Esnaf Kredileri

Finansbank kara listedekilere kredi veriyoruz diyor mu?

08.05.2019
103
Finansbank kara listedekilere kredi veriyoruz diyor mu?

Sicili bozuk, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar bulunsa da bu bankalar düşük miktarlı krediler için sizlere imkan tanımaktadır. Kredi notu riskli durumda olanlar için bankalardan kredi almak bir kaç durumda mümkün olmaktadır. Bankalara göstereceğiniz bir ipotek, kefil ya da teminat kredinizin onaylanmasında yardımcı olacaktır. Finansbank’ da müşterileri için uygun faiz ve vade seçenekleri ile kredi sağlamaktadır. Finansbank’ dan kredi almak için yapmanız gerekenler, kara listede ve sicili bozuk olanlara kredi seçenekleri var mı, kredi notu ve sicil düzeltme hakkında her şey sizler için yazımızda.

Sicilim Bozuk Kredi Almak İstiyorum…

            Sicilim Bozuk Kredi Almak İstiyorum…

Kredi kartı borcu ya da kredi kullanımı yüzünden yasal takibe düşmüş ve sicili bozulmuş milyonlarca kişiden biriyseniz bankalardan yeni bir kredi almak oldukça zor olacaktır. Hangi bankaya giderseniz gidin gecikmeli ya da ödenmemiş borcunuz sistemde karşınıza çıkacak ve kredi başvurunuz sıkıntıya girecektir. Mevcut borcunuzu kapatmak ya da acil ihtiyacınızı karşılamak için bankalara yaptığınız kredi talebinizin olumlu sonuçlanması için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Öncelikle var olan borçtan kurtulmak için bir çok bankanın sunduğu yapılandırma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bütün borçlarınızı tek bir çatı altında toplayıp tekrar bir ödeme takvimi hazırlanarak borçlarınızı kapatabilirsiniz. Yapacağınız düzenli ödemeler ile hem borcunuzu kapatıp hem de kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Böylece yeni bir kredi için bütün engeller ortadan kalkmış olacaktır. Kredi geçmişi sıkıntılı olanlar için bir diğer yöntem de ipotekli kredi seçeneğidir. Üstünüze kayıtlı ev, araba ya da arsayı bankaya ipotek göstererek malın ekspertiz değerinin %50-%80 ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bankaya göstereceğiniz kredi notu ve geliri iyi bir kefilde kredi almanızı kolaylaştıracaktır.

                  Kredi Notu Ücretsiz E-devletten Öğrenme

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

Krediler kişilerin tatil, ev araba ya da günlük ihtiyaçları için sıklıkla başvurduğu finansal kaynaktır. Kredi faizleri ne kadar yüksek olsa da kişiler birinden borç almak yerine bankaları tercih etmektedir. Her türlü ihtiyaç için kullanılabilen bu krediler de düzenli ödeme yapıldığında kişi hangi bankaya başvuru yaparsa yapsın yeni bir kredi için daima olumlu geri dönüş olacaktır. Ancak ödemeleri aksayan ya da yasal takibe düşen kişilerin yeni kredi talebi olumsuz sonuçlanmaktadır. Kredi geçmişinizle ilgili tüm bilgileri e-devlet sisteminden ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. İpotekli kredi, kefil göstererek ya da teminat sunarak bir çok bankadan kredi alabilirsiniz.

  • Finansbank
  • TEB
  • Denizbank
  • Garanti Bankası
  • Aktif Bank

Kredi Notu Düşük Olanlar İçin Kredi Başvurusu

Kredi notu borcu yüzünden düşmüş ve yeni kredi ihtiyacı olan kişiler kredi almak için eğer aceleleri yoksa bir kaç ayda kredi notlarını yükseltebilirler. Mevcut borcunuzu yapılandırarak yapacağınız düzenli ödemeler, otomatik ödeme talimatları ve kredi kartı kullananlar için aylık düzenli taksit ödemesi notunuzu yükseltecektir. 700 altı kredi notu olanlar için çoğu banka kredi vermezken yapılacak bu bir kaç işlem ile kredi notunuz 1200- 1600 seviyelerine yükselecektir. Acil bir kredi ihtiyacınız varsa herhangi bir bankadan kredili mevduat hesabı açarak internet bankacılığı ile 2000 ile 30 bin arası düşük miktarlı kredi alabilirsiniz. Gelir belgesiz, kefilsiz ve anında başvuru ile onaylanan krediniz kısa zamanda hesabınızda olacaktır. İster bankanın müşterisi olun ister olmayın T.C kimlik numaranız ve cep telefon numaranız ile kredi başvurusu yapabilir bir kaç dakika içinde cevap alabilirsiniz.

Finansbank Online Kredi Başvurusu

                      Finansbank Online Kredi Başvurusu

3-60 ay arası vade ile 2.04 den başlayan faizler ile Finansbank’ dan online kredi alabilirsiniz. 35 bin liraya kadar internet üzerinden kredi alabilir hesabınıza aktarılan paranızı anında kullanabilirsiniz. T.C kimlik numaranız doğum tarihiniz ve cep telefon numaranız ile yapacağınız kredi başvurunuza SMS ile size onaylandığı ya da onaylanmadığı bilgisi gelecektir. Banka sorunlu müşterilerine ise kredi vermekte zorluk çıkartmakta ve belirli şartlara uygun olmalarını istemektedir. 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın Finansbank şubesinden krediler ve kredi kampanyaları için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  • 15 bin liralık kredi başvurunuzda 60 aya bölündüğünde aylık 479,57 TL ödeme yaparak toplamda 28.773.92 TL ödemiş olursunuz.
  • 35 bin liralık kredi ihtiyacınız için ise 60 ayda toplamda 67.139.39 TL ödeyerek aylık 1.118.99 TL ödemiş olursunuz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.