Esnaf Kredileri

İstanbul’da Kredi Kartsız Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar

İstanbul'da Kredi Kartsız Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar Hangileridir

Kredi kartsız elden taksitler ile İstanbul’da cep telefonu almak isteyen vatandaşlarımız sitemizde adresler bilgilerini verdiğimiz bu mağazalardan vade farkı olmaksızın senet ile istediği cep telefonunu satın alabilir. 12 ay vadeye kadar sıfır faizli olarak verilen teknolojinin lider markaları olan Samsung, İphone ve Nokia cep telefonları sizleri bekliyor.!

İstanbul’da Kredi Kartsız Cep Telefonu Alma Şartları Nedir?

Hepimizin de bildiği gibi BBDK tarafından kredi kartları için taksit düzenlemesi sonrası cep telefonları alımları için vade imkanları ortadan kaldırılmıştır. Teknolojiye, özellik ile cep telefonlarına meraklı bir toplum olduğumuz göz önünde bulundurursak bu uygulama daha çok teknolojik ürün pazarlayan esnafımızı oldukça olumsuz olarak etkilemiştir. Bu olumsuzluk aylık ve yıllık cirolarda oldukça kendini gösterdikten sonra esnaflarımız çareyi elden taksitli şekillerde cep telefonu satmakta bulmuştur. Kimi İstanbul’da ki mağazalar ise senet ile yada anlaşma sağladığı finansmanlar ile düşük faizli kredi kullandırarak cep telefonlarını pazarlamak için yöntemler geliştirmiştir. İşin kısacası İstanbul’da kredi kartsız taksitle cep telefonu satan mağazalar bir şekilde ürünlerini pazarlamak için kendilerine bir yol bulmuşlardır. Bu bahsettiğimiz yöntemlerin hangisi ile taksitli olarak cep telefonu alacak olur iseniz olun mutlaka sizden tek bir özelliği mağazalar arayacaktır. O da kuşkusuz ki KKB kredi notu skorunuz olacaktır.

Daha önceleri de belirttiğimiz gibi Findeks tarafından oluşturulan ve kontrol altında tutulan Kredi Kayıt Bürosu değeri senet ile yada elden taksitli şekillerde ürün pazarlayan mağazalar tarafından da kullanılmaktadır. Az sonra adres bilgilerini dahi sizler ile paylaşacağım İstanbul’da kredi kartsız cep telefonu satan mağazalara başvurdunuz vakit mağaza sorumlusu sizden iki şey isteyecektir.

  1. Nüfus cüzdanınızda yer alan kimlik numarası
  2. Yada daha önce kendi mağazalarından alış veriş yapmış ve taksitlerini düzenli bir şekilde ödemiş olan kefil’dir.

Şayet KKB kredi notu değeriniz de hiç bir sorun yok ise hiç bir kefile ihtiyaç duymadan İstanbul’da senet ile cep telefonu satan bir çok mağazadan arzu ettiğiniz cep telefonunu satın alabilirsiniz. Ama kredi notu değeriniz de pürüz bulunuyor ise bu kez sizden kesinlik ile daha önce aynı mağazadan alış veriş yapmış bir kefil isteyeceklerdir. Şimdi gelelim İstanbul’da elden taksitli cep telefonu satan mağazaların tanıtımına.

İstanbul’da Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Milyonlarca insanın nüfus ettiği mega şehir olarak bilinen İstanbul ilimizde artan ihtiyacı karşılamak için kurulan ve kurulacak olan bir çok alış veriş mağazası bulunmaktadır. Bu alış veriş mağazaları biz her ne kadarda farkında olmasak da bir birleri arasında sürekli olarak bir rekabet içerisinde yer almaktadır. Sürekli olarak düzenledikleri kampanyalar ile müşterilerine daha kolay alış veriş imkanı sağlamak amacı ile yapılan uygulamaların tek nedeni de kuşkusuz olarak da budur. İstanbul’da kredi kartsız taksili cep telefonu satılması da artan bu rekabetin doğurduğu bir sistemdir. Peki İstanbul’da bu olanağı sağlayan mağazaların adresleri ile telefon iletişim bilgileri nedir ?

Öncelik ile sizlere şiddetle tavsiye edeceğim İstanbul’da kredi kartsız cep telefonu alacağınız mağazalar zinciri olarak Arçelik bayilerini önermekteyim. Şuan için vade farksız olarak 12 aya kadar peşin fiyatına bir çok marka ve model sunan Arçelik İstanbul ilimizde bir çok semtinde bayilikleri mevcuttur. Ama yine de sizlere bir kaç büyük İstanbul ilçesinde yer alan Arçelik bayiliklerinin adreslerini ve iletişim bilgilerini paylaşalım.

İstanbul’da Kredi Kartsız Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Ümraniye Arçelik Mağazaları

İstanbul ilimizin Anadolu yakasında bulunun Ümraniye ilçemizde bir çok Arçelik mağazası elden taksit ile cep telefonu pazarlamaktadır. Bu mağazalarımızdan bazıların iletişim bilgileri ise,

Diğer Arçelik mağazalarını bulmak için google arama motorunu kullanabilirsiniz. Arama motoruna sadece Arçelik yazmanız size en yakın bayinin adresini bulmanız için yeterli olacaktır.

Aynı şekilde diğer elden taksitle İstanbul’da kredi kartsız cep telefonu satan mağazalar olarak google den Evkur, Mutluevim ve Bimeks mağazalarını aratarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Exit mobile version