eşyaların tutarında kredi talebiniz internet bankacılığı ile yapılabilmektedir.

Odeabank Kredi

Odeabank Kredi

Vatan bilgisayar mağazasında bulunan her türlü elektronik eşyayı Odeabank tekno kredi kullanarak alabilirsiniz. Bankacılık geçmişinde yasal takibe düşmüş bir borcunuz yok ve düzenli bir geliriniz varsa kredi başvurunuzdan olumlu sonuç alabilirsiniz. Hafta içi mağazada bulunan banka yetkilileri ile kredi başvurunuzu alacağınız ürünün fiyatı karşılığında ihtiyaç kredisi talebiniz dakikalar içinse sonuçlanmaktadır. Banka yetkilisi olmadan cep telefonunuzun mesaj bölümünden VATAN boşluk T.C kimlik numaranızı ve alınacak ürünün fiyatını yazıp 8444 e yollamanız da kredi almaya uygun olup olmadığınızı öğrenmeniz için yeterli olacaktır.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!