Esnaf Kredileri

Peşinatsız Kamyon Almak İstiyorum Diyorsanız Bu Fırsat Kaçmaz

26.10.2017
197
Peşinatsız Kamyon Almak İstiyorum Diyorsanız Bu Fırsat Kaçmaz

Ağır vasıta olarak kamyon yada TIR için hiç peşinatsız olarak tamamına kredi kullanabilirsiniz. Koç Finans tarafından sağlanan bu imkanlar ile 2018 ve 2019 senesine özel 60 ay vadeli taksitle olarak yerinizden dahil kalmadan ticari aracınıza 1 kuruş dahil peşinat ödemesi yapmadan nasıl teslim alacağınızı siz değerli esnaflarımız için paylaştık.

Koç Finans Sıfır Kamyon Alacaklara Peşinatsız Kredi Sağlıyor

Ağır yük nakliyeciliği inanın ki sizin kadar bende bilirim. Süreli olarak yollarda çekilen direksiyon sallama çileleri insanın ömrünü ciddi anlamda törpülemektedir. Hele bir de İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu ilimize parça başı yük aldı iseniz vay halinize.. Tabi bunun üstüne altınızdaki ağır vasıta kamyon yada TIR eski bir modeli ise çile sıcak ve nemin de etkisi ile bir kaç kat daha artmaktadır. Aslına bakarsanız madem bu işi yapıyor ve yapacaksınız bu eskimiş kamyon yada TIR’ın çilesini çekmeye hiç lüzum yoktur. Cebinizde hiç bir paranız dahil olmasa Koç Finans üzerinden alacağınız FORD marka kamyon veya kırk ayak ağır vasıtalar için peşinatsız kredi kullanabilirsiniz. 60 ay vadeler ile sizlere sunulacak bu olanaklardan yararlanmak için üstelik hiç yerinizden dahi kalmanıza gerek yoktur. Gerçek ve tüzel kişiler için sunulan bu imkanlardan isterseniz en az limit 10.000 TL olmak üzere kredi dahi kullanabilirsiniz.

Hiç Peşinatsız Olarak Kamyon Kredisi Almak İçin İstenilen Şartlar Nedir ?

Hiç peşinatsız olarak sıfır kamyon alabilmeniz oldukça mümkündür. Tabi bunun için finansmanı sağlayan KOÇ gurubuna ait FORD marka bir kamyon yada TIR almanız gerekmektedir. Bu markaya ait bir ticari ağır vasıta alacaksanız elinizi hiç cebinize atmadan yapacağınız sözleşme mukavelesi ile istediğiniz FORD marka kamyonu yada TIR’ı satın alabilirsiniz. Tabi iş bu markayı seçmeniz ile de ne yazık ki bitmiyor. Finansman tarafından bazı istenilen şartları da uygun olmanız gerekmektedir. Şartların en önemlileri ise şu şekildedir.

 1. Başvuru sahibi kesinlik ile esnaf odasına kayıtlı bir şoför olması gerekmektedir.
 2. Başvuruda bulunan şoförün geçmişe yönelik kredi notu değeri sorgulandığı vakit ödemelerinde aksaklık gözükmemesi gerekir.

Oldukça önem arz eden bu iki özelliğe sahip iseniz biraz sonra bahsedeceğim gerekli evrakları tanzim etmeniz durumunda hiç peşinatsız sıfır kamyon sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız Kamyon Alacak Olan Şoförlerden İstenilen Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Hiç peşinatsız olarak FORD marka ağır vasıta kredisi kullanacak olan esnaflarımızdan KOÇ FİNANS mevcut duruma göre bazı evraklar istemektedir. Bu istenilecek olan evraklar tüzel ( ortak şirketler ) veya gerçek kişilere göre değişiklik gösterilmektedir.

Tüzel Kişilerden İstenilen Gerekli Evraklar Nedir ?

 1. Oda sicil kaydı ile imza sirküleri
 2. Ortaklık kuruluş yapısını ait en son sermaye yapısını gösteren ticari sil gazetesi
 3. Ortaklara ait nüfus cüzdanı fotokopileri
 4. Kooperatif üyeliklerini gösteren belge
 5. Eklerinden plana ve marka modellerinin dahil olduğu araç listesi
 6. Anlaşma sağladıkları işlere ait sözleşme formları
 7. Tamamlanan yıla ait olan vergi beyannamesi ile makbuzu ve vergi levhasının fotokopisi
 8. Yine tamamlanan ve son seneye ait detay mizanları
 9. Sene yıla ait vergi beyannamesi ile makbuzu

istenilmektedir.

Gerçek Kişilerden İse İstenilen Gerekli Belgeler Şunlardır

 1. Oda sicil kaydı ile ticari sicil gazetesi
 2. İmza beyannamesi ile nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. Kooperatife üye olduğunu gösteren belge
 4. K ve C2 belgesi
 5. Devam eden işleri gösteren sözleşmeler
 6. Vergi levhası fotokopisi
 7. Son 3 sene ait vergi levhasının fotokopisi ile makbuzu
 8. Detay mizanı ile vergi beyannamesi
Hiç Peşinatsız Kamyon Kredisi Nasıl Alınır

Hiç Peşinatsız Kamyon Kredisi Nasıl Alınır

Başvurular Nasıl Yapılır ? Ödeme Koşulları Nedir ?

Hiç peşinatsız olarak kamyon almak isteyenler başvuruları ya şahsen olarak en yakın KOÇ FİNANS şubelerine yapabilmektedirler yada İnternet üzerinden ön onaylı olarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerinden hiç peşinatsız olarak kamyon kredisi alacakların başvuru yapacakları adres BURASI‘dır. Başvurunuz az önce bahsettiğim şartlara uygun olmanız ve gerekli evrakları tanzim etmeniz durumunda büyük olasılık ile onay görecektir. Onay görmesi durumunda ise ödeme seçeneklerini siz belirleyebilirsiniz. Buna göre ödeme planınızı ister;

 • Eşit ödemeli, yani vade sonuna kadar kullanılan krediyi aynı miktarda ödemeli
 • Ödemesiz süreli; Taksit ödemelerinde belli aralıklar vermeli
 • Ara ödemeli; Kredi ödemesi boyunca belli aralıklarda ek ödeme yapmalı
 • Artan ödemeli; Düşük miktardan başlayıp ödemelerin ilerleyen vadeler artması

gibi seçenekler ile yapabilirsiniz.

 

 

Yorumlar
 1. mehmet dedi ki:

  selamlar peki herşey sıfırdan başlıyacak olan nasıl alacak ticari faliyeti oda kaydı vs hep sıfırda başlayacak yardımcı olursanız sevinirim saygılar