Esnaf Kredileri

Emekliye En Düşük Faizle Kredi Veren 6 Harika Banka

02.07.2019
81
Emekliye En Düşük Faizle Kredi Veren 6 Harika Banka

Emekliler için en düşük faizle, en uygun vade seçenekleri ile bir çok bankada kampanyalar bunmakta. Bankaların emekliler için düzenlediği bu kampanyalardan tüm emekliler yararlanabilmekte. 2019 yılı için kredi çekmeyi düşünen siz emekli vatandaşlar için en uygun faizli banka, vade seçenekleri, anında başvuru nasıl yapılacağı ve en avantajlı 6 bankanın artılarını inceleyeceğiz.

Emekliye Kredi Müjdesi 2019 En Uygun Faizli Bankalar

Emekliye Kredi Müjdesi 2019 En Uygun Faizli Bankalar

Emekliye Kredi Müjdesi 2019 En Uygun Faizli Bankalar

Düzenli gelir sahibi emekli vatandaşlar bankaların her zaman kredi kolaylığı sağladığı müşterileri arasındadır. Ülkemizde bulunan emekli sayısını düşünürsek bankalar içinde müşteri potansiyeli oldukça yüksek bir kesimdir. Ev, araba, tatil yada günlük ihtiyaçlarınız için bir kredi ihtiyacınız varsa öncelikle bankaların emeklilere özel kredi kampanyalarını gözden geçirmelisiniz. Kişiye özel faiz oranları, uzun vade seçenekleri ve cazip kredi miktarları ile bazı bankalar çok daha avantajlı durumda.

 • Ziraat Bankası
 • Denizbank
 • Aktif Bank
 • Halk Bankası
 • ING Bank
 • Akbank
Ziraat Bankası Emekliye Kredi Limiti Ne Kadar

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Limiti Ne Kadar

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Limiti Ne Kadar?

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından alan vatandaşlar için kredi faizleri 1,90 dan başlamaktadır. Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile online olarak şubeye gitmeden de başvuru yapabilirsiniz. Ev, araba yada acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu krediye 13-60 arası vade imkanı bulunmaktadır. Tüketici kredisi olarak istediğinizde kredi tutarı 30 bin lira görünürken , konut kredisi talep ettiğinizde maksimum kredi tutarı 100.000 TL olmaktadır. Hemen başvuru yapmak istediğinizde https://bit.ly/2ziOk3V adresini tıklayarak karşınıza çıkacak ekrana T.C kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, istediğiniz kredi miktarı ve gelir miktarınızı yazıp anında başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz banka tarafından değerlendirilmeye alınarak olumlu sonuçlandığında kısa zamanda hesabınıza aktarılacaktır.

 • 30 bin liralık kredinize banka 1,90 faiz uyguladığında 60 aylık vade tercih ederseniz aylık taksit miktarınız
  922,53 TL olarak karşınıza çıkacaktır.
 • 100.000 bin liralık konut kredisi talep ederseniz faiz 1,55 e düşerken vade sayısı 120 aya kadar çıkmaktadır. 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredinizin aylık taksiti 1.840,66 TL olacaktır.

Emekliye Kredi Müjdesi Denizbank’ da…

Emekliye Kredi Müjdesi Denizbank' da...

Emekliye Kredi Müjdesi Denizbank’ da…

Denizbank’ da emekliler için uygun faizli kampanyalar sunan bankalar arasında. Bankanın 55 bin lira limitli emekli kredisine başvuru için mobil bankacılık yada internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu yöntemle onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kredi için maksimum uygulanacak vade sayısı 60 ayla sınırlıdır. 12-60 arası vade ile kullanacağınız kredinin güncel faiz oranı 2,04 olarak görünmektedir. Yaş sınırı bankalarda değişiklik gösterirken Denizbank emekliler için kredi kullanma yaşını 80 olarak belirlemiştir.

 • 55 bin liralık kredinizi 60 ay vade ile Denizbank’ dan aldığınızda bankanın faiz oranı ile hesaplama yaptığımızda aylık taksit miktarınız 1.597,60 TL olacaktır.

Emekliye Kredi PTT Aktif Bank’ da…

Emekliye Kredi PTT Aktif Bank' da...

Emekliye Kredi PTT Aktif Bank’ da…

Kefilsiz, şartsız anında kredi için PTT aracılığı ile Aktif Bank’ dan kredinizi alabilirsiniz. 80 yaşına kadar tüm emekli

maaşı alan vatandaşlar için geçerli olan bu kampanya ile 60 bin liraya kadar kredi almanız mümkün. Banka emekliler için bu krediye 3-36 ay arası vade imkanı sunmaktadır. 2000-60000 arası kredi başvurularınız için size en yakın PTT şubesine başvuru yapabilirsiniz. Emekli maaşını PTT’ den alan vatandaşların yararlanabileceği bu kredinin faiz oranı 3,19 dur. 80 yaşında bir vatandaş bu kredi için maksimum 3 yıl vade yaptırabilmektedir.

 • 60 bin liralık PTT Nkolay kredinize uygulanan 3,19 faiz oranı ile 36 aylık vade seçeneği için aylık 3.098,05 TL taksit ödemeniz olacaktır.
 • 20 bin liralık kredi ihtiyacınız varsa yine aynı faiz oranı üzerinden bir hesaplama yaparsak aylık taksit miktarınız 1.032,68 TL gibi bir rakam olacaktır.
En Uygun Kredi Halk Bankası Emekli Kredisi

En Uygun Kredi Halk Bankası Emekli Kredisi

En Uygun Kredi Halk Bankası Emekli Kredisi

Halk Bankası olarak Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 75 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Maaşını bankadan alan yada maaşını bankaya taşıyan müşterilerinde yararlanabileceği bu kampanyada faiz oranı tahsis ücretli tercih ederseniz 1,89′ dan hesaplanmaktadır. Tahsis ücretsiz tercih ettiğinizde faiz oranı 1,94′ e yükselmektedir. Banka bu kredi için bir çok değişik ödeme seçeneği sunarken; artan taksitli, azalan taksitli, aylık eşit taksitler halinde, 3 ayda bir yada seçeceğiniz serbest ödemeli seçeneği ile kredinizi geri ödeyebilirsiniz. Başvuru için; aralarında birer boşluk bırakarak “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” 3452 ye SMS atarak kredi talebinde bulunabilirsiniz.

 • 75 bin liralık emekli kredisi başvurunuz için 1,89 faiz oranı ile 60 aya bölündüğünde aylık taksit miktarınız 2.306,31 TL olmaktadır.
 • 1,94 den hesapladığımızda 75 bin lira kredinizin aylık taksit miktarı 2.338,81 TL olmaktadır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.