Esnaf Kredileri

KOSGEB Adana Girişimcilik Kursu Müdürlük Adresleri

10.07.2017
157
KOSGEB Adana Girişimcilik Kursu Müdürlük Adresleri

Adanalı yeni girişimciler sizler için hazırladığımız yol haritası ile KOSGEB iş ortakları tarafından 2019 yılında düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri için başvurularınızı kolaylık ile yapabileceksiniz. Sadece açılış dönemindeki masraflara hibe vermek ile kalmayıp ileri ki dönemlerde de faizsiz krediler ile iş yerinizi büyütmek için katılım göstermeniz gereken KOSGEB tarafından düzenlenen Adana Girişimcilik kursu kayıtları için başvuru başlangıç tarihleri ve güncel Seyhan müdürlük ve Ceyhan ile Kozan şube adresleri sitemiz de sizler için yer almaktadır.

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminin Hakkında

Adana ilimizdeki girişimciler içinde KOSGEB iş ortaklarınca Türkiye’deki her ile ve ilçelerde düzenlendiği gibi tamamen ücretsiz olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenmektedir. Bu eğitimleri önemini bilmeyenler için sıralamak gerekir ise.

  1. Yeni iş yeri kuracak olan girişimciye nasıl iyi bir işletme yerinin seçileceğini öğretmek
  2. İş planı projesinin bilincini anlatmak
  3. Rakip analizlerinin nasıl yapılacağı konularını öğretmek
  4. İşletmenin ileri yönelik ayakta kalması için başta rakip analizlerinin yapılması ve rekabet etmek için dikkat edilmesi gerekilen konulara değinmek
  5. KOSGEB iş planı projesinin nasıl hazırladığını ele almak
  6. KOSGEB Desteklenen sektörler ve NACE kodları hakkında detaylı bilgiler paylaşmak

gibi yeni girişimciye işletmecilik ile ve Yeni Girişimcilik Destek Programına başvuru yapmak için gerekli alt yapı hazırlanır.

KOSGEB Adana Girişimcilik Kursu 2019 Başvuruları Nasıl Yapılır ?

Adana ilimizde de KOSGEB diğer iller de olduğu gibi kendi iş ortakları ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlemektedir. Kurumun iş ortaklarınca ücretsiz olarak yeni girişimcilere verilen bu eğitimleri katılmak için öncelik ile eğitim tarihini ve adresini bilmeniz gerekmektedir.

KOSGEB ADANA GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ LİSTESİ

Yukarıdaki bağlantıyı tıkladığınız vakit doğrudan Adana ilimizdeki eğitim tarihlerine erişim sağlayabilirsiniz. Listede size uygun tarihi tıkladığınız vakit karşınıza bir açıklama penceresi aynı aşağıdaki şekilde olduğu gibi açılacaktır.

KOSGEB Adana girişimcilik kurs başvurusu nasıl yapılır

KOSGEB Adana girişimcilik kurs başvurusu nasıl yapılır

Bu açıklama alanında lütfen özellik ile altını kırmızı ile çizdiğim ibareleri dikkatli bir şekilde okuyalım. Özellik ile en altta yer alan ” Açıklama ” kısmında bazen eğitimi veren kurum tarafından çeşitli uyarılar belirtilmektedir. Bunlar genelde kontenjan sayısı doldu veya kurum tarafından özellik ile  İŞ KUR tarafından istenilen işsiz olma şartı gibi niteliklerdir. Bu ibareler şayet yok ise varsa da size uygun ise de başvurunuzu belirtilen adrese lütfen şahsen yapınız. Ayrıca isterseniz aynı sayfa üzerinden başvurunuzu e-Devlet aracılığı ile de gerçekleştire bilirsiniz.

Adana KOSGEB Birim Adresleri

Kurum Adana ilimizde 1 adet müdürlük ve iki adet de temsilcilik ile hizmet sağlamaktadır. Birimin müdürlüğü il merkezinde yer alır iken temsilcilikleri ise ilin en büyük ilçeleri olan Ceyhan ile Kozan’dadır. İl merkezindeki müdürlük ve ilçelerindeki temsilciliklerin adresleri güncel bir şekilde şöyledir.

Seyhan Müdürlük Adresi

Seyhan da yer alan Müdürlük, Yeşil oba mahallesinde yer alan Sanayi sitesinde faaliyet göstermektedir. Sokak numarası 34 Blok Numarası ise 28’tir. Telefon numarası: 0-322-428-91-29

Ceyhan Ticaret Odası Temsilciliği

Hükumet caddesi Numara 77 de yer alan Ticaret Odasın da faaliyet göstermektedir. Telefon Numarası: 0-322-613-20-44 dür.

Kozan Ticaret Odası Temsilcilik Adresleri

Cumhuriyet mahallesinde mevcut olan Ticaret Odasında hizmet vermektedir. Emniyet sokak Numara: 4 dedir. ( PTT binasının bitişiğindedir. ) Telefon numarası: 0-322-515-84-66

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.