Esnaf Kredileri

Garanti Bankası da ev hanımlarına 5 dakikada kredi veriyor

15.05.2019
99
Garanti Bankası da ev hanımlarına 5 dakikada kredi veriyor

Ev hanımları 2019 da kredi çekmek isteyen, çalışmayan hanımlar bankalardan kolayca kredi alabilirsiniz. Çeşitli kampanyalar ile ülkemizdeki bir çok kadına kredi fırsatı tanıyan bankalar kampanyalarında uygun faiz ve vade seçenekleri sunmaktadır. Sizlerde her türlü ihtiyaçlarınız için ev hanımı olarak 5 dakikada onaylanan bu kredilere bankaların internet siteleri üzerinden bile şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Ev hanımları için Garanti Bankası’ndan nasıl kredi alınır, güncel faiz oranları ve başvuru kanalları ayrıntılarda.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Anında Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Anında Kredi Başvurusu

   Garanti Bankası Ev Hanımlarına Anında Kredi Başvurusu

2019 yılında Garanti Bankası çeşitli kampanyaları ve uygun kredi faizleri ile dikkat çeken bankalar arasında. Online bankacılık ile kısa zamanda onaylanan krediler kişilerin acil nakit ihtiyacına anında çözüm olmaktadır. Ev hanımları da bu kampanya ve fırsatlardan yararlanabilmektedir. Garanti Bankası’ndan daha önce bir kredi kullanımınız var ve düzenli bir geri ödeme ile kredinizi bitirmişseniz kredi başvurunuzu internet yada mobil bankacılık üzerinden yapabilir anında hesabınızda aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız kredinizi 60 ay gibi uzun bir vade de geri ödeme şansıda bu bankada mevcut. Kredi notunuz da iyi bir seviyede ise banka gelir belgesiz ve anında onaylanan kredinizi şubeye gitmeden internet üzerinden onaylamaktadır. Ev hanımlarına mini kredi verirken banka belge talep etmezken eğer ki yüksek miktarlarda kredi alacaksanız bir teminat yada eşinizin maaş belgesi banka tarafından kabul görecektir. Teminat olarak üzerinize kayıtlı ev, araba yada dükkan rehin alınabilir. Bankaya kira geliriniz varsa onu da belgeleyip göstermeniz iyi miktarlarda kredi almanızı kolaylaştıracaktır. Garanti bankası anında kredi başvurunuzu yapmak için 7/24 garanti.com.tr ‘ den başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için bankanın 444 0 333
0850 222 0 333 numaralı müşteri hizmetlerinden kart başvurunuzu yapabilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve size özel parolanız ile yapacağınız başvurunun onay mesajı anında gelecektir. Dijital ihtiyaç krediniz için bankanın güncel faiz oranı %2,34 olarak görünmektedir.

  • 60 ay vade ile alacağınız 20 bin liralık kredinizin aylık taksitleri 693,20 TL olacaktır.
  • İhtiyacınız olan kredi 50 bin lira ise faiz oranı 2,19 a kadar düşmekte ve 60 ay vade ile aylık taksitleriniz 1.665,16 TL şeklinde hesaplanmaktadır.
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019' da Hangileridir

  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019′ da Hangileridir

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019′ da Hangileridir?

Kredi ihtiyacı olan ev hanımlarının 2019 da başvurup anında kredi alabileceği bir çok banka bulunmaktadır. Bu bankaların çoğu küçük miktarlar için kredi talep etmezken, yüksek miktarlı krediler için muhakkak bir belge sunmanız gerekecektir. Düzenli geliri olan çocuğunuz ya da eşiniz size bu noktada kefil olabilir ve krediniz anında onaylanabilir. Kefil olacak kişinin maaşının 10 katı kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Çalışmayan bir müşteri olarak değerlendirileceğiniz için bankalarla olan önceki işlemlerinizde göz önünde bulundurulacaktır. Online olarak çoğu bankanın internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz düşük miktarlı krediler 2.000-30.000 arasında olacaktır. daha fazla olan miktarlar için bankaların şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ev hanımlarının kredi alabileceği bankalara bakarsak;

  • Denizbank
  • QNB Finansbank
  • TEB
  • İş Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Akbank

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

    Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Bankalar kişilere kredi kartı verirken düşük limitler için çokta geliri dikkate almazlar. Verecekleri kart düşük limitli olacağı için ev hanımları yani hiç bir geliri olmayanlara bu karta başvuru yapabilirler. Kredi kartı başvurusunda bulunacaklar için ise yaş sınırı 18 yaştır. Bütün alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bu karta başvuru yaptığınızda banka tarafından onaylanan kartınız kargo ile şahsınıza teslim edilecektir. Kredi kartı başvurunuzu seçtiğiniz bankanın internet sitesi üzerinden anında yapabilir 3-7 iş günü içerisinde kartınızı alabilirsiniz. Kartınız size ulaştığında bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kartınızı sadece sizin belirleyeceği ve bileceği şifre ile kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk zamanlar düşük limitli olsa da zamanla yapılan alışverişler ve düzenli taksit ödemelerinizle kartınızın limitini yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Zaten yapılan düzenli ödemeler banka tarafından da görüntülenip size kart limiti arttırmak için banka tarafından ulaşılacaktır. Kredi kartı talep eden bir kişinin kredi notu 1200-1500 seviyelerinde yani ortalama bir seviyede ise kredi kartı talebi kısa zamanda onaylanacaktır. İlk etapta 500-1000 TL arası olacak kart limitiniz zamanla istediğiniz ve onay verdiğiniz seviyeye kadar çıkacaktır. Kredi almanız biraz sıkıntılı olsa da, bankalar kredi kartı için şartlarda esneklik göstermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.