Esnaf Kredileri

Şekerbank emeklilere özel kredi başvuruları başladı

11.12.2018
154
Şekerbank emeklilere özel kredi başvuruları başladı

Bankaların en sadık müşterileri olan emeklilere, zaman zaman yaptıkları bir çok kampanya bulunmaktadır. Eğer sizde emekli maaşını Şekerbank’ dan alan ya da maaşını bu bankaya taşımak isteyen bir emekliyseniz bankanın sizin için bazı kampanyaları bulunmakta. Düzenli geliri olan emekli vatandaş banka için her zaman öncelikli, özellikle de kredi notu yüksek ise her zaman bankadan kredi alma hakkı bulunmaktadır. Şimdi Şekerbank’ın emekli müşterileri için düzenlediği 2018-2019 emeklilere özel kredi kampanyaları, başvuru ve kredi faiz oranlarını sizler için değerlendirelim.

Şekerbank’ tan Emeklilere 100 Bin Lira Kredi

Şekerbank’ tan Emeklilere 100 Bin Lira Kredi

2019 yılı için en uygun kredi arayışınız varsa bir çok bankanın kredi kampanyaları şimdiden başladı. 1953 yılından beri 273 şubesi ile bankacılık sektöründe hizmet veren ⇒Şekerbank müşterilerine sunduğu çeşitli kampanyalar ile öne çıkan bankalar arasında. Sizde emekli maaşını bu bankadan alan bir emekli vatandaş iseniz bankanın sizin için uygun faiz oranları ve vade süreleri ile düzenlediği kredi seçenekleri bulunmaktadır. Acil ihtiyaçlarınız için değerlendirebileceğiniz bu krediyi siz maaş müşterisi olduğunuz için almanız daha kolay. Kredinin ayrıntılarına bakarsak;

  • Bankadan bu kampanya dahilinde alabileceğiniz kredi 100 bin liradır.
  • Bu krediye uygulanacak vade oranı 3 ile 12 ay arasında olursa faiz oranı %2,36
  • Eğer ki daha fazla taksit isterseniz 13 ay ile maksimum 36 aya bölünen ihtiyaç kredinize uygulanacak faiz oranı %2,39 dur.
  • Banka alacağınız bu kredi için sizden kredi tahsis ücreti almamaktadır.

Bankadan ihtiyacınız olan kredi miktarı 10 bin lira ise; bu krediye 36 ay vade yaptırdığımızı düşünürsek kredi faizi 2,39 dur. Buna göre aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 449,06′ dır. Yine bu kredi talebinizden de kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.

Şekerbank Emekli Kredisi Başvuru Şartları

Şekerbank Emekli Kredisi Başvuru Şartları

Bankalardan kredi almak son zamanlarda yükselen faiz oranları ile mümkün olmasa da, yapılan kampanyaları değerlendirerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Düşük faiz oranları ile Şekerbank’ dan kredi almak isteyen kişiler öncelikle bankacılık geçmişleri sorunlu olmaması gerekmektedir. Bankalarda artan kredi borçlu sayısı nedeni ile kredi verirken ayrıntılı araştırma yapmaktadır. Eğer ki geçmişte kullandığınız kredilerde ödeme sıkıntısı yani yasal takibe düşmüş bir borcunuz ya da kredi notunuz düşük değilse bankadan kredi almanız kolay olacaktır. Sonrasında istenilen belgeler; emeklilik aylık dökümü, ikametgah ve nüfus cüzdanı kredi başvurusu için yeterli olacaktır. Banka gerek gördüğünde ekstra teminat talep edebilmektedir. Şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunmak için; internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ya da mobil uygulamaları 7/24 kullanabilirsiniz. Zaten maaşınızı bu bankadan aldığınız ve tüm bankacılık hareketleriniz de sistem üzerinden görüntülenebildiği için kredi talebiniz bir kaç dakika içinde sonuçlanacaktır. Emeklilik kredisi için bankaların sunduğu yaş sınırı bu banka için de geçerli olup kredi vade sürenizin 80 yaşınızı aşmamış olması gerekmektedir. BDDK’ nın kredilere yaptığı son düzenleme ile maksimum 36 ay vade ile kredi kullanmak istiyorsanız 77 yaşınızı geçmemiş olmanız gerekmektedir.

Emekli Maaşını Şekerbank' a Taşıyanlara 600 TL' Ye Kadar Nakit Hediye!

Emekli Maaşını Şekerbank’ a Taşıyanlara 600 TL’ Ye Kadar Nakit Hediye!

Emekli Maaşını Şekerbank’ a Taşıyanlara 600 TL’ Ye Kadar Nakit Hediye!

Bankalar müşteri kitlesini arttırmak için sürekli gelir sahibi olan emeklilere cazip fırsatlar sunmaktadırlar. Şekerbank’ da maaşını taşıyan emekliler için bazı promosyonlar uygulamış ve emekli vatandaşı kendine çekmiştir. Eğer ki emekli maaşınızı bu bankaya taşırsanız;

  • Emekli maaşınızı taşımak ve 3 yıl bu bankadan alma sözünüze ilk maaş ödemenizden sonra 450 nakit verilecektir.
  • Eğer ki yeni emekli oldunuz ve ilk maaşınızı bu bankadan alacak ve 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz ek olarak 150 TL daha hesabınıza yatırılmaktadır.
  • Sınırsız sayıda ücret ödemeden Havale ve EFT  yapma ayrıcalığı da verilmektedir.
  • Emekli maaşını taşıyan müşteriden hesap işletim ücreti de alınmamaktadır.
  • Maaşınızı diğer ATM ler den çekmek istediğinizde ise yine ek bir ücret ödemenize gerek yoktur.
  • Şubeden yapacağınız tüm işlemlerde işlem önceliği de size sunulan avantajlar arasında.

Bu kampanya kapsamında maaşı 1000 TL olanlar 300, 1000-2000 TL arasında olanlar 375 ve 2000 TL üstü olanlar 450 TL promosyon alabilecekler. Bunlara yapılacak ek herhangi bir otomatik ödeme talimatınıza (elektrik doğalgaz ya da telefon faturanız olabilir ) 150 TL ek promosyonla 600 TL yi bulabilecek. Şekerbank şubelerinden bu kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi edinebilir maaşınızı bankaya taşıdıktan sonra daha ayrıcalıklı olarak emeklilere özel kredi kampanyalarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi faizleri ve bankalarla ilgili güncel bilgilere tablodan ulaşabilirsiniz.

[table id=1 /]

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.