Esnaf Kredileri

ENPARA Kredi Başvurusunu 5 Adımda Kolayca Yapın

28.05.2019
84
ENPARA Kredi Başvurusunu 5 Adımda Kolayca Yapın

Araba yada ev mi almak istiyorsunuz, acil nakit ihtiyacınız mı var internet üzerinden şubeye gitmeden anında kredi almak ENPARA ile çok kolay. Türkiye’ nin ilk şubesiz bankacılık hizmetini QNB Finansbank aracılığı ile sunan Enpara.com, kolay kredi almanın en kısa yolu. Enpara.com ile nasıl kredi ve kredi kartı başvurusu yapılır, iletişim ve size en uygun kredi seçenekleri ile 5 adımda kredi almak için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com Kredi Hesaplaması

                  Enpara.com Kredi Hesaplaması

Kredi almak için bankaların uzun işlemler gerektiren prosedürlerinden kurtulmak isteyenler, kredi kartı aidatı,
EFT/havale ücreti ödemek zorunda olmadan para transferi yapmak isteyenler tamda aradığınız Enpara.com’ da. 2012′ de bankacılık sektörüne yeni bir soluk getirerek ilk şubesiz banka olma özelliğine sahip bu sistem de her şey online olarak gerçekleşmekte. Başvurudan tutunda sonrasında yapacağınız tüm kredi ve kart işlemleri tek tıkla çözümlenebilmekte. Öncelikle yararlanmak istediğiniz;

 • EFT, havale ve ödeme işlemlerimi hiçbir masraf/ücret ödemeden gerçekleştirmek
 • Yıllık ücreti (aidatı) olmayan bir kredi kartı almak
 • Birikimlerim için yüksek mevduat faiz oranlarından yararlanmak
 • Nakit ihtiyacım için masrafsız ve düşük faizli bir ihtiyaç kredisi kullanmak seçeneklerinden birini tercih ederek başlayabilirsiniz.
 • Hemen başvuru tercihiniz en uygun faiz ve vade seçeneği ile kredi çekmek ise; sonraki sayfada çıkan kredi ihtiyacınız olan tutarı girdikten sonra sizden istenen T.C kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı girmek olacaktır.

Enpara Kolay Kredi Veriyor mu?

Enpara Kolay Kredi Veriyor mu

            Enpara Kolay Kredi Veriyor mu

Gelişen teknoloji ile artık bir çok işlemin online sistem üzerinden tek tıkla yapmak mümkün. Bankacılık sektörü de buna ayak uydurarak kişilerin şubeye gitmeden kredi ve kredi kartı taleplerine anında dönüş yapmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru ile gerek görüldüğünde 0850 222 3663 canlı müşteri hizmetlerinden yardım alarak kredi başvurunuz alınmaktadır. Başvurunuzun devamında Enpara.com temsilcisi olan bir görevli 3 iş günü içerisinde adresinize kadar sizi ziyaret etmekte ve sözleşme imzası şahsen gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin devamında kesinlikle hiç bir masraf, kart aidatı, komisyon gibi ek ödemeler olmayacaktır. Enpara.com ve QNB Finansbank aracılığı ile alacağınız ihtiyaç kredinizin size özel vade ve faiz seçenekleri olacaktır. Dosya masrafı ve kredi kullanım ücreti gibi ekstra bir kesinti olmadan sadece hayat sigortası yapılarak kredinizi alabilirsiniz. Maksimum 60 ay vade ile kullanabileceğiniz bu kredide 1.000′ dan 60.000 TL ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Eğer ki daha yüksek miktarlarda bir kredi ihtiyacınız varsa yetkili kişiler size özel kredi seçeneklerini sizin bankacılık geçmişiniz doğrultusunda bildireceklerdir. Başvurunuzun onaylanması için;

 • Düzenli bir geliri ve işi olmak
 • Daha önceki kredi/kredi kartı borçlarının düzenli olarak ödenmiş olması
 • Tüm bankalardaki mevcut kredi/kredi kartı borçlarının yeni bir kredi almaya uygun seviyede olması gerekmektedir.
Enpara.com Kredi Hesaplaması

                               Enpara.com Kredi Hesaplaması

Enpara.com Kredi Hesaplaması

1 aydan 60 aya kadar vade ile internet üzerinden online olarak anında başvurabileceğiniz ihtiyaç kredinizin miktarı ve vade sayısına göre faiz oranları değişiklik gösterecektir. Banka 12 aylık bir vade düşünen müşterileri için faiz oranını 2,45 olarak belirlemiştir. 24 ayda %2.43 faiz, 36 ay için %2.36, 48 aylık vade için 2,33 ve 60 aylık vade seçeneğini tercih ettiğinizde şuan için güncel faiz oranı 2,24 olarak görünmekte.

 • 10 bin lira kredinizi 60 aylık bir vade ile aldığınızı düşünürsek aylık taksit miktarı 337,53 TL  olacaktır.
 • 60 bin lirayı 24 aylık vadeler şeklinde ödemek isterseniz 3.510,86 TL aylık ödeyerek toplamda 84.260,70 TL geri ödeme yapmış olursunuz.
 • 20 bin lirayı 12 aylık taksitler halinde ödediğinizde aylık 2.002,05 TL taksitiniz olacaktır.
Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

           Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com müşterisi olanlar için kredi kartı başvurusu internet üzerinden yada cep şube kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Eğer ki Enpara müşterisi değilseniz kredi kartı başvurusu için https://bit.ly/2woozgM burayı tıklamanız ve gerekli bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartınız için sizin bilgilerinizle oluşturulacak verilen limit dahilinde alışveriş, nakit avans ve ödeme yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak başvurunun devamında kredi başvurusunda olduğu gibi adresinize sözleşme imzalanması için bir yetkili gelecektir. Kredi kartı talebiniz düzenli bir geliriniz ve toplam kart limitinizde boşluk olduğu sürece olumlu sonuçlanacaktır. Gün içinde başvurunuza olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılırken kartınız 15 gün içinde kurye ile şahsınıza teslim edilecektir. Ömür boyu kart aidatı ödemeden alışveriş, otomatik ödeme talimatları, cep telefonu TL yükleme, nakit avans ve internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz. İnternet alışverişlerinde güvenliği sağlamak için belirli bir limit dahilinde kullanılabilmektedir. 90 TL ve altındaki harcamalar için temassız ödeme seçeneği de bulunmakta. Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz Cep şube uygulaması ile;

 • Kredi kartınızla ilgili hesap hareketlerinizi,
 • Döviz, altın alım/satım işlemlerinizi,
 • Para transfer ve ödemelerinizi,
 • Fatura ödeme,
 • Kişisel bilgilerinizi güncellemeleri yapabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.