Esnaf Kredileri

Hiç Peşinatsız Ev Nasıl Alınır ?

22.08.2017
115
Hiç Peşinatsız Ev Nasıl Alınır ?

Hiç peşinatsız ev almak kim istemez ki.! Bankalara bulaşmadan isterseniz hiç bir nakit paranız dahil olmadan İstanbul yada Ankara gibi dev şehirlerimiz dahil olmak üzere Türkiye genelinde tam 45 şubesi bulunan finansman ağı ile ev almak isteyenler bu fırsatlar kaçmaz..

Hiç Peşinatsız Olarak Ev Nasıl Alınır ?

Elinde hiç peşinatı olmayanların bankalardan kredi kullanarak konut sahibi olması bir hayli zordur. Sizinde bildiğiniz gibi beğendiğiniz bir evin bankalar daha önceleri tamamına kredi imkanı sağlar iken şuan günümüzde en fazla evin satış değerinin %70 oranına konut kredisi imkanı sağlamaktadır. Şimdi benim yakın zamanlarda yaşamış olduğum iki tecrübe ile nasıl hiç peşinatsız ev alınır ona değineceğim.

Bankalardan Hiç Peşinatsız Evin Tamamına Kredi Alabilirsiniz

Her ne kadarda bankalar bizim az öncede beyan ettiğimiz bir şekilde evin ekspertiz değerinin %70 oranına kadar konut kredisi imkanı sunsa da şayet belli başlı istenilen şartlara sahip iseniz beğendiğiniz evin tamamına kredi çok rahatlık ile aynı bankadan alabilirsiniz. Öncelik ile şartlara değinelim daha sonra detaylara girelim.

  1. Öncelik ile gelir belgesine kesinlik ile sahip olmalısınız. Konut alacaklar genelde yüksek meblağlarda genelde kredi alacakları için gelir belgesiz kredi almaları bir hayli zordur. Hatta imkansızdır.
  2. Mutlaka KKB kredi notu değerinizin yüksek olması gerekir. En az 1700 puan üzerinde olması tavsiye edilmektedir.
  3. Asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip iseniz biraz önce belirteceğim şekilde hiç peşinatsız ev almanız yine zordur. En az her ne kadarda alacağınız evin fiyatına da bağlı olsa bile en düşük memur maaşına tekabül eden bir gelire sahip olmanız istenilir.
  4. Kesinlik ile başka bir kredinizin olmaması gerekmektedir.

Şimdi bu kriterlere uygun yada yakın iseniz bizzat kendi evimi tamını kredi olarak nasıl sattığımdan bahsedeyim. Evimi alan arkadaş bu belirttiğim kriterlere uygundu. Hiç nakit parası olmamasına rağmen evin %70 oranına konut kredisi kullandı geri kalan az bir miktarı içinde ihtiyaç kredisi çekti. Sizde bu yöntemi mutlaka deneyin derim.

Hiç Peşinatsız Bankalara Bulaşmadan Ev Başka Nasıl Alabilirsiniz ?

Peşinatsız olarak ev almanın diğer bir yolu da kuşkusuz EMİNEVİM den geçmektedir. EMİNEVİM yıllardır kurmuş olduğu sistemler ile hiç bir peşinatı olmayan ama aylık sabit bir geliri olanları konut sahibi yapmaktadır. Ülke genelinde tam 45 şubesi bulunan EMİNEVİM şuana kadar binlerce vatandaşımızı konut sahibi etmiştir. Oluşturmuş olduğu 4 ayrı sistem ile sizi hiç peşinatsız ödeme seçeneklerin bile dahil olduğu imkanlar ile ev sahibi eden EMİNEVİM sistemi şu şekildedir.

Bankalara Bulaşmadan Hiç Peşinatsız Ev Nasıl Alınır

Bankalara Bulaşmadan Hiç Peşinatsız Ev Nasıl Alınır

  1. İlk olarak uygulama noter huzurunda yapılan çekiliş ile sunulan olanaklardır. Öncelikli olarak firma 20 yada 30 kişiden en fazla 120 kişi olacak kadar kişileri bir araya getirir. Daha sonra herkesin ödeme bütçesini baz alarak ortak bir meblağ belirler. Daha sonra noter huzurunda yapmış olduğu çekiliş ile sırası gelene evini faizsiz bir şekilde verir. Şimdi diyeceksiniz ki şayet ben 120. sırada isem 10 yıl ev sahibi olmak için mi bekleyeceğim, kesinlik ile hayır. Şayet 50 ay içinde yapılan kura da size sıra gelmez ise 51 ayda EMİNEVİM herkesin evinin parasını toplu bir şekilde vermektedir.
  2. Peşinat Sistemi İle Ev Sahibi Hiç Beklemeden Olabilirsiniz.! Benim aklıma en çok yatan sistem bu, ama bunda da az da olsa cebinizde biraz peşi paranızın olması gerekmektedir. Beğendiğiniz ev için önce belli bir miktar para ödemesi yapıyor daha sonra geri kalan meblağ sizin ödeme imkanlarınıza göre planlanıyor.
  3. Vade Ortası Sistem ile ödeyeceğiniz rakamı belirleyerek peşinatsız konut sahibi olabilirsiniz.
  4. Kısaltılmış vadeli seçenekleri kullanarak yine altın günü düzenler gibi kısa vadeler de peşinatsız ve faizsiz ev alabilirsiniz.

Sistemden ev almış olan vatandaşlarımızın yorumlarını https://www.eminevim.com/eminevim-hakkinda-musteri-yorumları bu adrese girerek sizlerde inceleyebilirsiniz. Tüm bu açıklamama rağmen yeterli bulmayanlar ise 444-36-46 numaralı telefonları arayarak ücretsiz bilgi servisi hizmetinden yararlanabilirler.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.