Esnaf Kredileri

En Uygun 5 Devren İşyeri Kredisi Veren Banka

05.07.2019
87
En Uygun 5 Devren İşyeri Kredisi Veren Banka

Devren işyeri almak isteyenler, yıllardır hayalini kurduğu iş yerini açmak  için 2019 yılında bankaların uygun faizli kredi kampanyaları devam etmekte. Satın alacağınız işyerinin tüm ihtiyaçları için kullanabileceğiniz bu krediyi bütçenize en uygun bankadan çekebilirsiniz. Bazı bankaların sunduğu 120 ay vadeli bu krediler geri ödemede de size kolaylık sağlayacaktır. İş yeri kredisi için yapacağımız araştırmada sizler için en uygun faizli işyeri kredisi veren banka, iş yeri kredisi şartları ve bu bankalardan 5 tanesi yazımızda.

Dükkan Devralmak İçin Kredi En Uygun Hangi Bankadan Alınır?

Dükkan Devralmak İçin Kredi En Uygun Hangi Bankadan Alınır

Dükkan Devralmak İçin Kredi En Uygun Hangi Bankadan Alınır

Kendi iş yerinin sahibi olmak, ilgili olduğu sektörle alakalı bir dükkan devralmak isteyenler için banka kredileri iyi bir finansmandır. Zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek hem uygun faizli, hem de uzun vadeli alabileceğiniz bu krediler iş yeri açma aşamanızda size iyi bir fırsat olacaktır. Bankaların son yıllarda konut kredisindeki gibi uyguladığı uzun vade sayıları siz dükkan açacaklar için çok önemli bir ayrıntıdır. Açacağınız dükkan, mağaza, büro yada muayenehanenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bu krediler için bankaların faiz oranları değişkenlik göstermekte. Devlet bankaları da devlet destekli kredileri ile ekonominin temeli olan girişimci ve esnafa destek olmaktadır. Genelde bu krediler için seçtiğiniz bankanın şubesine şahsen başvuru yapmanız gerekecektir. İş yeri kredisini en uygun alabileceğiniz bankalara bakarsak;

 • Halkbank
 • Ziraat Bankası
 • Denizbank
 • Vakıfbank
 • Şekerbank

Halkbank İşyeri Açma Kredisi Şartları Nelerdir?

Halkbank İşyeri Açma Kredisi Şartları Nelerdir

Halkbank İşyeri Açma Kredisi Şartları Nelerdir

Banka ticari hayata atılmak isteyen ve kendi iş yerini açmak isteyen vatandaşlar için iş yeri kredisi kampanyası ile karşımıza çıkmaktadır. Açacağınız işyerinde ister siz faaliyet gösterebilir yada kiraya verip bir gelir elde edebilirsiniz.  Banka başvuru için; online sistemden de talepleri kabul etmekte isterseniz en yakın Halkbank şubesine gidip de kredi başvurusunu yapabilirsiniz. 120 aya kadar vade ile alabileceğiniz iş yeri kredisi için iş yerine gönderilecek ekspertizin mülke biçeceği değerin %50 si kadar kredi kullanabilirsiniz. 150 bin liralık bir dükkan için 75 bin lira kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapılacak ekspertiz değerlendirmesi için 800 TL gibi bir ücret alınırken kredi karşılığında mülke konulacak ipotek içinde 150 TL gibi bir ipotek tesis ücreti ödeyeceksiniz. Online başvuru için https://bit.ly/2xqX3zH  tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Güncel faiz oranı 1,93 olarak karşımıza çıkmakta ayrıntılı bilgi için 0850 222 0 400 nolu müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 • 100 bin liralık iş yeri kredinizi 120 aya böldürdüğünüzde 1,93 faiz uygulanarak aylık taksit miktarınız 2.474,59 TL olacaktır.
İş Yeri Kredisi 120 Ay Hesaplama Ziraat Bankası

         İş Yeri Kredisi 120 Ay Hesaplama Ziraat Bankası

İş Yeri Kredisi 120 Ay Hesaplama Ziraat Bankası

Emekli olmuş yada yeni iş fikri olan bir girişimciyseniz, iş yeri açma hayalinizi Ziraat Bankası’ndan kredi alarak hayata geçirebilirsiniz. Yatırım amaçlı olarak da kullanabileceğiniz dükkan vb. işletmenizi açmak için 120 aya kadar vadeli kredi seçeneği bulunmakta. Bankanın Bireysel İş Yeri Kredisi kampanyasında satın almayı düşündüğünüz iş yerinin ekspertiz değerinin %75 ine kadar kredi kullanmanız mümkün. Banka kredi vade süresi boyunca satın alınacak il yerine ipotek koymaktadır. Kredi için bankacılık geçmişi olumlu olanlardan ek teminat talep edilmezken gerek görüldüğünde ek bir teminat istenebilmekte. Başvuruda; gelir belgeniz, alınacak mülkün tapusu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve istenecek diğer belgelerle şubeye başvuru yapmanız gerekecektir.

 • 120 ay vade ile alacağınız 100.000 TL kredinizin 1,55 olan faiz oranı ile hesaplarsak aylık ödeyeceğiniz miktar
  1.840,66 TL olacaktır.
 • 50 bin lira kredi ihtiyacınız olduğunu düşünürsek yine 120 ay için 1,55 faiz oranı ile aylık taksit miktarı 920,33 TL gibi bir rakam olacaktır.

Denizbank İş yeri Açma Kredisi Güncel Faiz Nedir?

Denizbank İş yeri Açma Kredisi Güncel Faiz Nedir

   Denizbank İş yeri Açma Kredisi Güncel Faiz Nedir

Kendi işinizi kurmak yada var olan iş yerinizin ihtiyaçları için kredi çekmek gibi bir planınız varsa Denizbank’ ın uygun faiz ve esnek geri ödeme seçeneklerini gözden geçirmelisiniz. Banka müşterileri için kişiye özel kredi seçenekleri sunarken şartlarınıza göre ek belge, kefil ve teminat talep edebilmekte. 120 ay vade avantajı ile sabit taksitli yada bütçenize en uygun şekilde ödeme şeklini seçebilirsiniz. Denizbank’ da alınacak iş yerinin ekspertiz değerinin %75 ine kadar kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank İşyeri kredisine başvuru yapmak için en yakın Denizbank şubesine şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

 • 2,05 den hesaplanan 120 ay vadeli iş yeri kredisinden 75 bin liralık bir kredi çekerseniz aylık 1.685,09 TL geri ödemeniz olur.
 • 100.000 TL kredinizi 120 ay vade le 2,05 den hesaplarsak aylık taksit miktarı 2.246,79 TL olacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.