Esnaf Kredileri

İzmir’de Senetle Paran Veren Yerler

22.09.2017
124
İzmir’de Senetle Paran Veren Yerler

Egenin en güzel illerinden biri olan İzmir’de senetle bir çok firma bankalardan çeşitli nedenler ile kredi çekemeyenlere para vermektedir. Ayrıca İzmir de yer alan bu yerler 2018 senesinde de meslekleri gereği ile araba yada ev dahil belli bir ön ödeme şartı olmak ile beraber senetle pazarlamaktadır. Müşteri potansiyelini en üst seviye çıkarmak için çek ve senet gibi bir çok satış stratejisini uygulayan bu tür şirketlere nasıl ulaşacağınızı ilanlar da yer alan adres ve yine mutlak suret ile ihtiyaç duyacağınız iletişim kurmanız için telefon numaraları ile yanıt olmaya çalıştık.

İzmir’de Senetle Paran Yerler Nereleridir ?

İzmir ilimizde bir çok firma ve şirket senet karşılığında belli bir peşin komisyon ile nakit para olanağı sağlamaktadır. Bankacılık sisteminin her ne kadarda illegal olarak bu firmalar üstelenmiş olsa da çalışma yollar tamamen yasalara uygun olarak işlev göstermektedir. Asıl amacı İzmir de altın yada değerli parçalar satmak için kurulan bu firmalar başvuruda bulunan bir çok kişiye senet karşılığında para imkanı sağlamaktadır. 2018 senesinde de kendileri için ek gelir imkanı sağlamış olduğu bu yöntem ile hem alan hemde veren parasına para kattığı için oldukça mutlu desek sanırım hiçte yalan olmayacak. 🙂

İzmir’de Oto Galericiler’de Senetle Para Vermektedir

İzmir’de sadece kuyumcular gibi değerli ziynet eşyası satan firmalar müşterilerine nakit para vermemektedir. Birçok kurulmuş olan sıfır ve daha çok ikinci el araç alım satımcıları da İzmirli vatandaşların nakit sorunlarına çare olmaktadırlar. isteyene senetle araba olanağı sağlarken arzu edenin de nakit ihtiyaçlarını kendilerince belirlemiş oldukları belli bir faiz ve kesintili şekilde sunan bu arama galericilerimiz de müşterilerine erişebilmek için sitemiz aracılığı ile kendilerine ait olan adres ve telefon numaralarını bizler ile paylaşabilirler.

İzmirli Esnaflar Çek ve Faturalarınızı Nakit Paraya Çevirebilirsiniz

İzmir de ticaret ile uğraşan esnaf veya kobi’lerimiz. Bilmiyorum sizler de biliyor musunuz ama şayet elinizde bir iş yaptığınız firma tarafından kesilmiş fatura yada çek veya senet var ise bunu rahatlık ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Belki inanmayacaksınız ama bu işlemi hafta sonunda bile rahatlık ile yapabilirsiniz. BDDK tarafından izin verilmiş ve tamamen yasalara uygun bir şekilde çekinizi yada fatura veya senetlerinizi paraya çevirebileceğiniz bu firmalara faktoring şirketleri denilmektedir. Belli bir komisyon kesintisi karşılığında size nakit para imkanı sağlayan şirketlere arzu ederseniz bir faks üzerenden de başvurabilirsiniz. Başvuru işlemlerini başlatmak için tek yapmanız gereken elinizdeki çek yada senet veya faturalarınızı aşağıda sadece bir kaç tanesinin adresini paylaştığımız faktoring firmalarının herhangi birine postalamanız yeterli olacaktır.

Faktoring Nedir ? – Video –

İzmir de Hizmet Veren Bazı Faktoring Firmaların Adresleri

Aslında ne yalan söyleyeyim İzmir’de hizmet veren faktoring firmaları ne yazık ki yoktur. Türkiye’de hizmet veren 61 BDDK tarafından yasal çalışma izni verilmiş olan faktoring firmaların 1 tanesi hariç hepsi İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Kalan 1 tanesi de Ankara ilimizde yasal çerçeveler içerisinde faaliyet göstermede tir. Her ne kadarda İstanbul’da Senet İle Kredi Veren Kuyumcu ve Firmalar için daha önce bu firmaların bir kaç tanesinin iletişim adresini vermiş olsak ta siz İzmirli esnaflarımız ve kobi’lerimiz içinde bir kaç tanesinin iletişim bilgilerini paylaşmadan geçmek istedim.

İzmir'de Senetle Para Vereren Faktoring Firmaları

İzmir’de Senetle Para Vereren Faktoring Firmaları

  • Ankara’da tek faaliyet gösteren Doğa Faktoring telefon numarası; 0-312-354-88-60 & 385-32-61 tir. İletişim adresi ise oldukça basit olup Bağdat Caddesi Numara 361 – OSTİM yani Organize Sanayi Ticaret İş Merkezin dedir.
  • İzmirli esnaflarımız için İstanbul’da tavsiye edeceğimiz faktorin firmasının ismi de GARANTİ faktoring A.Ş tir. Firmanın telefon numarası 0-212-365-31-53 yada 365-31-51 numaralarıdır. Adresi ise, Eski Büyük Dere Caddesinde bulunan Maslak Mahallesi Numara 23 – SARIYER tir.
  • İzmirli tüccarlarımız için önereceğim son firma ise ING Faktoring olacaktır. İlk olarak sizlere iletişim telefon numarasını vereyim, 0-216-939-74-00 bu telefon numarasına ulaşamayanlar ise yine başına 0216  koyarak 939-74-01 numaraları araya bilirler. Posta ile iletişim kuracaklar ise senet yada faturaların fotokopilerini ÜMRANİYE de bulunan Sayar Mahallesin deki Doktor Adanan BÜYÜKDENİZ Caddesindeki AKKOM Ofis 2 BLOK KAT 3′ diye adres beyanında bulunabilirler.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.