Fpk ev alma sistemi nedir? 9 Başvuru yapanın yorumları!

Fpk ev alma sistemi nedir? 9 Başvuru yapanın yorumları!
24 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.


Ev almak için yükselen kredi faizleri nedeniyle erteleyenlere taksitli ev alma yöntemleri 2019 için en uygun çözüm olmakta. Gayrimenkul sektöründe hizmet veren bir kaç firmanın sunduğu taksitli, peşinatsız ve faizsiz ev almak bu firmalar arasında bulunan Fpk ev alma sistemiyle mümkün. Fuzulev olarak da bilinen firmadan taksitle ev almak isteyenler için; Fpk sistemi nedir, avantajları ve müşteri yorumlarına bakarak firmanın güvenilirliği hakkında sizleri bilgilendirelim.

Fpk Ev Alma Sistemi İle Nasıl Ev Sahibi Olunur?

              Fpk Ev Alma Sistemi İle Nasıl Ev Sahibi Olunur

Firmanın inşaat sektöründeki geçmişine baktığımızda;1992 yılında otomotiv sektörü ile başlayıp 2000 yılında gayrimenkul sektörüne atılmasıyla yıllardır var olan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğu vatandaşın ev almak için birikimleri yeterli gelmezken ,bankalardan kredi alarak ev sahibi olabiliyorlardı. Son yıllarda yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle yükselen kredi faizleri ile bu şekilde de ev sahibi olmak artık çok zor. Buna çözüm olarak özel firmaların geliştirdiği yöntem ise; eskiden altın günlerindeki yönteme benzeyen 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 200 ve 240 kişilik gruplar oluşturulup sırayla herkesin evini almaktır. 4 farklı sistem ile Türkiye’ nin her yerinde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Bu modellere baktığımızda;

  • Zaman Tasarruflu Model: Ev almak için bütçenizi belirleyip ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar vererek başlayabilirsiniz. Sizin gibi aynı şekilde ev almak isteyen kişilerden oluşan gurubunuzla noter huzurunda kura çekilir ve sizin sıranız belirlenmektedir. Zaman tasarruflu bu modelde sizinle belirlenen oranlarda vadelere bölünerek en kısa zamanda taksitlerinizin bitmesi sağlanmaktadır. Yine peşinat verip vermemek sizin tercihinize bırakılmaktadır.
  • Sabit Teslim Modeli: Ev almanın yanında bu yöntem ile araba, arsa dükkan da alabilirken yine kura yöntemi ile teslimatınız yapılmaktadır. 240 aya varan vade seçeneği ile faizsiz peşinat vermeden sizin belirleyeceğiniz sabit taksitlerle evinize sahip olabilirsiniz. Taksitleri öderken yaşanacak maddi zorlukta taksit erteleme seçeneği de sistemin avantajlarının başında gelmektedir.
  • Tüfe Endeksli Model: Bu modelde zamanla değer kaybeden paranız tüfe endeksli olacağı için değer kaybına uğramayacaktır. Evinizi ne zaman teslim alırsanız alın paranız o gün ki değerin koruyacaktır. 40, 60, 80, 100, 120, 140 ve 160 kişilik gruplar halinde faizsiz ve vade farksız istediğiniz miktardaki ve istediğiniz yerdeki eviniz noter huzurunda belirlenen sıranız geldiğinde sizin olacaktır.
  • Çekilişsiz Modeller: Yatırım yapmak isteyen ya da kendi evini sahibi olmak isteyenler için orta ya da düşük gelirli fark etmez her türlü ödeme seçeneğine sahip bu sistem ile çekilişsiz model tercihinizde evinizi alacağınız tarih anında belli olmaktadır. Çekilişsiz model tercihinizde Vade Ortası Model, Peşinatlı Erken Teslim Modeli, Ara ödemeli Erken Teslim Modeli, Ara Ödemeli Model gibi size en uygun ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

                 Fpk Ev Alma Sistemine Başvuru Nasıl Yapılır

Fpk Ev Alma Sistemine Başvuru Nasıl Yapılır?

Orta ve düşük gelirli vatandaş için uzun vade oranları ile kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz bu sistemde noter huzurunda çekilen kura ile oluşacak bir haksızlığın önüne geçilmektedir. Firma oluşturulan guruplardaki son kişi ev sahibi olana kadar kişilerin haklarını korumak ve güvenilirliği sağlamak için alınan evlere ipotek koymaktadır. Eğer ki yapılacak kurada ev alma sırası ilk size çıkarsa evinize oturup taksitlerinizi kira öder gibi ödemeye devam edersiniz. Eğer ki kura sırası en son size çıkarsa diye aklınızda bir soru varsa bu durumda da yapılacak kira yardımları ile en hesaplı şekilde ev sahibi olacaksınız. Firmanın ⇒Türkiye genelinde bulunan 50 şubesi ve 500 çalışanı ile size en yakın şubeye giderek başvurunuzu yapabilir yada https://bit.ly/2EHCsMh tıklayarak iletişim bilgilerinizi girip size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.          Fuzulev Güvenilir mi Başvuru Yapanların Yorumları

Fuzulev Güvenilir mi Başvuru Yapanların Yorumları?

Son günlerde sıkça duyduğumuz kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ev alma sistemlerinde ev, arsa, araba, dükkan sahibi de olabilirsiniz. Ev sahibi yapma şekillerine baktığımızda benzerlik gösteren bu firmalarla ilgili çoğu başvuru yorumları olumlu ve birçok kişi bu sayede güvenerek Fuzulev ile ev sahibi olmaktadır. Öncelikle çevrenizden ya da en yakın Fpk şubesine  giderek işleyiş hakkında detaylı bilgi alarak ve size sunulan evrakları iyice inceleyerek karar verebilirsiniz. Bir guruba dahil olarak ödeme yapmaya başladınız ancak sonra yaşanan ekonomik durumunuzdaki sorunlar nedeniyle ayrılmak istediğinizde de ödemiş olduğunuz organizasyon bedeli hariç tüm paranız 3 ila 6 ay içinde size geri verilmektedir.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!