Esnaf Kredileri

İşsizlere Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

28.09.2017
130
İşsizlere Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

Çalışmayanlarda Bankalardan Kredi Alabilirler

İşsizliğin ülkemizde başını alıp gitmesi ve çift haneli rakamlardan bir türlü düşmemesi bankaları da harekete geçirip çalışmayana kredi vermek için kampanyalar düzenlemeye teşvik etmiştir. KKB kredi notu değeri yüksek olan işsiz ev hanımı dahil olmak üzere herkese bankalar 20.000 TL kadar acil ihtiyaç kredisi vermektedir. Üstelik hiç bir şubeye gitmeden ve herhangi bir evrak dahil götürmeden… 2017 yılında düzenlenen bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, bu söylediklerimizi dikkate alın ve acele edin..

Tüm İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Her hangi bir yerde çalışmayan ve doğal olarak da bir gelir belgesine sahip olmayan birisi olarak şayet ben ihtiyaçlarımı karşılamak için kredi alabiliyorsam sizde bunu çok rahat başara bilirsiniz. 20.000 TL kadar ihtiyaçlarınızı karşılamak için alacağınız kredi için sizde olması gereken tek şey KKB Kredi notu değerinizin yüksek olmasıdır. Şayet bu notunuzun değeri yüksek ise emin olun ki ne gelir belgesine nede her hangi kefile ihtiyaç duymaksızın biraz sonra bahsedeceğim yol ile tam 20.000 TL kadar ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu yaptıktan en fazla 10 dakika içinde kredinizi onay alacak ve hesabınıza paranız aktarılacaktır.

Akbank Çalışmayan İşsizlere 20.000 TL Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor

Özel sermayeli bir finansman kuruluşu niteliğinde olan Akbank işsiz yani herhangi bir yerde çalışmayanlara tam 20.000 TL kadar ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli olarak vermektedir. Bu niteliklere sahip olan birisi olarak şayet ben bu kredi olanaklarından yararlandı isem sizlerde çok rahat bir şekilde bu imkanlardan bırakın evrak ve kefil götürmeyi yerinizden dahil kalkmadan yararlana bilirsiniz.

Belirttiğim miktara kadar kredinizi kullanmanız için sizde olması gereken tek nitelik kredi notu değerinizin yüksek olmasıdır. Benim kredi notum gelir belgesiz olarak başvuru yaptığım zaman 1720 civarlarındaydı. Sizinde şayet kredi notu değeriniz bu seviyelerde ise aşağıdaki başvuru yolunu izlerseniz gün içinde ihtiyaç kredinizi kefilsiz ve evraksız olarak anında alabilirsiniz.

Çalışmayanlar İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirler ?

Hepimizin bildiği bankaların bir tüketiciye özellik ile ihtiyaç kredisi olanağı sağlarken en hassas davrandıkları konu başlığı alınan paranın geri ödenmesi garantörlüğü dür. Bunun içinden sizden ilk olarak herhangi bir yerde çalıştığınızı gösteren belgeyi teşkil eden ” Gelir Belgesi ” ve yine duruma göre kefil ile çeşitli evraklar talep etmektedirler. Şimdi bu belgelerin bir çoğu şayet herhangi bir yerde çalışmıyor hali ile işsizseniz sizde bende olduğu gibi olmayacaktır. Doğal olarak da bankalardan bu şekilde acil ihtiyaçlarınız için kolay kredi çekemeyeceğimizi düşüneceksiniz ama inanın yanılacaksınız. Çünkü ben tam 5 dakika içinde ihtiyaç kredimi İnternet bankacılığı ile başvurdum ve çektim. Peki ben bunu nasıl yaptım..

Akbank’dan Mevduat Hesabı Açın

Öncelik ile şunu belirtmem gerekir ki Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Veren Bankalar denildiği zaman ilk aklınıza Akbank gelmelidir. Çünkü gerçekten bu banka diğer bankalara göre bir çok kulanın taviz vererek sizlere ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bunun için ise sizin yapmanız gereken 3 şey vardır. Bunlar şu şekildedir.

  1. İlk olarak Akbank da şayet bir mevduat hesabınız yoksa TL cinsinden bir hesap açınız.
  2. Daha sonra bankayı arayarak İnternet şubesine giriş için kendinize tek kullanımlık bir şifre temin edin.
  3. Son olarak ise bu şifre ile İnternet şubesine girerek kredi başvuru işlemlerinizi sağlayınız.

İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Tek kullanımlık İnternet bankacılığı giriş şifrenizi aldı iseniz şimdi ilk olarak https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx adresine giriniz. Şimdi açılan pencerede T.C kimlik numaranızı girin ve devamında ise bankadan aldığınız tek kullanımlık şifrenizi giriniz. Şimdi sisteme belirttiğiniz cep telefonuna gelen kısa mesajdaki 6 haneli kodu açılan yeni sayfadaki alana girip, doğrulayın. Kaşınıza muhtemelen size özel bir kredi teklifi çıkacaktır. Bende aşığı resimde olduğu gibi 40.000 TL oranında bir teklif çıktı 🙂

Çalışmayan İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Çalışmayan İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Yalan dolan yok… Sizde kendinizin gördüğü gibi 20 bin değil 40 bin dahil çalışma belgem olmayıp işsiz biri olmam halinde bile banka bana bu parayı veriyor.

Şayet sizde bu kampanya uyarısı çıkmadı ise o zaman sizin manüel olarak kendiniz başvurmanız gerekecektir. Bunun için yapmanız gereken sitenin üst menüsünde ” Kredi ” alını kullanarak başvuruda bulunmanız gerekir. Daha sonrasında açılan sayfada ihtiyacınız olan miktarı girip ” BAŞVUR ” demeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içinde kedi onayınız gelecek ve geri ödemelerini kabul etmeniz durumda mevduat hesabınıza paranız gün içinde yatacaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.