Esnaf Kredileri

İstanbul’da Senet İle Kredi Veren Kuyumcu ve Firmalar

01.07.2017
125
İstanbul’da Senet İle Kredi Veren Kuyumcu ve Firmalar

Daha çok bankalardan çeşitli sebeplerden dolayı kredi çekemeyen İstanbulluların tercih ettiği nakit bulma yöntemlerinin başında senetle kredi almak yer almaktadır. Ticari yada bireysellerin tercih ettiği bu firmalar daha çok kuyumcular. faktoringler ile ikrazatçılar ve halk arasından tepeci olarak bilinen merdiven altı finansmancılardır. İstanbul’da senetle kredi veren bu tür şirketler bir nevi nakit para satma işlemini legal ve illegal olarak yürütmektedir. İstanbul’da elden peşin komisyonlu bir şekilde kredi imkanı sağlayan bu firmaların adresleri ile iletişim numaralarını sitemizde bulabilir, başvurularınızı da arzu eder iseniz yine sitemiz vasıtası ile de sağlayabilirsiniz.

Senetle Kredi İstanbul’da Veren Firmalar

İstanbul da bankaların kara listesinde yer alan milyonlarca insanın olduğunu bizim bildiğimiz kadar paralarını satmak isteyen bir çok firmalarında bildiğini bilmekteyiz. Hazır nakit paralarından komisyon ile para kazanmak isteyen bu tür firmalar çeşitli isimler altında faaliyet göstermektedir. Kimlerinin hiç bir adresleri dahi yoktur. İstanbul ilimizde ve çevre ilçelerinde daha çok borç batağında olmuş ve hiç bir şekilde bankalardan kredi çekemeyenlerin tercih ettiği bu firmalar kuyumcular ile ikrazatçı ile halkımız tarafından tefeci diye adlandırılan firmalardır. BDDK tarafından faiz oranları ve komisyon ile paranın pazarlanmasına sadece bankalara müsaade edilmesinden ötürü bu tür firmalar işlemlerini ne yazık ki illegal olarak yapmaktadır. Yalnız bu saymış olduğum firmaların için BBDK tarafından izinli olarak senet bozdurma yada ödenmiş bir faturanın nakitte cevrime işlemini yapan İstanbul’da 61 tane faktoring firması mevcuttur.  Esnaf ve kobi’lerin bu tür nakit ihtiyacını karşılan İstanbul’daki faktoring firmaları ile senetle para veren diğer firmaların adreslerini sizler için sayfamızda yer verdik.

Esnafa Senet, Çek ve Fatura Karşılığında Nakit Para Veren Firmalar

Esnaflar ve kobi’ler hafta sonu dahil olsa bir çok nakit para ihtiyaçlarını İstanbul’da yer alan faktoring firmaları gerçekleştirebilirler. İstanbul’da yer alan bu BDDK  bünyesindeki faktoringler ile sadece finansman hizmeti almak ile kalmayıp bir çok bankacılık hizmetlerini de sağlayabilirsiniz. Gelin ilk olarak İstanbul’daki bu firmaların sizlere ne gibi hizmetler sağladığını ele alalım.

  1. GARANTİ HİZMETİ: Firmaların alacaklarının ödenmeme risklerinin sıfıra indirilmesi amacı ile kurulmuş bir sistemdir.
  2. TAHSİLAT HİZMETİ: Ödenmemiş olan tahsilatların tamamının faktoring firması tarafından ödenme imkanını sağlayan hizmettir.
  3. Finansman Hizmeti: Vadesinden önce nakde ihtiyacı olan firmaların alacağına karşılığında fatura ve senetleri üzerinden nakit paranın karşılanmasıdır.

Tavsiye Edeceğimiz Faktoring Firmaları

Fatura, çek yada faturalı alacağınızı vadesinden önce nakit paraya çevirmek isteyen esnaflarımız için bazı faktoring firmalarını önereceğim. Bu firmalar yıllardır bu işin içinde İstanbul’da yer almış ve bir faks ile tüm finansman işlemlerini ülkemizin her neresinde olur iseniz olun gerçekleştiren kuruluşlardır.

ŞİRİNOĞLU FAKTORİNG A.Ş.: İstanbul Beşiktaş da yer alan ŞİRİN OĞLU FAKTORİNG, Levent Mahallesi, Büyük dere caddesi, Yapı kredi plaza C Blok kat 12 de yer almaktadır. Telefon numarası: 0-212-371-81-11 tir.

TAM FAKTORİNG A.Ş : Mecidiyeköy / İstanbul’da hizmet vermektedir. Cemal Sahir Sokak Profilo Plaza A Blok Kat: 2 de faaliyet göstermektedir. Telefon Numarası : 0-212-355-42-00 Faks: 0-212-355-42-42

Senetle Kredi İstanbul da Veren Firmalar

Senetle Kredi İstanbul da Veren Firmalar

Senetle İstanbul’da Kredi Firmalardan Nasıl Alabilirsiniz?

Senet karşılığında İstanbul ilinde hiç kimseye minnet almanın en kolay yolu büyük alış veriş merkezlerinden geçmektedir. Bozdurma işlemi ile bir çok kurumsal firmadan alacağınız küçük ama değerli teknolojik aletleri ile nerede ise hiç bir maddi zarara uğramadan 10.000 TL kadar nakit para bulabilirsiniz. Buna örnek vermek gerekir ise bir çok bankalardan kredi çekemeyenlerin tercih ettiği Arçelik çok uygun bir firmadır. Firma daha önce kendisinden alış veriş yapmış bir tek referans karşılığında elden senet ile 10.000 TL kadar ürün peşinatsız bir şekilde vermektedir. Alacağınız bir lep-top ve cep telefonunu letgo başta olmak üzere bir çok sanal pazarda anında satabilir nakit paraya çevirmek bizce çok mantıklı.

TÜM SENET İLE KREDİ VEREN FİRMALAR BURADA!

Senet İle Kredi İmkanı Sunan Diğer Firmalar

Özellik ile sosyal medya başta olmak üzere bir çok kobi danışmanlık firması adı altında firma bankalardan çeşitli nedenler ile kredi çekemeyenler için kredi imkanı sunduğunu belirtmektedir. Bu tür firmaların işlevi peşin kesilen komisyon ile yürümektedir. Sistem tam olacak şu şekilde çalışmaktadır.

İlk olarak senetle kredi verdiğini iddia eden firma size bir başvuru formlarının içinde olduğu dosyayı kargo aracılığı ile gönderir. Korgo ücreti adeta dudak uçuklatan cins de olup ortalama başvuru yaptığınız nakit para meblağ sına göre 650 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Bu uygulamaların bir çoğu dolandırıcılık dan ibaret olmaktadır. Lütfen bu tür firmalar ile ticari bir işbirliğine girmeden önce nakit paranızı peşin almadan hiç bir ödeme yapmayınız. İstanbul’da senet ile kredi veren firmalar için yapacağınız başvurular için sitemizin yorumlar alanını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yorumlar
  1. ferdi dedi ki:

    cok acıl 40 tl ıhtıyacım var aylık 2000 tl ödeyebılırım emelıyım calısıyorum 05340115355