Esnaf Kredileri

Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası

29.05.2018
122
Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası

Yaklaşan bayram telaşının bankalar için anlamı müşteri yarışına girmektir. Bayram ve özel günlerde yaptıkları cazip ödeme ve faiz fırsatları ile insanların nakit ihtiyacını karşılayacak bir çok banka, 2018 yılı içinde uygun kredi çözümleri sunmaktadır. Sizde esnaf ve ya Kobi iseniz bu bayram kredisi kampanyalarını değerlendirebilir ve ihtiyaçlarınız için finansman sağlayabilirsiniz. 300 bin liraya kadar kredi alma olanağı sağlayan ve anında en hızlı kredi kolaylığını sağlayan bankaları ve bu bankalara yapabileceğiniz kredi başvurularını mercek altına alalım.

Bayram Kredisi

                                           Bayram Kredisi

Ramazan Bayramına Özel 3 Ay Geri Ödemesiz Bayram Kredisi

Bayram Krediniz Garantide

         Bayram Krediniz Garantide

Garantide!…

Bir iş yeri ya da bireysel ihtiyaçlar için zaman zaman bütçenizin yetmediği anlar olmaktadır. Bankalarda bu noktada sizin için finansman sağlayacak çözüm önerileri bulunmaktadır. Garanti Bankası da nakit sıkıntısı çeken vatandaşa ödeme kolaylığı ile bayrama özel bir kampanya yapmıştır. Bu bankadan alacağınız ticari krediye 3 ay ödemesiz ulaşmak sizi oldukça rahatlatacaktır. Aldığınız krediyi hemen gelecek ay ödemek zorunda olmadığınız için bu fırsat cazip bir fırsattır. Mayıs ve 8 Haziran arası başvuru yapmanız ve kredinizin onaylanmasının devamında ödemeye Ağustos itibari ile başlanacaktır. Alt limit 10.000 lira olarak belirlenmiş ancak üst limit belirtilmemekle birlikte 300 bin liralık kredi başvurunuza 1,66 faiz oranı 48 ay vade uygulanmaktadır. Tek tıkla internet bankacılığı ya da Garanti cep uygulaması ile başvuru sağlayabilir ya da size en yakın şubeden ayrıntılara ulaşabilirsiniz, detaylar için tıklayabilirsiniz.

Halk Bankası Esnafa Bayrama Özel Kredi Fırsatı

Halk Bankasının Esnafa Özel Bayram Kampanyasında belirlediği limitler 15 bin ile 80 bin lira arasındadır. 30 Haziran 2018 de son bulacak bu kampanya ile 48 aya kadar vade seçeneği ve 1,23 olarak uygulanan faiz oranı ile acil nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Eğer ki Kobi ya da esnafsanız bayram için ihtiyacınız olan 15 bin liralık kredi başvurunuza 1.18 faiz oranı ile ödeyeceğiniz aylık tutar 438,37 lira olarak hesaplanmaktadır. Bankadan kullanacağınız ticari kredinizden %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alındığı da bilmeniz gerekenler arasında.

Esnafa Bayram Kredisi

          Esnafa Bayram Kredisi

İş Bankası Bayram Kredisi Uygun Faiz Oranı

150 Bin liraya kadar kredi talebi yapan esnaf ve küçük işletmecilere uygulanan faiz oranı 1,79 olarak belirtilmiştir. Bankadan bu krediyi aldığınızda eşit taksitler halinde 48 ay vade ile geri ödeme sağlayabilmektesiniz. 3 Ay ödemesiz seçeneğinde 36 aya bölünecek 150 bin liralık kredinize 1.85 faiz oranı ile sahip olabilir ve işletmenizin ihtiyaçlarını anında karşılayabilirsiniz. Online sistem üzerinden internet bankacılığı ya da İşCepten yapacağınız başvuruda 50 bin liralık kredinizin onay hafta sonu bile olsa onaylanmakta ve hesabınıza anında aktarılmaktadır. Bankaya gitmeye fırsatı olmayan ya da hafta sonu acil gelişen ihtiyaçlarınız için anında ticari krediniz İş Bankasında hazır.

Yapıkredi Bayram Kampanyası

Yapıkredi’nin bayram için size özel yaptığı kampanyada şubeye bile gitmeye gerek kalmadan anında kredinizi hesabınıza aktarmaktadır. Ertelemek istemediğiniz ihtiyaçlarınız için bayram kampanyalarını da fırsat bilerek 75 liralık kredi başvurunuza evinizden ya da iş yerinizden akıllı telefonlarınıza indireceğiniz Yapı Kredi Mobil uygulama yada internet bankacılığı ile başvuru sağlayabilirsiniz. Dakikalar içinde gelecek onay mesajı ile esnaf olarak ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmayacaksınız.

Şekerbank 30 Haziran Son Başvuru!…

3 Ay Erteemeli Esnaf Kredisi

               3ay Ertelemeli Esnaf Kredisi

3 ay ertelemeli bayram kredisi Ramazan için size iyi gelecek bir kampanya. 6 ay ile 12 ay arası vade uygulandığında 1,44 faiz oranı ile “İşinize Bayram Bereketi” katacak fırsatı gerekli finansman için değerlendirebilirsiniz. 444 78 78 numaralı çağrı merkezinden kredi başvurunuzu sağlayabilir ve 36 aya kadar geri ödeme kolaylığı ile kredinizi kullanabilirsiniz. Çekeceğiniz 10 bin liralık ihtiyaç kredinizi 398 liralık taksitlerle 3 ay erteleyerek ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank dan 48 Ay Vade

Bayramda esnaf vatandaşa 48 vade imkanı sunan bankada 3 ay erteleme seçeneği size cazip gelebilir. Finansbank’ dan 75 bin lira çekip Eylül’ de ödemeye başlayacağınız taksitler iş yerinizin nakit sıkıntısına çözüm olacaktır. Bu krediye başvuracak Kobi ve Esnaf vatandaşlar 0850 222 1 900 numaralı telefondan kredinin ayrıntılarına ve istenilen belgeler hakkında bilgi alabilirler.

ING Bank 100 Bin Lira Esnaf Kredisi

Uygun kredi seçenekleriyle kredi çekmek isteyen vatandaşın tercih ettiği bankalar arasında bulunan ING Bank’ ın müşterileri için 100 bin lira kredi imkanı sunmaktadır. Erteleme seçeneği mevcut bankadan alacağınız krediye 48 gibi uzun bir vade de sahip olabilirsiniz. Son başvuru tarihi 30 Mayıs olan bu bayram kredisine hemen en yakın ING Bank şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.