Esnaf Kredileri

Evraksız Anında Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi çekeceğiniz vakit sizden bir sürü evrak istemektedirler. Bunların başında ise ilk sırayı gelir belgeniz almaktadır. Bu yazımda evraksız anında kredi veren bankalar olan başta Garanti ve Denizbank olmak üzere Akbank üzerinden hiç şubeye gitmeden SSK’sız yani sigortasız dahil çalışanların şartsız bir şekilde anında ihtiyaç kredisini nasıl çekebileceklerinden bahsedeceğim. Şayet bu yöntem ile şayet KKB kredi notu değeriniz de sorun yok ise size garanti veriyorum ki 20 bin TL kadar 48 ay geri ödemeli olarak hemen paranıza kavuşacaksınız.

Evraksız Anında Kredi Veren Bankalar

Hangi bankaya gider iseniz gidin mutlaka ihtiyacınız olan kredi veya her türlü kredi başvurusu için sizden bazı evrakları istemektedir. Bunlar bankalara ve başvuru yaptığınız kredi cinsine göre değişse ide hepsinin ortak olarak aynı şekilde talep ettikleri tek bir evrak vardır, o da gelir belgesidir. Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar 2017 yılında gerçekten çok azdır. Evraksız olarak ise bu imkanı sağlayan bankalarsa sadece bu olanakları İnternet bankacılıklardan vermektedirler. İnternet üzerinden başvuru yapacağınız için doğal olarak herhangi bir evrak başvuru öncesinde de sonrasında da beyan etmek zorunda değilsiniz. Burada en önemli etken hiç şüphesiz başvuruda bulunacak olan vatandaşın KKB Kredi notu değeridir. Eğer geçmişe yönelik istihbarat sorgulamalarında herhangi bir siciliniz de kara leke çıkmıyor ise biraz sonra sizlere anlatacağım yöntem ile Akbank üzerinden 20.000 TL kadar ihtiyaç kredinizi evraksız anında alabilirsiniz. Bunun kefili benim, çünkü bende bu ihtiyaç kredisi imkanından yararlandım.

Evraksız İnternet Üzerinden Anında Kredi Başvurusu Şartı

Herhangi bir yerde çalışmıyor olabilirsiniz. Yada emekli olmuş biri iseniz elden ücret ile sigortasız bir şekilde çalışıyor da olabilirsiniz. Ve ya ev hanımı yada kısa bir süre içinde işinizden ayrılmış ve devletin sağladığı işsizlik imkanından istifa ediyor da olabilirsiniz. Bu saydıklarım ve daha sayamadığım onlarca pozisyonda olabilirsiniz. Bu sizin bankadan ihtiyaç kredisi çekemezsiniz anlamına kesinlik ile gelmiyor. Bir kez daha altını çizerek söylüyorum ki şayet Findeks KKB kredi notu sorgulamanız da riskli bölgede değil iseniz sizde rahatlık ile evraksız anında kredi veren bankalar tarafından sağlanan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Bu yapabilmeniz için size mutlaka suret ile iki şey gerekmektedir. Bunlardan ilki ve en önemlisi Denizbank veya Garanti yada hangi banka üzerinden bu başvuruyu yapacak iseniz sisteme giriş şifreniz. Bir diğeri ise çekmek istediğiniz paranın yatacağı bir mevduat hesabı. Benim ismini saydığım bu bankalardan Akbank’ı seçmenizdir. Hem düşük faiz imkanı hemde daha öncede şahsen denememden ve olumlu sonuç olmamdan dolayı size bu bankanın İnternet bankacılığını öneriyorum. Şimdi konuyu toparlar isek şayet, evraksız olarak kedi başvurusu için ilk şart KKB Kredi notu değerimizin sorunsuz olması bir diğeri de İnternet bankacılığına giriş için gerekli olan şifre. Bu şifreyi bankanın bireysel müşteriler bölümünden evraksız olarak alabilir hemde gitmiş iken mevduat hesabı da açtırabilirsiniz. Bu işlemleri yapmış olanlar aşağıdaki gibi hiç evinden çıkmadan ve yerinden kalkmadan evraksız olarak ihtiyaç kredilerini alabilirler.

Evraksız Anında Kredi Başvurusu

Evraksız olarak şubeye gitmeden kredi başvurusunun yolu alternatifsiz olarak İnternet bankacılığından geçmektedir. Kısa mesajlar ile yapılan başvurular unutmayın ki ön başvurudur. Ön başvurunuz kabul gördükten sonra sizi yine şubeye çağırırlar ve sözleşme formu imzalatma ile işlemler bir başlar gelir belgenizin talep edilmesi ile işlemler tamamlanır. Ama biraz sonra bahsedeceğim evraksız anında kredi başvurusunda kesinlik ile bu süreci yaşamazsınız, direk paranızı gün içinde yerinden bile kalkmadan hesabınıza yansıdığını görürsünüz. Şimdi dilerseniz işlemleri başlatalım.

 1. İlk olarak ister cep telefonlarınız ile isterseniz bilgisayarlarınız ile Akbank İnternet bankacılığına giriş yapalım. Giriş için https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx bu adresi kullanabilirsiniz.
 2. Karşınıza çıkan alandaki boşlukları doğru bir şekilde doldurup, giriş yapınız. ( Resim 1 deki gibi )

  Evraksız Anında Kredi Veren Bankalar

 3. Cep telefonuna gelen güvenlik kodunu 3 dakika içinde otomatik açılan sayfaya giriniz.
 4. Daha sonra ana menüden resim 2 de gözüktüğü gibi kredi/kredi başvurusu sekmesini tıklayınız.

  İnternet Üzerinden Evraksız Kredi Başvurusu Menü

 5. Şimdi artık kaşınız da evraksız olarak başvuru yapabileceğiniz ilgili ekran gelmiş olması gerekmektedir. Burada resim 3 deki bölümleri ihtiyaç duyduğunuz miktarı belirterek vade oranını da girip başvur demeniz gerekmekte siniz.

  Evraksız Anında İnternet Üzerinden Kredi Başvuru Son Ekran

Hepsi bu kadar basit. Şimdi sistem sizin KKB kredi notu skorunuzu değerlendirip, en kısa sürede başvurunuza yanıt verecek ve ilgili bir iki işlemi de tamamlamanız neticesinde başvuru yaptığınız ihtiyaç kredisini hesabınıza aktaracaktır. Muhtemelen bu imkan diğer Garanti ve Denizbank’ın da İnternet bankacılığı uygulamalarında da mevcuttur.

Evraksız kredi alma yöntemi ile aklınızda takılan sorular olur ise bizler ile paylaşabilir yada Akbank müşteri hizmetleri 444-2-525 numaralı telefonlarından ücretsiz olarak teknik destek alabilirsiniz.

 

Exit mobile version