Esnaf Kredileri

İpotekli ihtiyaç kredisi anında 50 bin lira veren bankalar

07.02.2019
133
İpotekli ihtiyaç kredisi anında 50 bin lira veren bankalar

İpotekli kredi bankalardan kolay kredi almanın bir yöntemdir. Bankalara güvence olarak gösterebileceğiniz bir taşınmazınız varsa o taşınmazın değerine göre yüksek kredi kullanabilirsiniz. Aylık geliri yeterli olmayan, kredi notu düşük ya da yüksek miktarlarda krediye ihtiyacı olan vatandaşlar için 2019 ipotekli kredi veren bankaları, kredi kullanım şartlarını ve 50 bin liralık ipotekli kredinize uygulanacak en uygun faiz oranını sunan bankalara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2019 İpotekli İhtiyaç Kredisi

Krediler ister düşük gelirli ister orta gelirli vatandaş için acil nakit ihtiyaçlarında başvurdukları bir finansman türüdür. Artan faiz oranları ne kadar kredi kullanmayı zorlaştırsa da, zaman zaman yapılan kampanyalar ile uygun krediler almak mümkün. Geciken borçlar, yasal takibe düşme ve bilinçli kullanılmayan kredi kartları kişilerin bankalar ile olan ilişkisini olumsuz hale getirmektedir. Bankalarda bu kişilerin kredi taleplerine olumsuz yanıt vermektedir. Eğer ki sizin de yüksek meblağalarda kredi ihtiyacınız var ve geliriniz ya da kredi notunuz buna yetmiyorsa ev, arsa, dükkan ya da araba ipoteği ile kredi kullanabilirsiniz. Göstereceğiniz ipotek bankaya bir güvence olarak verilmekte ve kredi talebiniz onaylanmaktadır. Genelde bu kredilere 36 aylık vade uygulanmaktadır. Burada kredi çekeceğiniz miktar evin değerine göre belirlenmektedir. Her bankada ekspertiz raporuna göre evin değerinin belirli bir oranında kredi imkanı tanınmaktadır. İpotek gösterilecek mala göre de bu değer %50-%80 arasında değişebilmektedir. İşyerine %75 kendi üzerinize olan evinize %80 gibi oranlarda kredi kullanabilirsiniz. Teminat göstermek, rehin koydurmak yada ipotek koydurmak sizin bankanın bu teminata borcunuzu ödemediğinizde el koyma hakkı vermek demektir. Banka ipotek gösterilecek malın genelde kredi başvurusunda bulunan kişinin üzerine olmasını talep etmektedir. Kredi ödemeniz bitene kadar ipotek konulan evinizi ya da arabanızı satamazsınız. 

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Şartları

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Şartları

İpotekli kredi için tercihiniz Akbank ise, 18 yaşından büyük olmak şartı ile kredinizi kullanabilirsiniz. Bankanın sizin için yaptığı araştırmada aylık hane gelirinizin %50 sini geçmeyecek şekilde taksitlendirilmektedir. İpotek olarak işyeri ve konut teminat olarak alınmakta ve hayat sigortası yapılmaktadır. maksimum 36 ay vade ile 50 bin liralık kredi talebinize %2,35 faiz uygulanacaktır. 980 liralık ekspertiz ücreti, 250 lira kredi tahsis ücreti, taşınmaz taşınır rehin ücreti, aylık maliyet oranı % 3,0031, efektif yıllık faiz oranı % 42,6275 kredinin ayrıntıları. Başvuruyu şubeye giderek yapabilir yanınızda ipotek gösterilecek taşınmazın tapusu, T.C kimlik numaranızın olduğu sürücü belgesi, pasaport ya da kimlik, gelir belgeniz, emeklilerin hesap cüzdanının bulunması yeterli olacaktır.

2019 İpotekli İhtiyaç Kredisi

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi

Bankanın evin mi var kredin mi var sloganı ile kredi imkanı tanıdığı ipotekli kredi türünde 36 aya varan vade ile evinizin ekspertiz değerinin %80 ine kadar kredi alabilirsiniz. Denizbank‘ dan acil ve yüksek miktarlarda krediniz için tercih edebileceğiniz Bireysel Finansman Kredisinde 50 bin liralık bir kredi talebiniz için %2,79 faiz uygulanmaktadır. 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile 250 lira kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Başvurunuzu kimliğinizin aslı fotokopisi  ve gelir belgeniz ile yapabilir gerek görüldüğünde kefil talep edilebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için 08502220800 nolu müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Bankası İpotekli Kredi

Evini teminat gösteren müşterilerine yüksek tutarlı kredi fırsatı sunan banka Mortgage, Hazır Mortgage ve Otomatik Mortgage seçenekleri ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 36 ay vade ile genelde kefil şart aramayan banka %2,35 faiz oranı belirlenmiştir. Ekspertiz değerinin %80ine kadar bu bankadan kredi alabilmeniz mümkün. T.C kimlik belgeniz, tapu ve gelir belgeniz ile Garanti Bankası şubelerine kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli Kredi

             Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli Kredi

Vakıfbank gayrimenkul ipotekli ve araç ipotekli kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. Üzerinize kayıtlı ev, arsa, dükkan ya da aracınızı rehin vererek aylık, 3 aylık ya da değişken taksit seçenekleri ile maksimum 36 vade ile kredi kullanabilirsiniz. Kredi limiti ipotek verilecek malın değerinin % 80 ine kadar çıkabilmektedir. Kredi kullanacak kişiye Konut Paket Sigortası ve hayat sigortası yapılmaktadır. Başvuruda ikamet belgesi, nüfus cüzdanınız aslı ve fotokopisi, teminat gösterilecek gayrimenkulün tapusu gerekmektedir. 50 bin liralık kredi talebinize bu bankada %2,05 faiz belirlenmiştir. 950 TL ekspertiz ücreti, 250 TL kredi tahsis ücreti ve 354 TL taşınmaz rehin ücreti bankanın sizden alacağı ücretler arasında. Başvuruyu Vakıfbank şubelerine şahsen giderek yapabilirsiniz. İpotekli Kredilerin dışında ihtiyacınız olan tüm kredilerin faiz oranlarını buradan güncel olarak takip edebilirsiniz.

[table id=1 /]

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.