Esnaf Kredileri

Senetle Borç Para Veren Yerler

25.05.2017
317
Senetle Borç Para Veren Yerler

Sicili bozuk ve bu neden ile 2018 senesinde bankalardan kredi çekemiyorum diyenlerin çaresiz tek başvuru yapabilecekleri yerlerin başında ön ödemesiz senet ile para veren yerler gelmektedir. Bunlar kuyumcular yada cep telefonu satan mağazalar başta olmak üzere bazı finansman kaynakları da olabilmektedir. Daha çok İstanbul veya Ankara gibi büyük illerimizde faaliyet gösteren senetle kredi veren firmalar kolay kredi almak isteyenlerin kuşkusuz en sık uğradığı adreslerin başında gelmektedir. Artan rağbet neticesinde İzmir ve Bursa olmak üzere Adana ilimizde de mevcut olan kara listedekilere elden para veren firmaları sizler için sayfamızda tanıttık.

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle para almak isteyenlerin hepsi bankalardan kredi çekemeyen kesimdir. Bu kesim her ne kadar da kullanacakları krediyi kolay bir şekilde ödeyebilecek güce sahip olsalar bile geçmiş dönemde yapmış oldukları tek bir hata neticesinden ötürü 5 yıl boyun ne yazıkki hiç bir bankadan ihtiyaç kredisi çekemezler. İstedikleri kadar kefil getirseler dahil yada çok fazla bir şekilde teminat gösterseler bile KKB Kredi notu değerlerinin düşük olmasından dolayı bankanın sistemi başvuru yapan vatandaşın kimlik numarasına kredi için onay vermez. Ancak bu şekilde durumda olanlar için bankadan kredi çekmek için tek yol banka müdürünün inisiyatif doğrultusunda verilecek olan talimatlar ile gerçekleştirilir. Şayet Findeks Kredi Notu değeriniz düşük seviyelerde ise ve bankaya karşı kullanmak istediğiniz krediye karşın elle göz ile görülebilir hiç bir teminatınız yok ise o zaman sizin için son çare kuşkusuz senetle borç para veren yerler için başvurularda bulunmaktır. Peki Türkiye’de İstanbul en başta olmak üzere İzmir ve Ankara gibi büyük illerimizi takiben Bursa ve Adana dahil olmak üzere senetle kredi veren firmalar hangileridir. ?

 1. Kuyumcular
 2. Fanktoring firmaları ( daha çok esnafa ait çek ve senet karşılığında nakit para çözümleri )
 3. Cep telefonu satan mağazalar
 4. Beyaz eşya satan firmalar
 5. Tefeciler
 6. İkrazatçılar

En başta gelen isimler arasından yer almaktadır. Şimdi gelelim bu firmaların kendine has çalışma yöntemlerinin açıklanmasına.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Ben defalarca bankaların bile kuyumculardan nakit parayı borç alarak aldıklarına şahit oldum. Maksat ticaret olduktan ve karşılıklı güven ortamı sağlandıktan sonra kuyumcular bireysel müşterilerine de peşin faizli bir şekilde borç para vermektedir. Üstelik bu kuyumcular ufak semtlerde çok daha fazla bir şekilde bu işi icra etmektedir. Bu işlemi ise kuyumcular iki şekilde yapmaktadırlar.

 1. Birinci ve emin olun her kuyumcunun uyguladığı yöntem olan kredi kartı ile aldığınız altını anında bozarak nakit paraya çevrilmesidir. Yani, diyelim ki bankalardan kara listeye alınmış birisiniz. Dolayı ile nakit para ihtiyaçlarınız için bankalara başvuruda bulunduğunuz zaman kredi notu değerinizin riskli bölgede olmasından dolayı sürekli ret cevabı alıyorsunuz. Ama elinizde yüksek limitli bir kredi kartınız bulunuyor. O zaman size şiddet ile önerim herhangi bir kuyumcuya gidip, ihtiyaç duyduğunuz nakit para kadar altın alıp yine aynı kuyumcuda bunu bozdurma yapmanızdır. Banka size ufak bir bedel karşılığında yaptığınız alış verişi taksit yapacaktır. Ama ticari bir kredi kartınız olan esnaf iseniz o zaman hiç bir bedel ödemeden doğrudan taksitli olarak altın alabilirsiniz.
 2. İkinci yöntem ise doğrudan senetlere atılan imza kaşılığında elden verilen paradır. Bu tamamen kuyumcunun inisiyatifine kalmış bir durumdur. Sizlere şu kuyumcu senetle kredi veriyor diyemeyiz. Ama bu şekilde herhangi bir ilde para almak isteyenler taleplerini yazı altında yorumlara bırakabilirler.

Senet Karşılığında Para Veren Faktoring Firmaları

Elinizde bir senet yada işlemin yapılması sonucu bir fatura mı var ? Bunu en kısa sürede paraya çevirmenin yolu bizce faktoring firmalarıdır. Türkiye’de BBDK bünyesinde kayıtlı olarak yasal bir şekilde çalışan bir çok faktoring firması bulunmaktadır. Hafta sonları bile çalışan bu firmalar bahsettiğimiz gibi elinizdeki çek yada senet veya kesilmiş olan faturaları nakit paraya çevirmektedir. Hemen hemen hepsinin İstanbul ilimizde yer alması sizlere karamsarlığa lütfen düşürmesin. Faktoring firmalarını İnternet üzerinden alacağınız faks numaraları ile de başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şet elinizde mevcut durumda bulunan senet yada faturayı faktoring firmalarından herhangi birine fakslamanız olacaktır. Şirket kısa bir süre göndermiş olduğunuz senet yada fatura üzerinde çalışma yapıp size kesinti ve toplam olarak ne kadar nakit para verebileceklerini belirtirler. Buna halk arasından çek kırdırma da denilmektedir. Güvenli bir şekilde bahsettiğimiz şekilde nakit elden para almak istiyor iseniz lütfen http://www.bddk.org.tr/WebSitesi/turkce/Kuruluslar/Faktoring/Faktoring.aspx adresteki listede yer alan firmalar ile iş birliği yapınız.

Cep Telefonu Satan Mağazalar

Bozdurma yöntemi ile nakit para elde etmenin bir diğer yolu da senet karşılığında alınan cep telefonlarının nakit para olarak satılmasıdır. Beyaz eşya satan mağazalarda bu yöntem ile sizlere nakit akışı sağlayacakları için ariyetten onlara da değinmeyeceğim. Günümüzde spotçu olarak bilinen tüm mağazalar dahil olmak üzere ismi bilinmiş olan Arçelik, Bosch veya Vestel senet karşılığında ürün satmaktadırlar. İster hiç bir bedel karşılığı ödemeden aldığınız bu ürünleri doğrudan aynı mağazaya, ister iseniz İnternet üzerinden satış yaparak taksitli bir şekilde kolayca pazarlayabilirsiniz. Büyük şehirlerin dışında artık küçük şehirlerde hatta kasabalarda bile bu şekilde ürün bir çok firma satmaktadır. Hele bir de daha önce ürün satın alıp geçmişiniz de sorun çıkarmadı iseniz gidip bir çeyiz paketi alarak 5.000 TL ürünü çok az bir kayıp ile İnternet üzerinden taksitli bir şekilde yasal olarak pazarlayabilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler

Tefecilerden Senet Karşılığında Para Almak

Bu yöntemi her ne kadarda önermiyor olsam da daha önce eşiniz veya dostunuz tarafından güvenilir tefeci var ise denemekte fayda olacaktır. Sizin için tek sıkıntı kabul ettiğiniz taksitleri zamanında ödememek olacaktır. Onun haricinde taksitlerini zamanında ödeyeceğiniz konusunda kendinize güveniyor iseniz tefecilerden borç nakit para almak da herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Yalnız bu yöntem dahil olmak üzere elden senet ile para almak için özellik ile İnternet üzerinden yapacağınız başvurularda dosya masrafı adı altında önceden para ödemesi kesinlik ile yapmayın. Daha sonra dolandırıldım diye lütfen burada ağlamayın. Ben sizi uyarıyorum.

İkrazatçılar

Bu konuya çok fazla değinmek istemiyorum, çünkü bunun nedeni Türkiye’de toplam sadece 20 tane kalmalarıdır. Geçmişte çok popüler bir meslek olan ikrazatçılık günümüzde pek rağbet görememektedir. Özellik ile şimdiler de devletin bu sektördekilere faktoring firmalarına geçmelerine yönelik baskılar ikrazatçılığı bitirme noktasına gelmiştir. Borç para verme anlamına da gelen ikrazat üzerinden arzu eder iseniz senetle borç para alabilirsiniz. Geçmiş dönemler de hatırlayacağınız gibi banker bilo 🙂 tam bir ikrazatçı örneğidir.

 

Yorumlar
 1. anonim faizli para dedi ki:

  senetle para veilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar 05353620986

  1. birgül dedi ki:

   merhaba bana 3000 tl lazım çok acil size nasıl ulaşırım.

  2. Şeref dedi ki:

   0535 362 0986 numaralı Şerefsiz dolandırıcı kanmayın arkadaşlar

   1. Şeref dedi ki:

    Yanlış yazdım numarayı 05342640369 bu numara dolandırıcı sakın inanmayın

  3. mehdi dedi ki:

   acil nakde ihtiyacım var 5 bin tl. 05452814681

  4. Serkan dedi ki:

   Nakit lazim abi nasil yardimci oluyosunuz

  5. Ömer akdemir dedi ki:

   Acil olarak 10bin tl lazım

  6. Nurettin dedi ki:

   Slm bana acil 8000 bin TL lazım nasıl alabilirim kaç ay taksit yapıyorsun

  7. Feride dedi ki:

   acil 1500 bin ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  8. Alim dedi ki:

   Ben alim senetle kredi istiyorum ama geri ödemesi nasıl olucak

 2. Bilişim dedi ki:

  Senetle para verilir almak istiyenler arasın 05342640369 on ödeme yoktur

  1. kayahan dedi ki:

   acil 7000 TL sına ihtiyacm var 7000 TL aylık gelirim var fazi oranlarınız ve 12 ay geri ödemeli ne olur birde süreç nasıl işliyor

 3. Bilişim dedi ki:

  Senetle para verilir on ödeme yoktur almak istiyen arkadaşlar arasinlar 05342640369

  1. Hayalet dedi ki:

   Yalan söylüyor arkadaslar benim bi arkadasim kredi almak istedi bu numaradan bi hesap numarasi verdi 270 tl ödeyin biz kredinizi verelik diyip telefonları acmaz oldular

 4. yusuf dedi ki:

  inirimli faizlerimiz var çalışan ve ssk şarttır sskası olmayan aramasın her türlü senetle para verilir ve icralık dosyalar kaldırılır 05342640369

 5. Cuma dedi ki:

  Slm öde hiç para isdemeye varsan 5000 alacaktım borç larim var öde ya para alacaksan para verisin orda kesersin istanbul 0544 544 34 83

 6. gürcan dedi ki:

  Bana 20. 000 lazım. 5511474679

 7. fethiye dedi ki:

  Dgs ile hemşirelik okumak istiyorum özel tutuyor ama param yok senetle 2 yıl ödemesiz nakit paraya ihtiyacım var yardimci olabilecek biri var mi

 8. mehmet dedi ki:

  40 bin liraya ihtiyacim var. Daginik borclarimi kapatip tek bir yere duzenli odemek istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.tel 05444874218

 9. fatih dedi ki:

  acil 8000 tl ihtiyacım var yardımcı özel sektör çalışanıyım olabilirmisiniz

 10. Ahmet Ahmet dedi ki:

  Cok acil olarak 10000 ihtiyacimiz var borclarimiz daginik oldugu icin yetismekte zorlaniyoruz.hicbir yerden ve kimseden bulamiyoruz.calamdigimiz ve yuzumuze kapanmayan kapi da kalmadi caremiz de.nolur yardimci olabilir misiniz uygun meblaglarla odeyebilecegim bir yardiminizi bekliyorum cok acilll..gercekten zor durumdayiz. (Bursa da ikamet ediyoruz nolur acil yardimci olun)

 11. Yaşar dedi ki:

  Merhaba bana acil 70000 lazım 5412300603

 12. Osman dedi ki:

  Bna yuzbin tl lazim 4 yl icerisinde odemk sartiyla her yil tek senet olacak 4 yilda odeyecem 0531 736 5229 ulasrsanz sevinirim

 13. cemil dedi ki:

  merhaba senetle 70.000 tlye kadar yardımcı olurum maıl adresım [email protected] adresim bılgınız olsun

  1. Ozcan dedi ki:

   Bana 50000tllazım arayıngoruselim

  2. Selim dedi ki:

   Bana 30000 bin lazim acil on odeme yoktur insallah para aldigim zaman on odeme yapabilirin

  3. Kadir. dedi ki:

   Acil nakit lazim arayın 05330275235

 14. dilek dedi ki:

  merhaba,
  ben özel sektör çalışanıyım ssk li ama istanbulda yaşıyorum 20000 bin tl ye ihtiyacım var aylık 500-700 tl şeklinde ödeyeblirim.İstanbulda yokmudur senet imzalayıp para alabileceğim bir yer????

 15. Süleyman dedi ki:

  acil 55ila 60 bin TL ye ihtiyacım var her ay ortalama 1000 tl çok rahat öderim senetle para verebilecek varsa arasın 5362517322

 16. manisalı dedi ki:

  Manisa Nihat 30000 tl 5316519679

 17. Ayşe Yavaş dedi ki:

  Oğlum yeni uzman çavuş oldu biraz sıkıntım var ben babamdan maaş alıyorum 10000 tl ihtiyacimvar ayda 500 tl ödeyebilir

 18. Beytullah dedi ki:

  8 bin tlyr ihtiyacim var acil aylik 600 ile 700 arasi odeyebilirim acill 05415097486

 19. kenan dedi ki:

  senetle veyada bankayla 50000 tlye kadar kredı verıyorum uygun faız ve uygun odeme kosullarıyla 48 aya kadar vade seceneklerıyle maıl adresım [email protected]

  1. Furkan dedi ki:

   Abi nasıl oluyor 05448476933

  2. Gül dedi ki:

   Kenan bey nasıl uzlasabılırz

 20. Murat dedi ki:

  Slm benim 30tly ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 21. Murat dedi ki:

  Slm benim 30tly ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim telefon 532 054 57 10

 22. serdar dedi ki:

  % 2 kredi sunuyoruz. şimdi Uygula. acilkredi3 @ outlook.com

 23. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Ford transit arabamlar manavlık yapmak ve dükkanacmak için 10000 tl ihtiyacım var 1000 tl taksitler halinde ödeye bilirim

 24. Sezgin dedi ki:

  10.000 nakde acil ihtiyacım var senetle aylık 700 tl ödeyeceğim şekilde yardımcı olursanız sevinirim. 05070352514

 25. eposta [email protected] dedi ki:

  acilen kredii tfk temas epostal

 26. Soner savaş dedi ki:

  Arkadaslar kesinlikle bulaşmayın dolandirici lütfen rica ediyorum ben yandım siz yan mayın

 27. Yalcin dedi ki:

  Merhaba senetle kredi lazım yardimci olurmusunuz 05438460364

 28. Ozdemir dedi ki:

  tel:0532 641 27 91

 29. ALİ dedi ki:

  ACİL 50000 LAZIM

 30. Fatih dedi ki:

  İstanbul Küçükçekmece oturuyorum ssk çalışanım
  10 bin tl ihtiyacım var kredi kartlarım icralık oldu kapatmak istiyorum05368708987

 31. Kadir dedi ki:

  Bursa acil 25bin lazım bursa varsa arayın 05330275235

 32. KREDİ İSTEYENLER DONUS YAPABILIR CIDDI OLANLAR [email protected]

  1. fatih dedi ki:

   merhaba acil 10000 tl ye ihtiyacımız vardır 5076480263

  2. mehmet dedi ki:

   cemil bey benim krediye ihtiyacım var

  3. Erdal dedi ki:

   Telefon yok mu

  4. Abdulkadir dedi ki:

   Cemil bey benim krediye ihtiyacım var ulaşır misiniz 5456897579

 33. Kadir dedi ki:

  Bursa bana acil nakit para lazım nasıl yardımcı ola bilir siniz 05330275235

 34. sedat dedi ki:

  acil25.000 ihtiyacım var ulaşırmısınız05302419052

 35. Ersin dedi ki:

  Acil 20bintlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 36. ahmet dedi ki:

  acil 20.000 tl nakit ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 37. merhaba iyi gunler senetle 100.000 tlye kadar yardımcı oluyorum dusuk faızle en dusuk kredımız 10.000 tl 24 ay vade ve 20000 tl altına komısyon almıyoruz 60 ve 72 ay vade ile yardımcı oluyoruz düşük faiz ile daha detaylı görüsmek için MAİL:[email protected]

  1. Erkan dedi ki:

   Devlet memuruyum acil 10 bin tl’ye ihtiyacım var düşük puanımdan dolayı maaş bankam dahi kredi vermiyor Aylık 1000 tl ödeyebilirim. Yardımcı olursanız memnun kalırım.

  2. fatih dedi ki:

   merhaba acil 10000 tl ye ihtiyacım var 5076480263

  3. Asena dedi ki:

   mailim yok numaram 5425121736 ankaradayım 8 bine ihtiyacım var on iki taksitte ödeyeceğim acil dönüş yapabilirmisiniz

   1. Asena dedi ki:

    10 bin TL alabilirim aynı vadede geri ödeyeceğim durumum acil

  4. Ye$im dedi ki:

   Merhabalar bana 25.000tl.acil para lazim sgkli calisanim size nasil ulasabilirim

 38. Nildağ dedi ki:

  30 Mayıs 2018 tarihine kadar 6000tl ye ihtiyacım var çok acil.Yardımcı olan varsa çok sevinirim

 39. MERHABA IYI GUNLER HERKESE SENETLE ALTIN DÖVİZ NAKIT PARA VERILIR EN DUSUK 20.000 TL VERIYORUZ EN YUKSEK 125000 TL VERIYORUZ VADELER KREDIYE GORE DEGISIYOR TABIKIDE 12 İLE 74 AY ARASINDA VADE SECENEGIMIZ VAR CIDDI OLANLAR YAZSIN LUTFEN mail:[email protected]

 40. Evren dedi ki:

  Merhaba kendi işimde çalışıyorum belgelenebilir maaşım yok en az 30000 TL krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 41. Acil kredi icin bugun bize ulasin

 42. hakan dedi ki:

  yabancı bir kuruluştan senetle para verilir yanlız sigorta ve işlem üçreti pesin alınır gercekten ihtiyacı olanlar sıfır besyüz otuz yedi yirmibir elliiki numaraya yoğunluktan dolayı sms atsınlar geri dönüş saglanır

 43. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredıcekemeyenler kredı gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar avukatlık olanlar ssk olmayanlar ıcralık olanlar arayın yardımcı olalım her kosuldakredı saglanır uzun vadede odeyın arayın

  0545 622 69 76

 44. Hüseyin dedi ki:

  kamuda kadroluyum 40.000 ihtiyaç var 6500 gelir sicil bozuk 05468226379 telim senetle para istiyorum.

 45. hayalperest dedi ki:

  [email protected] dan senetle kredi alacağım güvenilir midir

  1. kobiadmin dedi ki:

   Ön ödeme yapmayınız…

   1. Yaşar dedi ki:

    10 Bin TL ye ihtiyacım Var.

 46. Nesrin dedi ki:

  Acil senetle paraya ihtiyaacim var.ciddi ssnetle para verecekler.ulasabilirmi bugün

 47. Gamze dedi ki:

  Kredinizi biz çekelim, sizler taksitlerini ödeyin.. İrt:[email protected]

  1. Abdulkadir dedi ki:

   Merhaba gamze hnm ulaşır misiniz bana 05456897579

 48. Yusuf dedi ki:

  Merhaba acil para icin Iletişim kurabilirsiniz 05457893346 yusuf bey

  1. Hüseyin dedi ki:

   05468226379 10.000 lazım

 49. mesut dedi ki:

  05059889517 acil 3 bın tl ye ıhtıyacım var

 50. fehim dedi ki:

  bana acil 10000 tl lazım borçlarımı kapatmak için istiyorum esnafımsa bana ulasın açil lutfen 05050322249

 51. Meryem dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandiril mayın arayın bu numarayı alın 05331483796 ben aldım sıfır besyuz otuz üç yüz kırk sekiz otuz yedi doksan altı

 52. İsmail dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz
  0534 211 34 70

 53. Yakup dedi ki:

  Slm 15 bin tl karşılığında senetli ayda 750 tl ödemeli para arıyorum

  1. Yakup dedi ki:

   0530 782 32 79 yakup

 54. şeref dedi ki:

  nakit 25000 lazım senetle veren varsa.kamu çalışanı kefil yada ev ve tarla tapusu acil bşyüz otzskiz skizyzkrküç sksendöt atmş skz