Esnaf Kredileri

KKB Kredi Notu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir ?

KKB Kredi Notu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir Nasıl Yapılır.

Bir çok kesimdeki vatandaşın bankalardan kredi çekmek için takıldıkları konu kuşkusuz KKB kredi notu skorlarıdır. Hepimizin de bildiği gibi tüm bankalar 2018 yılında da KKB kredi notu düşük olan yada riskli bölgede yer alanlara ne yazık ki kredi hatta kredi kartı dahil vermemektedir. Bu durumdan belkide kurtulmanın tek çaresi hızlı bir şekilde şahısın kredi notu değerini yükseltme işlemleri için bazı köklü adımlar atmasıdır. Bu işin hilesi diyebileceğimiz etkili önerdiğimiz teknikleri sizlerde uygular iseniz tez vakit de içinde bulunduğunuz bu durumdan kurtulacağınızı düşünüyoruz.

KKB Kredi Notu Değeri Neden Düşer ?

Bana kalır ise öncelikli olarak KKB Kredi notu değerinizin neden düştüğünü bir incelememiz gerekmektedir. Çünkü eminim sizinde doğru olarak bildiğiniz bazı başlıklar aslında gerçekten çok yanlış başlıklardır. Mesela buna bir örnek vermem gerekir ise siz şimdiye kadar bankalara kredi için hiç başvurmamış sicili tertemiz olan bir sade vatandaşın mı kredi değeri yüksektir ? yok her yıl şahsi borçlarından ötürü sürekli kredi kullanan bir bireyin mi ? Sorunun doğru cevabı Findeks Kredi Kayıt Bürosunun gözünde her yıl kredi kullanan ama ödemeleri düzenli bir şekilde yapan vatandaşındır. Bu ve bunun gibi bir çok doğru bildiğiniz ama aslında yanlış olan şeylerden ötürü zaman ile insanlarımızın banka kredi notları ne yazık ki düşmektedir. Maddeler halinde bu sebepleri sıralamamız gerekir ise şu ibareleri listeye alabiliriz.

  1. Her hangi birisine kefil oldu iseniz ve kefil olduğunuz şahıs ödemeleri düzenli bir şekilde yapmayıp ödemelerin yapılması için size talimat geldi ve sizde ödemedi iseniz kredi notunuz düşecektir.!
  2. Kredi kartınızı düzenli bir şekilde ödemiyor iseniz bu KKB kredi notu değerinizin düşmesi için oldukça ciddi bir sebeptir. Burada insanların yine yanlış bildiği bir konu vardır. Düzenli ödeme der iken bunun sadece geç ödemeler ile ele almamak gerek. Bankalar erken ödemeleri de ne yazık ki hiç sevmezler. Erken hesap özetini ödemeniz de yanlış bir davranıştır.
  3. Herhangi bir banka kredisi mi kullandınız ? Yine bunun ödemelerini düzensiz bir şekilde yapmanız sizin kredi notu değerinizin düşmesi için bir nedendir.
  4. Kredi kartı kullanmıyorsunuz ? Ne kadar ayıp 🙂 bu devirde kredi kartı kullanmamanız bankalar açısında -10 bir puan kaybıdır. Bir kredi kartı alıp en azından faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz KKB tarafından tutulan kredi notu skoronuzun yükselmesi için oldukça iyi bir etken olacaktır.
  5. Mevduat hesabınız var ve siz bu hesap ile hiç bir işlem yapmamış olmanızda olumsuz bir örnek davranışıdır.

Bun davranışlar bireyin hangi sınıfta yer alır ise alsın mutlaka KKB kredi notunun düşmesine sebep olacaktır. Peki bu değerleri düşük olanlar için hızlı bir şekilde yükselme işinin hilesi nedir ?

KKB Kredi Notunu Hızlı Bir Şekilde Yükseltme Hileleri

KKB Kredi Notu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir

Aslında ben buna hile demekten ziyade teknik demeyi daha çok tercih ediyorum. Biraz sonra yine maddeler halinde sizler ile paylaşacağım yöntemlerle yerlerde sürünen KKB kredi notu değeriniz hızlı bir şekilde yükselecektir.

  1. İlk olarak mutlaka tüm bankalarda zamanı geçmiş olan kredi yada kredi kartı gibi ödemelerinizi yapınız.
  2. Kredi kartınıza verebildiğiniz kadar çok otomatik ödeme talimatı veriniz.
  3. Mevduat hesabınızda yine bıraka bildiğiniz kadar çok para barındırın.
  4. Kredi kullanacağınız bankanın İnternet bankacılık uygulamasını indirip ara sıra bir kaç havale ve EFT yapınız.

bu altın tavsiyelerimi şayet yapar iseniz en kısa sürede KKB kredi notu değeriniz yükselecektir.

Hızlı Bir Şekilde Kredi Kullanmanın Yöntemleri

Bu bahsettiğim yöntemleri uyguladığınız vakit kredi kullanmak için biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Hızlı bir şekilde diğer bankalara göre daha kolay kredi çekmek istiyor iseniz şayet sizlere şiddet ile tavsiyem mutlaka maaşınızı aldığınız bankayı tercih etmenizdir. Hatta yine sizlere özellik ile öneririm yukarıda da belirttiğim gibi kredi kartı kullanımları dahil olmak üzere kredi çekmek istediğin bankanın ki tercih edilmelidir. Son olarak ise şayet her şeyi denemenize rağmen hala bankalardan kredi çekemiyorum diyor iseniz, size önerim çalıştığınız banka müdürü ile görüşmeniz olacaktır. Çünkü bir çok banka müdürünün bu durumda olan müşterileri için kullanabilecekleri özel inisiyatif hakları vardı, benden duymuş olmayın ama 🙂

 

Exit mobile version