Esnaf Kredileri

Gelir belgesiz ipotekli kredi veren 5 banka

14.04.2019
101
Gelir belgesiz ipotekli kredi veren 5 banka

Bankadan kredi talebinde bulunduğunuzda bakacakları şartların başında düzenli bir geliriniz olması yani gelir belgesi sunmanız gerekmektedir. Bazı meslek gruplarının olmayan gelir belgesi kredi almanıza engel değildir. Gelir belgesiz de bankalardan kredi almak mümkün. Maaş bordrosuz bankalardan kredi almak için karşımıza çıkan yöntem ipotekli kredi yöntemidir. İpotek gösterecek bir mal varlığınız varsa, sizde önerebileceğimiz bankalardan kredi alabilirsiniz. Şimdi size 2019 da gelir belgesiz, kefilsiz anında kredi alabileceğiniz 5 banka önerisi sunacağız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da Hangileridir?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da Hangileridir

Bankalardan acil ihtiyaçlarınız için, ev, araba almak ya da dükkan açmak için kredi alabilirsiniz. Ancak bankaların kişilere kredi verirken bazı şartları ve istekleri bulunmaktadır. Bunların başında, kredi notunuz ve gelir belgeniz gelmektedir. Sorunsuz kredi onayı için; kredi notunuzun iyi seviyede ve belirli düzenli bir geliriniz olması gerekmektedir. Ancak bazı meslek grupları var ki; gelir belgesi olmayan, öğrenci, çiftçilikle, serbest meslekle uğraşan ya da evde çalışmayan ev hanımları gelir belgesi sunamamaktadır. Bu noktada yapacağınız şey kolay kredi için bir ipotek göstermek olacaktır. Göstereceğiniz ipotek banka tarafından teminat olarak kabul edileceği için ipotekli kredinizden gelir belgesi talep etmeyeceklerdir. Bankaların ipotekli krediler için değişik uygulamaları bulunmaktadır. Gösterilecek mal varlığının değerinin bankalara göre değişik oranlarında kredi imkanı verilmektedir. Bazı bankalar ipoteğin %50 si kadar bazı bankalara ise bu oran %75 lere kadar çıkabilmektedir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

TEB Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

TEB’ den gelir belgesiz, şubeye gitmeden kredi almak için bankanın internet sitesi üzerinden CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bu krediler acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz miktarları düşük kredilerdir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvuru formuna T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuzu yazarak kredi başvurusunu başlatabilirsiniz. Minimum 3, maksimum 60 ay vade ile kullanabileceğiniz bu kredide faiz oranı %1,99 dan başlamaktadır. Eğer ihtiyacınız olan miktar yüksek bir kredi ise TEB ev ipotekli krediye başvuru yapabilirsiniz. Şubeye giderek yapacağınız ev ipotekli kredi başvurunuzda evinizin değerinin %60 kadar kredinizi bankadan kullanabilirsiniz.

  • 60 ay vade 50 bin liralık kredinizin aylık taksitleri 1.434,92 TL olacaktır.

Enpara.com Finansbank Anında Kredi

Enpara.com Finansbank Anında Kredi

Şubeye gitmeden internetten başvuru yapabileceğiniz bu kredi masrafsız, komisyonsuz ve uygun faiz oranları ile karşımıza çıkmaktadır. 1.000-60.000 bin lira arasındaki ihtiyaçlarınız için gelir belgesiz bu krediye başvuru yapabilirsiniz. 60 aya kadar vade ile alabileceğiniz bu krediye başvuru yaptığınız da anında onay cevabı gelecektir. Yapılacak ödemelerde erken kapatma, vade arası ödeme gibi durumlarda faiz indiriminden faydalanabilirsiniz. %2,29 dan başlayan faiz oranları ile 60 bin liraya kadar başvuru için tıklamanız yeterli. Ama ihtiyacınız olan miktar daha yüksek bir miktarsa bunun için 120 ay vadeli ipotekli teminatlı kredi seçeneğine başvuru yapabilirsiniz. İpotek gösterilecek konut ya da işyerinin %75 i, arsa için ise %50 si kadar kredi kullanabilirsiniz. Yüksek miktarlı bu tür krediler için en yakın Finansbank şubesine başvuru yapmanız gerekecektir.

  • 60 bin lirayı 60 ay vade ile aylık 1.849,37 TL taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Denizbank İpotekli Kredi Anında Hesabınızda

Denizbank İpotekli Kredi Anında Hesabınızda

60 aya kadar vade ile yüksek limitli kredi ihtiyaçlarınızı Denizbank dan karşılayabilirsiniz. Kredinin banka tarafından belirlenen üst limiti 200 bin liradır. Ekspertizin ipotek göstereceğiniz mal varlığınızın değerinin maksimum %80 i kadar kredi alabilirsiniz. 2,49 dan başlayan faiz oranları ile ipotekli kredi başvurunuzda sizden 700 TL ekspertiz ücreti ve Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti olarak da 148,68 TL alınacaktır. 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerinden kredinin ayrıntıları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Denizbank ipotekli 50 bin lira kredinizi 60 aya böldürerek aylık 1.613,99 TL ödeyerek ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası İpotekli Kredi Nasıl Alınır

Garanti Bankası İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’ ndan kredi almak için düzenli bir gelir istenmektedir, fakat eğer ki bir kira geliri, üstünüze kayıtlı bir taşınmaz yada aile içi hane gelirini belirleyen bir belgeniz varsa sizin gelir belgeniz olmadan da kredi alabilirsiniz. Bu kredi için bide bankacılık geçmişinizde sıkıntılı bir durum yoksa kısa sürede onaylanacaktır. Ancak başvuru için şubeye gitmeniz gerekecek ve giderken T.C kimlik numaranız ve ipotek gösterilecek arabanızın ruhsatı ya da diğer taşınmazın tapusu yanınızda olmalıdır. Birinci derece akrabanızın üstüne kayıtlı bir mal varlığını da ipotek göstererek bu bankadan kredi almanız mümkün. Eğer düşük miktarlı bir kredi ihtiyacınız varsa https://bit.ly/2DcWCwm  adresinden anında başvuru yapabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.