Esnaf Kredileri

Şekerbank ev hanımlarına 15 bin lira kredi veriyor

10.05.2019
105
Şekerbank ev hanımlarına 15 bin lira kredi veriyor

Geliri olmayan ev hanımları bir çok bankadan uygun faizli ve size uygun vade seçenekleri ile kredi kullanabilirsiniz. İş kurmak ya da ihtiyaçlarınızı karşılamak için, ev hanımlarına kredi imkanı sağlayan bankalar bulunmaktadır. Özellikle kadınların çalışma hayatına kazandırılması ve ekonomik özgürlüklerini kazanmaları adına eğer amacınız iş kurmak ise devlet destekli kredilerden de faydalanabilirsiniz. 2019 da Şekerbank’ dan kredi almak isteyen ev hanımları için kredi seçenekleri, faiz oranları ve ev hanımlarına kredi sağlayan diğer bankalar hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank’ dan Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

        Şekerbank’ dan Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Sigortası olmayan ve herhangi bir yerden belgeli bir geliri olmayan ev hanımları ihtiyaçları için bankalara kredi başvurusunda bulunduğunda bir gelir belgesi olması talep edilmektedir. Eğer ki bir gelir belgesi sunmadığınız takdirde bankalardan kredi alabilmeniz için bir teminat göstermeniz yeterli olacaktır. Bir kira geliri, dükkan ya da bir taşınmazınız varsa bankaya bunu ipotek göstererek yüksek miktarlarda kredi almanız mümkün. Seçeceğiniz Şekerbank Bireysel Finansman Krediniz 60 ay vade ile size verilecektir. Adınıza kayıtlı konutunuzu ipotek göstererek bu konutun değeri 200 bin ise 100 bin lira yani %50 si kadar kredi almanız mümkün. Bankanın kredi seçenekleri ile ayrıntılı bilgiyi 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetleri numarasından öğrenebilirsiniz. Maksimum 100 bin liraya kadar alabileceğiniz bu kredinin 2019 güncel faiz oranı 3-48 aylık vadede %2.20 olacaktır. 49-60 ay arası vade seçeneğini tercih ettiyseniz %2,35 lik bir faiz uygulanacaktır.

  • 15 bin lira olan krediniz 60 aya bölündüğünde size aylık 468,85 TL taksit ödemesi çıkacaktır.
  • 100 bin lira kredinize 60 ay arası vade yaptırdığınızda aylık ödeyeceğiniz taksit miktarı 3.386,17 TL olacaktır.
  • 50 bin liralık kredinizi 48 aya böldürdüğünüzde 2,20 faizle aylık 1.697,14 TL lık taksitlerle toplamda 81.463 TL ödemiş olacaksınız.

         Ev Hanımlarına 1000 Lira Kredi Nasıl Alınır

Ev Hanımlarına 1000 Lira Kredi Nasıl Alınır?

Ev hanımı olarak düşük miktarlı bir kredi ihtiyacınız varsa çoğu bankadan 1000-5000 arası krediyi gelir belgesiz almanız mümkün. Bankalar bu tarzda ki düşük miktarlı krediler için çok fazla prosedür istememektedir. Eğer daha önceden bir kredi kullanımınız varsa ve düzenli ödemiş yani kredi notunuz iyi bir seviyedeyse cep telefonunuzdan bile başvuru yapabilir anında kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını indirerek  tek tıkla maaş bordrosuz ve imza gerektirmeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın size özel faiz ve vade seçeneklerini öğrenmek için ise 0850 222 25 25 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

           Ev Hanımlarına Kredi 2019 Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi 2019 Veren Bankalar

Toplumumuzun büyük bir bölümünü kapsayan ev hanımlarımız zaman zaman ihtiyaçları için kredi başvurusunda bulunmak istemektedirler. Bankalarda bu büyük kitle için zaman zaman kampanyalar düzenlemekte ve ev hanımlarına uygun krediler sunmaktadırlar. 2019 da kredi çekmek isteyen ev hanımları üzerlerine kayıtlı araba, iş yeri ya da herhangi bir dükkan ya da konut kira gelirini bankaya sunarak %80 lere varan kredilerden faydalanabilirler. İşyeri ipoteğinde bu oran %75 lere kadar çıkarken arsa ipoteğinde %50 oranında kredi almanız mümkün. Bir diğer seçenek ise kredi notu ve geliri yüksek bir kefil ile kredi başvurusu yapmak olacaktır. Bankada mevduat hesabı olanlar içinde hesabı olduğu bankadan kredi alması sorunsuz gerçekleşecektir. Bunların dışında bankaların zaman zaman yaptığı kampanyalarda kredi kullanabilirsiniz ancak bunlar mini kredi adı altında düşük miktarlı krediler olacaktır.

  • Denizbank
  • Finansbank
  • Garanti Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Akbank’ da kredi alabileceğiniz bankalar arasında.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ev hanımlarının kredi almak için başvurabileceği bankalar arasında olan Ziraat Bankası kadın girişimciler içinde devlet destekli kredi imkanı sunmaktadır. Kadın Girişimcilere Özel Paketi ile iş hayatına atılmak isteyen ev hanımlarının iş kurarken ki ihtiyaçlarını karşılamada kullanabilecekleri özel bir kampanyadır. Normal kredilerden daha düşük faizli olan bu kredi de kredi tahsis ücretine de %50 indirim yapılmaktadır. Hazine destekli bu kredi için başvurularınızı en yakın Ziraat Bankası şubelerine yapmanız gerekecektir. Eğer ki ihtiyacınız olan daha düşük miktarlarsa bankadan Dijital Kredi ile internet üzerinden yada mobil uygulamasını kullanarak anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 60 ay vade ile onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarılmaktadır. Bu tür krediler için banka sistem üzerinden müşteri bilgilerine ulaşarak kredi onayı vermektedir. Daha önce kredi kullanmış ve ödemelerinde sorun olmayan bir kişiyseniz 5000-15000 arası kredinizi bu yöntemle anında alabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.