Esnaf Kredileri

N Kolay Kredi Almak İsteyenler 2 Şekilde Başvuru Yapabilirler

09.08.2019
111
N Kolay Kredi Almak İsteyenler 2 Şekilde Başvuru Yapabilirler

Kolay kredi alanında ilk şubesiz bankacılık hizmetini veren Aktif Bank bünyesindeki N Kolay kredi, hem bankanın müşterisi olanlara hem de olmayan vatandaşlara kredi imkanı sunmaktadır. Bu 2 şekilde de bankadan şubeye gitmeden kredinizi kolayca kullanabilirsiniz. Bankaya ilettiğiniz kredi başvurunuz değerlendirildikten sonra dakikalar içinde paranız hesabınıza aktarılarak kullanımınıza sunulmaktadır. Peki Aktif Bank müşterisi olanlar ve olmayanlar kredi başvurularını nasıl yapmalı, güncel kredi faizleri, 30 bin lira kredi için başvuru ve tüm merak ettiklerinizi araştırdık.

N Kolay Kredi Başvurusunu Aktif Bank Müşterileri Nasıl Yapabilir?

N Kolay Kredi Başvurusunu Aktif Bank Müşterileri Nasıl Yapabilir

N Kolay Kredi Başvurusunu Aktif Bank Müşterileri Nasıl Yapabilir

Şubesiz bankacılık hizmetinde öncü isimlerden N Kolay, acil nakit ihtiyacı olan, şubeye gitmek istemeyen ve evraklarla uğraşmak istemeyenler için oldukça iyi bir hizmet sunmakta. İnternet erişimi olan her yerden yapabileceğiniz kredi başvurunuza anında cevap verilerek krediye uygun olmanızın devamında paranız hemen hesabınıza geçiyor. 7/24 yapabileceğiniz kredi başvurusunda eğer bankanın müşterisiyseniz; www.nkolaykredi.com adresine giriş yaparak; T.C kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve e-posta adresinizi ilgili alanlara girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ekranda seçtiğiniz kredi ile ilgili sözleşme ve çıkan formları okuyarak onaylamanız gerekecektir. Sözleşmeyi onaylamanız ve bankanın da krediyi onaylamasıyla Passolig Banka Kartınıza paranızın aktarımı yapılacaktır. Minimum 3, maksimum 60 ay vade ile online kredi yöntemi ile en az 2000, en fazla 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Bu krediye başvuru için 18 yaşından büyük olmak, kredi notunuz bankanın onaylayacağı seviyede olması yeterli olacaktır.

N Kolay Kredi Başvurusu Aktif Bank Müşterisi Olmayanlar İçin Başvuru

N Kolay Kredi Başvurusu Aktif Bank Müşterisi Olmayanlar İçin Başvuru

N Kolay Kredi Başvurusu Aktif Bank Müşterisi Olmayanlar İçin Başvuru

Banka müşterileri için anında kolay kredi hizmeti sunarken, eğer bu bankadan bir hesabınız yada kartınız yoksa sizler içinde kolaylık sağlanmaktadır. Sizin banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, sözleşmeyi ve kartı ayağınıza getiren banka, sözleşme banka şubesine ulaştığında da anında kredinizi yatırmaktadır. İlk kez bankadan kredi talebinde bulunacaklar için; www.nkolaykredi.com adresine giriş yaparak T.C. Kimlik Numaran, e-posta adresin ve cep telefonu numaranı doğru bir şekilde istenilen kısma girmeniz, ihtiyaç kredisine ait sözleşme ve formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bankadan onay alan kredi başvurunuzun devamında imzalamanız gereken evraklar doğrudan kurye ile adresinize gelmektedir. Evinize yada iş yerinize gönderilen bu evrakları imzaladıktan sonra kurye ile evraklar tekrar banka görevlilerine ulaştığı an kredi başvuru süreciniz tamamlanacaktır. Sözleşmeyi imzaladıktan ne kadar sonra kredim hesabıma yatar diyorsanız; bu süreç ortalama 7-10 iş günü arasında tamamlanacaktır. Bu kart ile bütün ATM’ ler den paranızı çekebilir, alışverişlerinizde, ödemelerinizde ve diğer bankacılık işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Daha sonra ki kredi başvurularınızda süreç daha hızlı işleyecek ve onaylanan krediniz ücretsiz sahip olacağınız bu karta yatırılacaktır.

N Kolay Kredi Güncel Faiz Oranları Ve Kredi Hesaplaması

N Kolay Kredi Güncel Faiz Oranları Ve Kredi Hesaplaması

   N Kolay Kredi Güncel Faiz Oranları Ve Kredi Hesaplaması

N Kolay kredi kullanmak isteyenler için banka 3 aydan 60 aya kadar taksit seçeneği sunmaktadır. Bankadan çekeceğiniz kredinin sadece binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınacak ve başka bir ücret talep edilmemektedir. Sigorta zorunluluğu olmayan bankadan ister sigortalı ve sigortasız seçeneğini kullanarak kredinizi alabilirsiniz. Geri ödemede taksitlerinizi tüm PTT şubeleri, www.aktifbank.com.tr adresinden, EFT yaparak, Akbank ATM’lerinden, VakıfBank ATM’lerinden veya Pttmatik’ lerden yapabilirsiniz. Taksit ödemelerinizi vade süresinden önce yapabileceğiniz gibi, krediyi erken kapatmak için istediğiniz kadar ara ödeme yapabilirsiniz. Toplu kredi kapatma, erken ödeme, internet bankacılığı şifreniz yada diğer sorunlar için 0850 724 30 50 numaralı müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bankanın güncel faiz oranı ve kredi hesaplamasına bakarsak;

  • 2000 TL gibi az miktarda bir kredi ihtiyacınız varsa 1,99 dan başlayan faiz ile 60 aylık vadeye böldürerek aylık 63 TL kredi taksitiniz olacaktır. Bu kredi için kredi tahsis ücreti 10 TL dir.
  • 10 bin liralık kredi ihtiyacınız için bankanın faiz oranı 2,89 olacaktır. 12 aylık vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık kredi taksitiniz 1.032,89 TL, kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır.
  • 25 bin liralık kredi ihtiyacı olanlar için 60 ay vadeli bir hesaplama yaptığımızda aylık geri ödemesi 2,89 faize göre 995,76 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredi tahsis ücreti bu kredide 125 TL olacaktır.
  • Online olarak N Kolay üzerinden çekebileceğiniz maksimum miktar 30 bin liranın 2,89 faizle hesaplamasına göre aylık taksitiniz 1,194.92TL gibi bir rakam olacaktır.
Yorumlar
  1. Melike cevatoglj dedi ki:

    Ni kolay kredi diyodunuz onca bas vuru yaptmama hepolumsuz oldu yardimci ola bilirmisiniz nakitparaya ihtiyacim varr tepecidenmi nakit alalim o duruma geldik artik