Mobil borsa nasıl oynanır? 2 video 2 resimli anlatım

Mobil borsa nasıl oynanır? 2 video 2 resimli anlatım
26 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.


Birikimlerini yasal bir yatırım aracıyla değerlendirip para kazanmak isteyenler için borsa en uygun yatırım aracıdır. Gelişen teknolojik şartlar ve akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile internet erişimi olan her yerde yatırımlarınızı yapabilir ve ekonomik gelişmeleri her an takip edebilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu mobil uygulamalar ile mobil borsa nasıl oynanır, nasıl giriş yapılır ve mobil borsa kullanımını size video ve resimlerle anlatmaya çalışacağız.

Mobil Borsa Nasıl Oynanır?

Dünya üzerinde yasal veya yasadışı bir çok yatırım alanı bulunmaktadır. Ülkemizde yasal olarak yatırım yapılabilen ⇒forex ve borsa 2019 yılında daha çok ilgi göreceğe benziyor. SPK denetiminde olan bu iki piyasada birikimlerinizi yatırıma dönüştürerek değerlendirebilirsiniz. Birikimlerinizi borsada kazanmak için en önemli adımları uygulayarak daha akıllıca ve kazanmaya odaklı yapabilirsiniz. Borsa yatırımı önceleri döviz büroları önünde bekleyerek, ekonomik gelişmeleri televizyondan takip ederek yapılırken teknoloji artık bunu tek tıkla yapmayı mümkün hale getirmiştir. İnternet üzerinden borsa hesabınız ile size aracılık eden kurumun borsa sayfasından anlık gelişmeleri ve yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Telefon ve tabletinize yükleyeceğiniz uygulama ile kendiniz için oluşturacağınız belirli yatırım araçlarının gelişmelerini anlık bildirim olarak alabilir stratejinizi bu veriler ile gerçekleştirebilirsiniz. Dolar, Euro, altın yükseliş ve düşüşleri, portföyünüzdeki yatırım araçlarının durumları, Borsa İstanbul dan anlık verilere de bu uygulama sayesinde erişebilirsiniz. Borsa İstanbul uygulaması için https://bit.ly/2RiOOBh tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Akıllı Telefon İle Borsa Yatırımı

Borsa yatırımı yapmak için ülkemizde aracılık eden kurumlar arasında bankalarda borsa işlemi gerçekleştirebilmektedir. Sizin borsada yapmak istediğiniz işlem ister bilgisayar, ister telefonla olsun öncelikle aracı kuruma iletmeniz sonra da borsaya iletilmesiyle borsa yatırımınız gerçekleşmektedir. İnternet erişimi olan her yerde borsa işlemi gerçekleştirmek telefon ve tablet ile hesabınızı yönetmek istiyorsanız, öncelikle seçtiğiniz aracı kurumun mobil uyumlu uygulamasının olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Zaten günümüzde çoğu aracı kurumun iOS ve android cihazlarla uyumlu uygulaması mevcuttur. Firmadan bu uygulama hakkında bilgi alıp telefonunuza indirdikten sonra belirleyeceğiniz şifre ile borsa hesabınızı telefonunuza kurabilirsiniz. Bu şifre ile giriş yaparak pozisyon açıp kapatma, portföyünüze ürün ekleme, hisse senetleri ile ilgili sinyaller ve bildirimleri alabilirsiniz. Borsa ile kazanma stratejilerine örnek olarak https://bit.ly/2CyxeBh linki tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.Akıllı telefonlar için geliştirilen bir kaç borsa uygulamasını sizler için araştırdık.BigPara Borsa Yatırımı

BigPara Borsa Yatırımı

Kolay kullanımı ve sade yapısı ile BigPara uygulaması sizin borsa yatırımınızda aracı olabilir. Web, mobil ve tablette hızlı yatırım deneyimini yaşayabilir seçtiğiniz hisse senedi, çok tercih edilen paritelere ya da değerli emtialara kolayca yatırımınız yapabilirsiniz. Özellikle takip etmek ve haberdar olmak istediğiniz yatırım aracı belirlediğiniz seviyeye geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Uzman yorumları ve dünya borsa piyasasında yaşanan ekonomik gelişmeler bu uygulama ile tek tık uzağınızda. https://bit.ly/2V98eHR uygulamayı indirmek için linki tıklayınız.

QNB Finansinvest

Borsa yatırımına aracılık eden bankalar arasında bulunan QNB Finansbank borsa yatırımı yapmak isteyenler için akıllı telefon uygulaması da sunmaktadır. Al-Sat, Fikir Al ve Bilgi Al gibi sade ve anlaşılır ara yüzü ile kullanımı kolay, günlük ve haftalık ekonomi analizleri ile yatırım tavsiyeleriyle de size fikir veren bir aracı kurumdur. Tüm finansal yatırım işlemlerinizi; bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarla yapmanızı sağlayacak platform ve uygulamalara https://bit.ly/2RjGCAS adresinden ulaşmanız mümkün.

İnvesting.com

İnvesting.com

Canlı borsa verileri ve dünya borsa piyasasını yakından takip etmek isteyenler için İnvesting.com, anlık gelişmelere ulaşabileceğiniz 100 farklı platformdan 30.000 finansal araç hakkında bilgi alabileceğiniz bir uygulamadır. Borsa piyasasında oldukça etkili olan hızlı ve güvenilir bilgi akışı, popüler yatırım araçlarının iniş ve çıkışları yükleyeceğiniz android uygulama ile anında cebinizde.

TEB Borsa

Borsa ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak ve yatırımınızı yapmak için Teb’ in akıllı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz. Piyasalara yön veren en yeni borsa haberleri, uzman yorumları analizleri, dünya borsası internet erişimi olan her yerde cebinizde. BIST’te hızlı, pratik bir biçimde alım-satım yapabileceğiniz bu borsa uygulamasını kullanmak için Teb bankasından bir yatırım hesabı açmanız gerekmektedir. İstediğiniz enstrüman için hatırlatıcı seçeneğini kullanarak yaşanan gelişmelerde bildirim alabilirsiniz. Ayrıntılar için https://bit.ly/2BEl8Vh videodan yararlanabilirsiniz.

 

 

 Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!