Esnaf Kredileri

Şimdi Çek 6 Ay Sonra Öde İhtiyaç Kredisi

13.09.2017
127
Şimdi Çek 6 Ay Sonra Öde İhtiyaç Kredisi

2018 yılının sonlarının yaklaşması ile birlikte bankalar başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterisi olsun olmasın şimdi çek 6 ay sonra taksitlerini öde imkanlarını devre sırası ile almıştır. Şimdi al daha sonra öde imkanı sunan tüm bankaların faiz oranları ile başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı haberimizin detaylarında yer almaktadır.

Şimdi Çek 6 Ay Sonra Ödemeli Kredi Kampanyaları

Daha çok sene sonlarının yaklaşması ile birlikte başlatılan şimdi al sonra öde kredi kampanyaları için ilk adımı Akbank attı. Banka daha sonra taksit ödemeli olarak sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için ister müşterisi olsun ister ise olmasın 25.000 TL kadar kredi olanağı sağlamaktadır. 48 ay vadeli olarak tüm T.C. vatandaşlarına başvuru hakkı sunulan bu olanaklar için müracaatlar İnternet üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden başvuru da bulunan ve KKB kredi notu doğrultusunda kredi almaya hak kazananlar için banka şayet müşterisi ise kesinlik ile şubeye gitmeden evraksız ve gelir belgesiz ve kefilsiz kredi imkanı sağlamaktadır.Banka müşterisi olmayanlar dan ise banka tarafından talep edilen gerekli bazı evrakları tanzim etmesi istenilmektedir. Talep edilen bu gerekli evraklar ise şu şekilde yer almaktadır.

  1. Aylık haneye giren geliri ispatlayan maaş bordroları.
  2. Adresin teyit edilmesi ama ile son 3 ay içinde ödenmiş olan bir fatura
  3. SGK’lı olarak herhangi bir işletme çalışanlar dan SGK hizmet dökümü
  4. Üzerinde T.C. numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanı yada sürücü kimlik belgesi

istenilmektedir.

Kredi Faiz Oranları ve Kesinti Bedelleri Ne Kadardır ?

Akbank tarafından kefilsiz şubeye gitmeden hiç bir evrak gerektirmeyen şimdi al 6 ay sonra öde olanaklı ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı %1.45 tir. Senelik olarak ise efektif faiz oranı %23.34 olmaktadır. Toplam krediden uygulanacak olan kesindi çekmiş olduğunuz ana paraya göre değişmektedir. Buna göre uygulanacak olan toplamda kesinti en fazla bin’de 5 olarak sağlanmaktadır. Banka İnternet üzerinden en fazla 25.000 TL kadar olan ihtiyaçlar için belgesiz ve şubeye gitmeden kredi kullandırmaktadır. Daha fazla ihtiyaç kredisi talebinde bulunacak olanlar kendilerine en yakın Akbank şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

İnternet üzerinden başvuruda bulunmak isteyenler https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx bu adresi kullanabilirler.

Şimdi Al Sonra Öde İhtiyaç Kredisi

Şimdi Al Sonra Öde İhtiyaç Kredisi

Şimdi Çek Sonra Öde Hesaplama Tablosu

Sizler için şimdi al sonra öde Akbank ihtiyaç kredilerinde ufak bir hesaplama tablosu oluşturduk. Üst limit 25.000 TL olan bu tablomuz da ki geri ödeme cetveline yıllı olarak belirlenen %23.34’lük kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edilmiş olduğunu hatırlatmak isteriz.

  1. 5.000 TL 48 ay sonra ödemeli aylık taksiti 154 TL
  2. 10.000 TL şimdi al sonra öde aylık taksit tutarı 309 TL
  3. 15.000 TL kullanacakların 2018 de ödemeye başlayacakları rakam 463 TL
  4. 20.000 TL şimdi al sonra ödeme miktarı ise aylık 618 TL
  5. Son olarak üst limit olan 25.000 TL şimdi al sonra öde rakamı ise 772 TL

olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.