Esnaf Kredileri

PTT Aktif Bank Kredi Kampanyaları Başladı

22.06.2019
82
PTT Aktif Bank Kredi Kampanyaları Başladı

Acil paraya ihtiyacı olanlar ya da, emekli maaşını PTT’ den alanlar 2019 emekli kampanyası ile kefilsiz, şartsız 60 bin lira krediniz anında hesabınızda. Siz acil nakit ihtiyacı olanlar için ise; online olarak anında 30 bin liraya kadar kredinizi kullanabilirsiniz. PTT Aktif Bank kolay kredi başvurusu, anında kredi nasıl alınır, emekliler için kampanyalar ve çeşitli kredi hesaplamaları siz nakit ihtiyacı olanlar için yazımızda.

Aktif Bank Kredi Kampanyaları Nelerdir?

Aktif Bank Kredi Kampanyaları Nelerdir

          Aktif Bank Kredi Kampanyaları Nelerdir

Nakit ihtiyacınız için bankalar arası bir araştırma yaptığınızda Aktif Bank’ ın kampanyaları hemen karşınıza çıkacaktır. Eğer ki emekli maaşını bu bankadan alan bir vatandaşsanız 60 bin liraya kadar kefilsiz, belgesiz, şartsız kredi PTT emekli kredisi kullanabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar taksitlendirebileceğiniz bu kredinin geri ödemeleri, aylık olarak maaşınızdan otomatik olarak düşmektedir. Bankanın 2019 güncel faiz oranları 2,75 olarak görünmektedir. Size en yakın PTT şubesine giderek başvuru formunu doldurup kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka düzenli geliri olan emekli maaş müşterileri için kredi konusunda anında onay vermektedir. Kredi notunuz yani geçmiş bankacılık işlemleriniz olumlu ise kredi almanız daha da kolay olacaktır. Bankanın emekli maaş müşterileri için kredi verme yaşı 80 dir. Yani kredi vade sayınız 80 yaş sınırını geçmemelidir. Kredinizi 60 ay vade ile alacaksanız en fazla 75 yaşında olmanız gerekecektir. Kredi hesaplamalarına bakacak olursak;

  • 30 bin liralık bir kredi talebi için 60 aylık vade seçeneğiniz tercih ettiğinizde 2,75 faiz oranı ile aylık taksitiniz
    1.154,59TL olacaktır. Bu kredi için sizden yalnızca 150 TL kredi tahsis ücreti alınacaktır.
  • 60 bin lira kredi ihtiyacınız varsa bu da yine 60 ay vade için 2,75 faizle hesaplanacak aylık size düşecek ödeme miktarı 2.309,18TL gibi bir rakam olacaktır. 300 TL kredi tahsis ücreti bu kredi için sizden alınacak miktardır.
Aktif Bank Kredi Hesaplama İhtiyaç Kredisi 30 Bin Lira

      Aktif Bank Kredi Hesaplama İhtiyaç Kredisi 30 Bin Lira

Aktif Bank Kredi Hesaplama İhtiyaç Kredisi 30 Bin Lira

Bankanın emekli müşterileri dışında diğer vatandaşlar için sunduğu ihtiyaç kedisi kampanyasında, herhangi bir şart yada kefil talep edilmemektedir. Banka online sistem üzerinden baktığı kredi notu ve bankacılık geçmişinize göre anında size 30 bin lira kredi vermektedir. 60 ay vade ile alabileceğiniz bu krediye herkes başvurabilirken, faiz oranı 3,09 olarak görünmektedir. PTT şubelerine giderek yapabileceğiniz bu kredi için T.C kimlik numaranız yeterli olacaktır. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatırılarak hemen kullanabilirsiniz. Bu kredi için hesaplama yapacak olursak;

  • 15 bin lira ihtiyacınız varsa 3,09 faiz ve 60 ay vade yapıldığını düşünürsek aylık 626,72TL geri ödemeniz olacaktır.
  • 30 bin lira kredi aldığınızı düşünürsek yine 3,09 faiz ile 60 ay vadede aylık ödeyeceğiniz miktar 1.253,45TL olur.

30 bin lira için banka sizden 150 TL kredi tahsis ücreti talep edecektir. 15 bin lira için ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti yalnızca 75 TL olacaktır.

PTT Kredi Başvurusu Yap NKolay Kredi

                    PTT Kredi Başvurusu Yap NKolay Kredi

PTT Kredi Başvurusu Yap NKolay Kredi

Aktif Bank kredi başvurusu için şubeye gitmeden, belge sunmadan başvuru yapmak isteyenler Nkolaykredi.com adresinden kolayca başvurularını yapabilirler. Bu adrese girerek başvuru formundaki bilgileri doldurarak bir kaç dakika içinde 30 bin liraya kadar kredi almanız mümkün. Bankanın müşterisi değilseniz yeni müşteriler için başvuru formunu doldurup, T.C. Kimlik Numaran, e-posta adresin ve cep telefonu numaran ile sözleşmeyi onayladıktan sonra kurye ile size gelecek görevlinin vereceği Bireysel Hizmet Sözleşmesini imzalayıp bankaya sözleşme imzalandı onayının gitmesiyle aynı gün içinde krediniz hesabınızda olacaktır. Şubeye gitmeden yapabileceğiniz tüm bu işlemlerle hafta sonunda dahil olmak üzere kredi kullanabilirsiniz. Kredi notun dert etmeden 3 adımda bu başvuruyu tamamlayarak acil nakit ihtiyacınızı dakikalar içinde çözebilirsiniz. En az 3 en fazla 60 ay vade ile, en az 2000 TL en fazla 30000 TL kredi başvurusu yapılabilmektedir. 0 850 724 30 50 no’ lu İletişim Merkezimizden kredinin ayrıntıları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kart Başvurusu

            Aktif Bank Kredi Kart Başvurusu

Aktif Bank Kredi Kart Başvurusu

Tüm alışverişleriniz ve para çekmek için kullanabileceğiniz N Kolay Kart ücret alınmayan bir banka kartıdır. Başvurunuzun devamındaki 15 gün içinde size ulaşacak kartınızla kredi başvurusu yaparsanız anında bu karta yatırılacaktır. Yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz ve tüm ATM ler den para çekme işlemi yapabileceğiniz bu karta başvuru için PTT şubesine gitmeniz gerekecektir. Size gelen banka kartınıza şifre almak ve kullanıma açmak için ise; SIFRE” yazıp, aralarında birer boşluk bırakarak, kart numaranızın son dört hanesini ve kartınızın arka yüzünde bulunan üç haneli CVV numarasını 3050’ye SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kartla fatura ödemeleri, EFT gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.