Esnaf Kredileri

Ramazan Bayramına Özel Kredi Veren Bankalar

18.05.2018
120
Ramazan Bayramına Özel Kredi Veren Bankalar

Sadece bayrama özel yapılan ve her sene değişik kampanyalarla hazırlanan bayram kredileri 2018 Ramazan Bayramı içinde verilmeye başlandı. Kredi almak isteyenler, faiz oranı ve vade sayısında uygun kampanyalar yapılan bayram kredilerini değerlendirebilirler. Bayramda aile ziyaretleri, alışveriş ya da tatil için gerekli olan acil kredi ihtiyacınızı uygun bayram kredilerini kullanarak giderebilirsiniz. Ramazan ve Kurban Bayramı için ihtiyacınız olan nakit parayı uygun ödeme koşulları ile çoğu bankadan almanız mümkün. Bu kredi imkanını sağlayan bankaların, faiz ve vade imkanları hakkında ayrıntıları paylaşalım.

Bayram Kredilerinin Avantajları Nelerdir?

Böyle günlerde bankaların birbiri ile olan rekabetleri sizin için avantaj olmaktadır. Uygun faiz oranları, uzun vade seçenekleri, taksit erteleme gibi bankaların sunduğu kampanyalar sizin kredi ihtiyacınızı en cazip şekilde karşılayacaktır. Bayramlarda yapılan aile ziyaretleri ya da çalışanlar için tatil fırsatı oluşturan bu özel günde, alışverişleriniz için bu kampanyaların avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bazı bankalar ramazan ayının başlangıcında kampanyalarını duyururken, bazıları da Ramazan ayının bitmesini ve bayram tatilinin gelmesini beklemektedir.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayram Kredisi Veren Bankalar Hangileridir ?

Yaklaşan bayram için yapılacak harcamaları düşünen vatandaşa uygun ödeme koşulları ile sunulan bu krediler, bir çok banka tarafından verilmektedir. Her bayram olduğu gibi; 14 Haziranda başlayacak ve 17 Haziranda bitecek Ramazan Bayramı için bu krediyi alıp düşük faiz oranlarıyla hazırlanan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Özel Bankaların Ramazan Bayramı İçin Sunduğu Krediler

Özel bankaların bayrama özel sunduğu kredi imkanların başında Garanti bankası gelmektedir. Banka 48 ay vade ve 1,42 den başlayan faiz oranları ile bayram kredinizi bu bankadan kullanabilirsiniz. Garanti İnternet ya da Garanti Cep uygulaması aracılığı ile bayram kredisi başvurunuzu yapabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan kredinizi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan vatandaş için internet ve mobil uygulama ile alabileceği üst limiti 25 bin lira olarak belirlemiştir.

  • Finansbank bayram ihtiyaçlarınız için, 1-48 ay arası vade imkanıyla kredi vermektedir. 1,33 faiz oranı ile 35 bin liraya kadar kredi talebinizi online sistem üzerinden başvurusunu yapabilirsiniz. Alacağınız 15 bin liralık krediyi 48 ay vadeye bölerek, günde 15 tl gibi bir rakamla geri ödeme imkanı Finansbank’ ta.
  • Türkiye İş bankası’da 20 bin liralık ihtiyaç kredinize uygulanacak 48 aylık vade de faiz oranı 1,40 olarak belirlenmiştir. Bayram kredinize cepten hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. Ya da size en yakın şubesine giderek uygun bayram kredileri kampanyalarını ve size özel ödeme planlarının ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.
  • Akbank; 1,59 faiz oranıyla 48 ay vadeli bayram ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz krediniz Akbank’ta hazır. Online başvuru sisteminden ya da mobil uygulama ile bu krediye başvuruda bulunabilir belgesiz, imzasız kredinizi alabilirsiniz. Esnek ödeme planına 3 ay erteleme seçeneği de bulunan bankadan alacağınız krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  • ING Teminatsız 5o bin liraya kadara alabileceğiniz bu krediyi minimum 3 maksimum 48 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Bu kredi için belirlenen faiz oranı 1,44 olarak belirlenmiştir. Minimum 2 bin liralık ihtiyacınız için bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Bayram ihtiyaçlarınız için değerlendirebileceğiniz uygun kredi seçeneğini bu bankada bulabilirsiniz.

Kamuya Ait Bankaların Ramazan Bayramına Özel Faizli İmkanları

Vakıfbank’ tan alacağınız bayram kredinizi 3-48 ay arası ödeme fırsatı, ihtiyaçlarınızı karşılarken uzun vadede ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Aylık, 3 aylık ve ya değişken ödeme planıyla bu krediyi geri ödemek sizin için zor olmayacaktır. 1,30 – 1,45 arasında değişen faiz oranları 2018 Ramazan Bayramı için kullanacağınız krediye uygulanmaktadır.

  • Türkiye Halk Bankası bayram harcamalarınız için gerekli nakit ihtiyacınızı Halk Bankasın’ dan aldığınızda 10 bin liralık krediniz için uygulanacak faiz oranı 1,38 olarak belirlenmiştir. Maksimum 48 ay vade ile bu krediye alabilir ve aylık 303,62 lira ödeyerek bayram ihtiyaçlarınız için kredinize sahip olabilirsiniz.. Başvuru için Halk Bank online başvuru sisteminden talebinizi iletebilirsiniz.
  • Ziraat bankası bayram, tatil ya da her türlü ihtiyaçlarınız için size 100 bin liraya kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Kredinin miktarına göre sizden teminat isteneceği gibi, bu krediye 48 aya kadar vade yaptırmanız mümkün. Belirlenen faiz oranı 1,32 ancak bu vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Nüfus cüzdanınız ve gelir durumunuzu gösteren bir belge herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.