Esnaf Kredileri

Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu deneyimleri siz değerli takipçilerimiz için kurmuş olduğumuz İnternet sitesinde anlık olarak paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 02 mayıs 2017 tarihinde tam olarak faal olan Kobikredi.net sitemiz özgün bir içeriğe sahip doğru haberciliğin öncüsüdür. Makalelerde yer alan içeriklerde dahil yapılan yorumlar tek bir satır bile atlamadan araştırılıp sizlere servis edilmektedir.

İnternet sitemizde bilgisayarınıza zarar verecek hiç bir program mevcut değildir. Sitemiz SSL sertifikalı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden yorumlar dahilinde bırakmış olduğunuz telefon numaraları ile sizin ile irtibata geçen ikinci bir şahıslar ile kesinlik ile bir bağımız yoktur. Dolayısı ile kesinlik ile bu şahıslar ile yapacağınız ticaretten dolayı uğrayacağınız maddi yada manevi olarak zararlarınız dan biz sorumlu tutulamayız.

Sizlerde arzu eder iseniz bilginize dahilinde sitede yer alan konu kategorileri içeriğine bizler ile makale paylaşımında buluna bilirsiniz. Bu ve bunun gibi şikayet / önerileriniz dahil olmak üzere doğrudan bizim ile irtibat kurmak için [email protected] üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

İnternet sitesinin kazancı sadece google reklamlarına dayalıdır. İkinci bir şahıs firma yada herhangi bir kuruluştan sitemiz kesinlik ile reklamcılık işbirliği içine girmez ve girmeyecektir. Tanıtım yazısı dahil olmak üzere kullanıcılarımızı yanıltıcı hiç bir ücret karşılığında Kobikredi.net sitesine herhangi bir materyal girilemez.

Google kurallarına tam uyumlu olarak yayın yapan sitemizde olası bir kural ihlali yaptığımızı düşünüyor iseniz lütfen bizi elektronik postamız üzerinden uyarınız. Gerçeği yansıtmadığını düşündüğünüz veya makale içeriklerin de güncel olamayan bilgilerin varlığını tespit ederek bizleri uyarır iseniz çok memnun kalırız.