Esnaf Kredileri

KOSGEB Danışmanlık Firmaları İstanbul Adresleri

30.09.2017
138
KOSGEB Danışmanlık Firmaları İstanbul Adresleri

Kobi’ler den belkide daha çok yeni girişimciler KOSGEB iş planı projesi hazırlatmak için İstanbul’da bir çok danışmanlık firmasının kapısını çalmaktadır. Danışmanlık firması ararken güvenilir olması ayrıca yaptıkları iş için fiyatlandırma oldukça önemlidir. Bu kalite politikaları içinde faaliyet gösteren İstanbul’daki tüm danışmanlık firmalarının adres bilgileri ile telefon aracılığı ile iletişim kuracağınız numaralarını siz ticaret ile uğraşan veya ticari hayata dahil olmak isteyenler için yer verdik.

Neden İstanbul’da Bir Danışmanlık Firmasına Gitmelisiniz ?

Öncelik ile İstanbul’da faaliyet gösteren danışmanlık firmalarının iletişim bilgilerini sizlere taktim etmeden önce bu firmaların sizlere ne gibi yararları dokunacağı konusu değerlendirelim isterseniz. İster kobi olun isterseniz yeni bir girişimci olun şayet KOSGEB’den herhangi bir destek programından yararlanmak istiyorsanız bazı şartları taşımanın yanı sıra gerekli bazı evrakları da tanzim edip elden teslim etmeniz gerekmektedir. Bu evrakların içinde belkide en önemlisi sizden istenilecek olan destek programına özel olarak hazırlanması gereken iş planı projesidir. Tüm istenilen evrakların eksiksiz tam dahil olsa şayet büyümeye yönelik yada kuracağınız işletmeyi tanımlayan iyi bir iş planınız yoksa kesinlik ile başvurunuz birim tarafından kurulacak olan kurul tarafından ret edilecektir. Bu neden ile İstanbul’da şayet KOSGEB den desek almak istiyor ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız bizlerin sizlere tavsiyesi iyi ve garantili olarak sizlere proje hazırlayan bir danışmanlık firması ile iş birliği içinde olmanızdır.

Ayrıca şunu da belirtmem gerekir ki; İlla İstanbul da hizmet gösteren danışmanlık firmaları ile çalışmanız da gerekmez. Şayet güvenilirliği be hizmet kalitesi bakımından emin olduğunu başka şehirlerde konuşlanmış olan başka bir danışmanlık firması biliyorsanız onlar ile de mail yada kargo üzerinden ticari ilişkiler kurabilirsiniz.

İstanbul’daki Danışmanlık Firmaların Ücretleri Ne Kadardır ?

Şayet bana sorarsanız sizlere tavsiyem bir danışmanlık firmasında arayacağınız ilk şey ücretlendirme den önce güvenilirliktir. Çünkü bir çok İstanbul dahil olmak üzere danışmalık hizmeti veren firmalar düşük ücret kaşılığında hazırladıkları proje için sizlere garanti vermeye bilirler. Bu neden ile ilk olarak kesinlik ile İstanbul’daki danışmanlık hizmeti veren firmalar ile irtibata geçmeden önce hazırlanacak olan proje için size garanti vereceklerinden emin olun.

Yani ihtiyacınıza yönelik hazırlanacak olan proje %100 olarak KOSGEB tarafından onay almaz ise verilen paranın akıbeti ne olacağı konusunu konuşunuz.! Yoksa ufak maliyetleri hesaplarken vermiş olduğunuz parada haybeye gider hem zamandan hemde nakitten zarar edersiniz.

İstanbul’daki danışmanlık firmalarının ücretlerinin ne kadar olduğuna gelirsek şayet bunu şu firma şu kadar diğer şirket bu kadar yapar dememiz çok fazla etik olmaz sanırım. Ama ortalama olarak hazırlanacak olan iş planı projeleri için istenilen ücret genelde ” Yeni Girişimciler İçin 700 TL ile 1500 TL arası ” Kobi’ işletme sahipleri için de istenilen ücret ise başvuru yapılacak olan destek programına göre 5.000 TL çıkmaktadır.

İstanbul’daki Danışmanlık Firmalarının İletişim Bilgileri

Sizlere sadece tanıtım amacı ile İstanbul’da faaliyet gösteren bir kaç danışmanlık firmasının iletişim bilgilerini vereceğiz. Şunu kesin olarak belirtmek isterim ki bu firmalar ile bizim hiç bir bağımız yoktur. Dolayısı ile İstanbul’da kobi ve yeni girişimcilere danışmanlık hizmeti veren hiç bir firma içinde kefil olamayız. Ama ismi geçen bu firmalara yönelik şayet varsa bir şikayetiniz çekinmeden bizim ile yorumlar alanından paylaşabilirsiniz.

KOSGEB Danışmanlık Firmaları İstanbul Adresleri Telefon Numaraları

KOSGEB Danışmanlık Firmaları İstanbul Adresleri Telefon Numaraları

  • BİZLİFE Danışmalık Firması: Kozyatağı / Kadıköy’de bulunan bu danışmanlık firması 19 Mayıs mahallesi, İnönü Caddesi Sümer Sokak, Sümko sitesinde faaliyet göstermektedir. Telefon numarası ise; 0-216-328-76-00 dır.
  • SER Danışmanlık: Üsküdar da faaliyet gösteren firmanın açık adresi; Çamlıca mahallesi deva sokak numara: 4’dür. Telefon numarası ise; 0-216-545-28-21 ‘tir.
  • INC Danışmanlık Firması: Oldukça eski İstanbul’da hizmet veren danışmanlık firmalarının başında gelen INC’nin adresi şu şekildedir. Rıfat Paşa Mahallesi, Perpa Ticaret Merkezi A blok ŞİŞLİ – Tel: 444-3-21

İstanbul’da sadece KOSGEB için değil tüm devlet hibelerine başvurmak isteyenlere proje hazırlayan bu firmalar ne yazık ki Cumartesi ve Pazar hizmet vermemektedir. Bu neden ile belirttiğimiz iletişim adreslerine gitmeden önce firmaya ait telefon numarasını önceden arayarak bilgi alınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.