Esnaf Kredileri

KOSGEB İzmir Girişimcilik Eğitimi Başvuru Yapma

18.05.2017
150
KOSGEB İzmir Girişimcilik Eğitimi Başvuru Yapma

KOSGEB 2019 yılında İzmir ilimizde kuzey ve güney müdürlük şubelerinin yanı sıra Bornova dahil kurmuş olduğu bir çok temsilcilikleri ile yeni girişimcilik eğitimi düzenlemektedir. Konak ve Çiğli de ki müdürlükler dahil olmak üzere tüm kurs alacaklar için İzmir de düzenlenen eğitim birim adresleri ( iş-kur dahil ) burada yer almaktadır.

KOSGEB İzmir girişimcilik eğitimi başlama tarihleri

Belkide Türkiye’de en fazla girişimcilik eğitimlerinin düzenlendiği il İzmir ilimizdir. İzmir ilimiz yada ilçelerinde yeni bir iş kurmak isteyen genç girişimcilerin nasıl katılım göstermesi gerektiğinden bahsedeceğim. Öncelik ile İzmir ilimiz yada sınırları içinde tüm eğitim tarihlerini ve adreslerini görmek için http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=35 adresine giriş yapınız. Girmiş olduğunuz sayfada 2019 senesine ait tüm Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin tarihlerini resim 1 ‘de ki gibi göreceksiniz.

KOSGEB İzmir Girişimcilik Eğitimi Başlama ve Bitiş Tarihleri

KOSGEB İzmir Girişimcilik Eğitimi Başlama ve Bitiş Tarihleri

İzmir girişimcilik eğitimi başvuru işlemleri nasıl yapılır ?

Sayfadaki gözüken bilgiler bizim için yeterli değildir. Bizim İzmir ilinde başlama tarihinin bizim için uygun olan eğitimin açık adresi ve hangi kurum tarafından verildiğini öğrenmemiz gerekmektedir. Daha önce anlattığım gibi şayet eğitimi İŞ-KUR düzenliyor ise işsiz ve kuruma kayıtlı olmalıyız. Yada yine açıklama kısmında Üniversite öğrencilerine özel diyede belirti bilir. Bunun için şayet sade bir vatandaş iseniz İŞ-KUR kaydınız da yok ise mutlaka eğitim açıklamasından aşağıdaki ibarelerin olmasına özen göstermelisiniz.

KOSGEB İzmir girişimcilik eğitimlerinin başlama tarihleri

KOSGEB İzmir girişimcilik eğitimlerinin başlama tarihleri

Değerli İzmir ilimizdeki yeni girişimciler, şayet eğitimlerde bir türlü kendinize yer bulamıyor iseniz lütfen diğer illerdeki eğitim tarihlerine de göz atınız. Zira Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvuru için illa İzmir ilinde otuyorsunuz diye o ilde eğitim alacaksınız diye bir şartname yoktur.

KOSGEB İzmir birim adresleri, iletişim bilgileri

Belkide Türkiye’deki en fazla bölge müdürlükleri ile temsilcilik İzmir ilimizde yer almaktadır. İzmir ilimizin kuzey ve güney dahil olmak üzere diğer ilçelerinde yer alan bu müdürlüklere ait açık adresleri ve iletişim telefon numaralarını sizler için başlık altında yer verdik. Tüm İzmirli yeni girişimciler ve KOBİ ‘ler bu adreslere mesai saatlerinden hiç bir beden ödemeden tüm destek programları için başvurabilirler.

İzmir Güney Bölge Müdürlük Adres Bilgisi

İzmir güney bölgesinde yer alan müdürlük Konak ilçesinde uzaman ekibi ile faaliyet göstermektedir. Atatürk caddesinde yer alan müdürlük numara 92 kat ise 4 de yer almaktadır. Birime ait iletişim telefon numarası ise, 0-232-489-90-58 tir.

İzmir Kuzey Müdürlük İletişim Bilgileri

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde yer almaktadır. Organize Sanayi Bölgesi de bulunan Çiğli müdürlüğü 10013 numaralı sokak da yer almaktadır. Telefon numarası ise, 0-232-376-73-27 faks ise 0-232-328-07-58 tir.

Konak Temsilciliği Adres ve Telefon

Konak da yer alan temsilcilik yeni girişimci ve esnaflarımıza Birlik plazanın yer aldığı Şehit Fethi Bey caddesi numara 49 da hizmet vermektedir. Telefon numarası ise, 0232-482-02-62

Torbalı Temsilcilik İletişim Bilgileri

Tepe köy mahallesinde yer alan Torbalı temsilciliği Kazım dirik caddesi numara 21 de hizmet sağlamaktadır. İletişim telefon numarası ise 0-232-856-13-34 faks ise 0-232-856-25-08

Aliağa Temsilcilik Adres Bilgisi

Aliağa da kobi ve esnafımız için ücretsiz hizmet veren temsilcilik Kazım Dirik Mahallesinde bulunmaktadır. Sokak numarası 262 kapı numarası ise 29 dur. Telefon ile iletişim kurmak isteyenler 0-232-616-41-51 numaraları arayabilirler.

Ödemiş Ticaret Odası

KOSGEB’in İzmir ilçelerinden faaliyet gösteren bir diğer temsilciliği de Ödemiş ilçesinde yer almaktadır. Gençlik caddesinde yer alan birim 3 eylül mahallesinde numara 2 de bulunmaktadır. Tel: 0-232-543-11-68

Bergama Ticaret Odası Temsilcilik

İzmir ilindeki son temsilcilik de Bergama da yer almaktadır. Bankalar caddesinde yer alan Ticaret Odasında size hizmet verecek olan temsilciliği bulabilirsiniz. Telefon numarası ise; 0-232-632-05-95

İzmir de yer alan İŞ-KUR’lar ile iletişim kurmak isteyenler için tüm şube adresleri, haritalı bir şekilde BURADA‘dır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.