Esnaf Kredileri

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi Almanın 3 Kolay Yolu

19.06.2019
85
ENPARA Gelir Belgesiz Kredi Almanın 3 Kolay Yolu

Anında gelir belgesiz, evraksız ve şubeye gitmeden ENPARA.com online bankacılık ile ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Online bankacılık yeniliğinin getirdiği; hızlı, güvenli ve acil ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz internet bankacılığı, düşük miktarlı kredi ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Acil kredi ihtiyacı olanlar için, 3 adımda başvuru nasıl yapılır, 1000-60000 arası en kolay kredi alma yolları ve bu kredinin faiz ve vade sayısına göre hesaplamalarını sizler için ayrıntılı bir şekilde yaptık.

ENPARA Kredi Başvurusu İnternet Bankacılığı

ENPARA Kredi Başvurusu İnternet Bankacılığı

        ENPARA Kredi Başvurusu İnternet Bankacılığı

Bankacılık sektörünün dijital ortama geçmesi ile daha güvenli, hızlı ve şubelere gitmeden anında tüm bankacılık işlemleri artık tek tıkla yapılabilmekte. Enpara.com da bankacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiş şubesi olmayan ilk kuruluş olarak karşımıza çıkmıştır. QNB Finansbank ortaklığı ile gerçekleştirdiği dijital bankacılık işlemleri ile kişilerin acil nakit ihtiyacına bir kaç dakika gibi kısa bir sürede çözüm olmaktadır. İnternet şubesi yada cep şube kullanarak yapabileceğiniz işlemlerinizde zaman kaybı, masraf ve evraklara gerek kalmamaktadır. Enpara.com ayrıcalıklarından yararlanmak için;

  • Öncelikle Enpara.com müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • Başvuru amacınızı yani; kredi kullanmak, kredi kartı başvurusu yada havale yapmak istediğinize dair seçeneği tercih emelisiniz.
  • Kredi başvurusu için 1000-60000 TL arasında bir rakam tercih ederek 60 ay vade ile geri ödeme yapabilirsiniz.
  • Yapacağınız kredi miktarı tercihinden sonra karşınıza çıkacak ekrana T.C kimlik numaranız, cep telefonunuz ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Online sistem üzerinden bilgileriniz ve kredi miktarı Enpara.com tarafından değerlendirilerek tarafınıza olumlu veya olumsuz sonuç olarak bir kaç dakika içinde ulaşacaktır.

ENPARA Kredi Başvurusu Cep Şube İle Nasıl Yapılır?

ENPARA Kredi Başvurusu Cep Şube İle Nasıl Yapılır

ENPARA Kredi Başvurusu Cep Şube İle Nasıl Yapılır

Enpara.com’ un akıllı telefonlara uyumlu uygulaması ile internet erişimi olan her yerden, telefonunuz ile kredi başvurusu dahil bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hesabınızı, kullandığınız kredi ve kredi kartı ile ilgili ayrıntıları, yeni bir kart yada kredi başvurusunu, para transferi ve ödemelerinizi, fatura ve GSM işlemlerinizi, kişisel bilgilerinizle ilgili güncellemeleri yapabilirsiniz. Enpara.com uygulamasını indirip başvur bağlantısına tıklayarak bankanın müşterisi olabilir, saydığımız işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. 7/24 yapabileceğiniz bu işlemler sırasında herhangi bir ücret ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda yaptığınız tüm hareketleri, kredi başvurusu, geri ödemesi, erken kapatma gibi işlemleri buradan yapabilirsiniz. Oldukça basit ve kullanımı kolay olan bu uygulama ile kredi başvurunuz, onayı ve paranın hesabınıza aktarımı dakikalar içinde gerçekleşecektir. Bir diğer kredi başvuru yöntemi ise bu tür işlemlerle uğraşmak istemeyip bir müşteri temsilcisiyle konuşmak isteyenler için 0850 222 36 63 numaralı canlı müşteri hizmetleri hattı size yardımcı olacaktır. Kredi başvurunuzla ilgili size en uygun seçeneği ve ödeme şeklini bu numarayı arayarak öğrenebilir başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enpara.com Kolay Kredi Veriyor mu

                          Enpara.com Kolay Kredi Veriyor mu

Enpara.com Kolay Kredi Veriyor mu?

Kişilerin kullandığı kredi ve kredi kartları ve bunlara yapılan düzenli ödeme veya gecikmeli ödemeler sonucu oluşan Findeks Kredi Notunuz, hangi bankaya kredi başvurusunda bulunursanız bulunun karşınıza çıkacaktır. KKB tarafından ortak bir alanda tüm bankalar tarafından görüntülenen bu bilgiler bankalar kredinize onay yada olumsuz sonuç verirken önem teşkil etmektedir. Kredi başvurularının da anında sonuçlanması bu bilgiler alınarak gerçekleştirilmektedir. Eğer ki siz Enpara.com’ a kredi başvurusunda bulunacaksanız kredi notunuz çok önemlidir. T.C kimlik numaranız ile banka bu nota ulaşacak ve kredinize ona göre onay verecektir. Ortalama bir kredi notu bankadan kredi almanıza yeterli olacaktır. Zaten online olarak alabileceğiniz kredi 60 bin lirayı geçememektedir. İhtiyaç kredisi kapsamında alacağınız bu krediye başvuru yapmadan önce kredi notunuzu gözden geçirmelisiniz. Kredi notunuzu e-devlet sistemi üzerinden ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Bankanın şu an için güncel faiz oranlarına bakarsak;

  • 60 bin liralık kredi başvurunuzu 12 aylık bir geri ödeme seçeneği ile geri ödemek isterseniz 2,30 faiz oranı ile aylık taksitiniz 5.941,69 TL olacaktır.
  • 24 aylık bir vade seçeneğinde faiz 2,25 e düşerek 60 bini 3.429,34 TL taksitler halinde ödersiniz.
  • 36 aylık vade istediğinizde 60 bin lira için faiz oranı 2,20 olmakta ve aylık 2.602,62 TL eşit taksitler halinde toplamda 93.694,28 TL ödersiniz.
  • 48 ay vade seçeneğinde faiz oranı 2,15 e inerken ödeme planınız aylık 2.193,99 TL olacak ve 60 bin liranı toplam geri ödemesi 105.311,42 TL olacaktır.
  • 60 bin lirayı 60 ayda ödemek istediğinizde bankanın faiz oranı 2,10 olmakta ve aylık 1.950,06 TL ödeyerek kredi kullanabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.