En uygun 2019 da ihtiyaç kredisi veren 7 banka

En uygun 2019 da ihtiyaç kredisi veren 7 banka
19 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.


2019 yılında ihtiyaçları için kredi çekmeyi düşünen vatandaşın gözü bankaların uygun kredi kampanyalarında. 2018 ekonomik anlamda hem ülkemiz hem vatandaşlar açısından sıkıntılı geçse de yavaş yavaş kredi faizleri düşüşe geçecek gibi görünüyor. BDDK nın kredi güncellemesinde vade oranı en fazla 36 aya düşürüldü yani hangi bankadan kredi alırsanız alın ihtiyaç kredilerinde en çok 36 ay taksit yapılmakta. Sizler için 7 bankanın güncel kredi faiz oranlarını araştırdık ve en uygun krediyi veren bankaları sıraladık. Bu karşılaştırmadan yararlanarak ihtiyaç kredinizi bütçenize en uygun bankadan alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

2019 yılı kredi faiz oranları ile ilgili yaptığımız araştırmada ilk banka olarak Ziraat Bankasının 36 ay vadeli ve 100 bin lira ya kadar verilebilen kredisi bulunmaktadır. Bu kredi için güncel faiz oranı ise 2,27 olarak belirlenmiştir. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırmanız ve teminat göstermeniz istenmektedir. Başvuru için nüfus cüzdanı ve gelir belgenizle şubelerden ihtiyaç kredisi talebinizi yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden internet üzerinden başvuru için https://bit.ly/2ziOk3V tıklayarak gerekli bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

ING Bank dan ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için kredi notu yüksek olanlara 15 bin liraya kadar 2.19 faiz oranlı kredi verilmekte. 36 ay vade ile 75 lira kredi tahsis ücreti ödeyerek aylık 649 lira taksitle kredinizi alabilirsiniz. 50 bin lira kedinizi yine 36 ay vade ile aylık 2.165 tl ödeyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. ING Bank’ dan kredi almanız için düzenli bir gelir sahibi, 18 yaşını doldurmuş ve geçmiş bankacılık hareketlerinizde sıkıntı olmaması gerekmektedir. Online başvuru yaparak kredi isteğinizi bankaya iletebilirsiniz.Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyacınız için tercihiniz olan banka Denizbank ise; bu bankada 2,98 den başlayan faiz oranları ile kredi seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan 2 bin lira için 12 ay vade yaptırarak 2,98 faiz oranı ile aylık 207 tl ödeyerek kredinizi kullanabilirsiniz. Maksimum 55 bin liralık kredi talebinize 36 ay vade uygulanabilmekte ve bu krediye uygulanacak faiz oranı 3,14 olarak belirlenmiştir. Evraksız kredi başvurusu için internet üzerinden bankayla iletişime geçebilir anında krediniziz kullanabilirsiniz. Yine ödeme planı ve hesaplama aracına https://bit.ly/2Ke2p6Y adresinden ulaşabilir kredi hesaplamanızı yapabilirsiniz.

QNB Finansbank

Bu bankadan alacağınız 50 bin liraya kadar krediyi 3 ay erteleme seçeneğiyle ileri tarihlerde rahatça ödeyebilirsiniz. Evrak ve kefil ile uğraşmak istemeyenler için anında 15 bin lira kredinizi 36 ay vade ile 2,39 faiz oranı ile bu bankadan tahsis edebilirsiniz. İnternet üzerinden ya da Cep Şube ile kredi başvurunuzu yapabilir yada 5030’a mesaj atarak kredi başvurunuz alınır gerekli inceleme hakkınızdaki olumlu bilgilerin devamında kredi talebiniz banka tarafından onaylanır.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Kredi kullanacağınız miktarın çokluğuna göre yani yüksek meblağalar da kredi kullanımı için; tapu, arsa yada araba ipoteği karşılığında ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Maksimum 36 ay vade süresi ile 3 aylık dönemler şeklinde ya da değişken geri ödeme seçenekleri ile 2,99 faiz oranı uygulanan ihtiyaç kredisi bulunmaktadır. İpotek durumunda bu faiz oranı 2,50 e kadar düşmekte ve kredi alacaklar için daha uygun olmaktadır. Alacağınız 50 bin liralık kredinize 250 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz ve hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığını kullanarak Vakıfbank ihtiyaç kredinize başvuru yapabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB uygulaması ile kolayca kredi başvurunuzu yapabilir 10 bin liralık kredinizi 2,79 faiz oranı uygulanarak 24 ayda ödeyebilirsiniz. Bu uygulama ile 30 bin liraya kadar kredi başvurunuzu yapabilir ve maksimum 36 aya vadeye kadar böldürebilirsiniz. Özel faiz oranları belirlenen Pratik Kredi Kampanyasına 4446 ya T.C kimlik numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz. Bu kampanya ile kullanabileceğiniz maksimum kredi miktarı 12.500 liradır. Atacağınız sms sonrası kredinizin onaylanıp onaylanmadığı yine size mesaj olarak gelecektir. Onaylandığı takdire krediniz kısa sürede hesabınızda kullanıma hazır olacaktır.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Maksimum ⇒36 aya varan vadeler ile nakit ihtiyacınıza çözüm bulan bankadan alacağınız ⇒15 bin liralık kredinize 2,69 faiz oranı uygulamaktadır. Bu faiz oranı 50 bin liralık kredi seçeneğinizde 2,59 a düşmekte ve 36 vade seçeneği de mevcut olmaktadır. Kredi başvurunuzu 4440335 alo Garanti hattından, şubelerden, internet bankacılığı yoluyla ya da sms yoluyla yapabilirsiniz. Banka maaş müşterisi olmayan kişiler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten 25 bin lira kredi vermektedir.

 

 Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!