Esnaf Kredileri

TC İle Kredi Başvurusunu 5 Adımda Yapın

08.08.2019
90
TC İle Kredi Başvurusunu 5 Adımda Yapın

T.C kimlik numaranız ile bankalara anında kredi başvurusu yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bankaların internet sitelerinden, kısa mesajla, müşteri hizmetlerini arayarak yada akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz banka uygulaması ile ihtiyaçlarınız için gerekli olan kredi başvurunuzu bir kaç dakikada yapabilir ve anında hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz. bazı bankalar hafta sonu da dahil olmak üzere 7/24 kredi talebinize yanıt vermektedir. Bütün bankalarda bulunan, bu şubeye gitmeden kredi başvurusunu nasıl yapabilirsiniz, 5 adımda kredi kullanımı ve online kredi miktarları hakkında ayrıntılar sizler için burada.

T.C İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

T.C İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

        T.C İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Bankalara kredi başvurusu yapmak artık bir kaç işlemle çok kolay. Şubeye gitmeden, evraklarla uğraşıp, işlem sırası beklemeden internet erişimi olan her yerden akıllı telefonunuzla bile bu başvuruyu yapabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bu yol ile acil nakit ihtiyacınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Seçtiğiniz bankanın resmi internet sitesine girerek ihtiyacınıza yönelik kredi seçimini yapıp, T.C kimlik numaranız ile başvuruda bulunabilirsiniz. T.C kimlik numaranız üzerinden banka kredi geçmişinizi görüntüleyerek kredinize olumlu veya olumsuz bir yanıt verecektir. T.C ile yapacağınız kredi başvurunuzda tabi ki en önemli kriter kredi notunuzun istediğiniz kredi miktarına yeterli olmasıdır. 7/24 günün herhangi bir saatinde kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzu bankanın akıllı telefona uyumlu uygulaması ile de yapabilirsiniz. Bir kaç adımda gerçekleştirebileceğiniz bu işlem ile yine aynı yöntemi kullanarak T.C kimlik numaranızı doğru bir şekilde girerek gerçekleştirebilirsiniz. T.C ile kredi başvurusunun bir diğer yöntemi de SMS ile başvurudur. Bankanın belirlediği numaraya T.C kimlik numaranız ve istediğiniz kredi miktarını kısa mesajla göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle de ücretsiz olarak e-devletten kredi notu ve tüm geçmişinizle ilgili raporu alabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Başvurusu T.C kimlik Numarası İle Nasıl Yapılır?

Aktif Bank Kredi Başvurusu T.C kimlik Numarası İle Nasıl Yapılır

   Aktif Bank Kredi Başvurusu T.C kimlik Numarası İle Nasıl Yapılır

Aktif Bank hem müşterileri için hem de bankanın müşterisi olmayan vatandaşlar için T.C kimlik numarası ile kredi başvurusu yapma kolaylığı sağlamaktadır. İhtiyacınız olan kredi tutarı ve kaç taksite böldürmek istediğinizi nkolay.com adresindeki bölüme girerek daha sonra karşınıza çıkacak kısma; T.C kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve e-posta adresinizi girerek kredi başvurunuzu kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Şubeye gitmeden yapabileceğiniz kredi başvurunuzun devamında eğer bankanın müşterisiyseniz krediniz anında hesabınıza geçmektedir. Banka müşterisi olmayan vatandaşlar için de adreslerine giderek sözleşmeyi imzalama kolaylığı sağlamaktadır. Onaylanan krediniz kurye ile kapınıza kadar gelen sözleşmeyi imzalamanız ile hesabınıza geçecektir. 5 dakikalık kısa bir işlemle gerçekleştireceğiniz başvurunuz ile ihtiyacınız olan kredi 60 ay vade ile anında kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası T.C kimlik Numarası İle Kredi Başvurusu

   Garanti Bankası T.C kimlik Numarası İle Kredi Başvurusu

Garanti Bankası T.C kimlik Numarası İle Kredi Başvurusu

Garanti bankasından acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için 60 aya kadar vade ile 50 bin liraya kadar anında kredi kullanabilirsiniz. Evrak ve belge ile uğraşmadan internet üzerinden yapabileceğiniz bu başvuru için; T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız yeterli olacaktır. Yapacağınız başvurunuz ile banka tarafından değerlendirilen kredi talebiniz kredi limitinizin uygun olması ile onaylanacak ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı kısa sürede gelecektir. Bankada bir vadesiz hesabınız varsa onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlemi akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Garanti Bankası uygulaması ile de bir kaç dakikada yapabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi, para hareketlerinizi ve bakiyenizi görüntüleyebileceğiniz bu uygulama ya giriş için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezinden parolanızı alabilirsiniz.

QNB Finansbank T.C kimlik Numarası ile 35 Bin Lira Kredi!..

   QNB Finansbank T.C kimlik Numarası ile 35 Bin Lira Kredi!..

QNB Finansbank T.C kimlik Numarası ile 35 Bin Lira Kredi!..

3-60 ay arası vade seçeneği ile internet bankacılığı üzerinden T.C kimlik numaranız ile 35 bin liraya kadar krediye anında başvuru yapabilirsiniz. Teknolojinin getirdiği güvenli ve hızlı işlem ile qnbfinansbank.com adresine T.C kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bankanın şuan için bulunan Bayram Kampanyası ile günde 15 TL dan başlayan taksitle 15 bin lira kredi alabilirsiniz. Bu kampanya için geçerli olan güncel faiz oranı 1,49 olarak görünmektedir. 0850 220 8 573 numaralı müşteri hizmetleri aracılığı ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kısa mesaj ile kredi başvurusu yapmak isteyenler TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu yöntemlerle yapacağınız kredi başvurularınızda herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.