KOBİKredi.NET

Kara Listede Olan Emekliye 50 Bin Lira Kredi Veren Bankalar

14.08.2019
49
Kara Listede Olan Emekliye 50 Bin Lira Kredi Veren Bankalar

Kara listede olup da emekli olan vatandaşlar bankalardan kredi almak istiyorlarsa kredi alabilmeleri için bazı kolaylıklar bulunmakta. Emekli olan ve artık düzenli bir gelir sahibi olan vatandaş daha önceki kredi borcu yüzünden icralık olmuş ve kara listeye alınmışsa borcu ödemiş ve borcu yoktur kağıdı ile bankalara kredi başvurusu yapabilirler. Artan kredi borçlusu ve düşük kredi notu olan vatandaşlar için bazı bankalar esneklik sağlayıp kredi imkanı tanımaktadırlar. Siz kara listede olan emekliler için kredi veren bankalar hangileri, ne kadara kadar kredi alınabilir, 50 bin lira kredi veren bankalar ve daha fazlası ayrıntılarda.

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar Hangileri?

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar Hangileri

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar Hangileri

2019 yılında yapılan araştırmaya göre sizde 482 bin 600 kredi ve kredi kartı borçluları arasındaysanız, bankalardan kredi almanız kolay olmayacaktır. Ancak borcu yüzünden kara listeye alınmış ve borcunu kapatsa da kredi çekemeyenlerdenseniz, emekli olmanız durumunda size kredi yolu açılacaktır. Bankalar kişilere kredi verirken kredi notu ve düzenli bir geliri olup olmadığını referans almaktadır. Emekli olmanız durumunda sizde ikinci kriter olan düzenli gelir sahibi olma şartını yerine getirmiş olacaksınız. Son yıllarda borçlu sayısının hızla artması ile bankalarda şartlarında kolaylık sağlamaktadır. Kredi miktarı düşük ise kredi talebiniz kısa sürede onaylanırken yüksek kredi ihtiyacınız için emekli olsanız da ek teminat istenecektir. Yüksek kredi ihtiyacı olan emekli vatandaşın kredi kullanabilmesini kolaylaştıracak diğer iki yöntemde kefil ve ipotek göstererek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bu yöntemlerle kredi veren bankalara bakarsak;

  • Aktif Bank
  • Akbank
  • Ziraat Bankası
  • Burgan Bank
  • Vakıfbank

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2019

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2019

     Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2019

Herhangi bir ihtiyacınız için bankaya kredi başvurusunda bulunduğunuzda ister şubeye gidin, ister online başvuru yapın banka sizin bankacılık geçmişinizi anında görecektir. Kredi notunuz ve çalışma durumunuzu görüntüleyen banka sizin gelir durumunuza göre ve notunuza göre kredi limitinizi belirleyecek ve onaylayacaktır. Geçmişte gecikmeli ödemeler yüzünden kredi siciliniz bozulmuş ise size Aktif Bank dan kredi başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Banka kredi notuna bakmadan, kefilsiz, şartsız emekli vatandaşa kredi vermektedir. En yakın PTT şubesine nüfus cüzdanınızla giderek size verilecek başvuru formunu doldurmanızın devamında 60 ay vade ile 60 bin lira kredinizi anında kullanabilirsiniz.

  • 60 ay vade ile 60 bin lira kredinizi Aktif Bank PTT şubesinden kullanmak istediğinizde uygulanacak faiz oranı 2,59 olacaktır. Bu faiz oranı ile 60 aya bölünen kredinizin aylık taksiti 2.218,39TL olarak karşımıza çıkmaktadır.
İcralık Olana Kredi Veren Bankalar İpotek İle

    İcralık Olana Kredi Veren Bankalar İpotek İle

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar İpotek İle

Bankalardan kullandığımız krediler ve alışverişlerimizde kullandığımız kredi kartlarına düzenli geri ödeme yapmadığımız 90 günlük süreçte yasal takibe alınacaktır. Yasal takibe düşmüş borcumuzu kapatmamamız durumunda ise bankanın avukatı devreye girecek ve icra işlemi başlatılacaktır. Böyle bir durumda borcun tamamını kapatmamız ve ekstra olarak işleyen faiz ve avukat ücreti de eklenerek borç katlanacaktır. Bu borcunuzu kapatmadığınız sürece hiç bir bankadan kredi almanız mümkün olmayacaktır. Hangi bankaya giderseniz gidin bu borç karşınıza çıkacak ve olumsuz sonuç alacaksınız. Borcunuzu kapatsanız da belli bir süre kredi limitiniz oluşmayacaktır. Kredi kullanabilmeniz için sizden teminat, kefil yada ipotek talep edilecektir. Ev, araba yada iş yeri ipoteği ile bankalara kredi talebinde bulunabilirsiniz. Hem ev veya arsa hem de araba ipoteği ile emeklilerin kredi alabileceğiniz bankalardan VakıfBank, 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Sahip olduğunuz evin %80 i, arsanın %75 si ve otomobilin % 50 değerinde kredi alabilirsiniz.

  • 50 bin liralık kredi kullandığınızda bunu ipotekli kredi cinsinden alırsanız 1,59 faiz oranı ile 60 aya böldüğümüzde aylık taksitiniz 1.687,85 TL olacaktır.
Sorunsuz Kredi Veren Bankalar Burgan Bank

     Sorunsuz Kredi Veren Bankalar Burgan Bank

Sorunsuz Kredi Veren Bankalar Burgan Bank

Borçlu vatandaş için Borç Transferi Kampanyası ile , tüm borçlarını tek bir hesapta toplayarak yeniden yapılandıran Burgan Bank, 60 aya kadarda vade imkanı sağlamaktadır. Bankaya tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bunu online olarak yapabilirsiniz. Online başvuru için www.burgan.com.tr adresine kredi miktarı, taksit sayısı, T.C kimlik numaranız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızı yazarak talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Kredi başvuru talebiniz bir kaç dakika içinde sonuçlanacaktır. 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetlerinden krediler ve başvuru süreci hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  • 60 ay vadeli 40 bin liralık ihtiyaç krediniz için 1,75 faiz oranı ile aylık geri ödemeniz 1,178.75 TL olacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.