Esnaf Kredileri

CEPTETEB Ev Hanımlarına Özel Kredi Müjdesi

03.06.2019
87
CEPTETEB Ev Hanımlarına Özel Kredi Müjdesi

Ev hanımları için bankaların özel kredileri 2019 da da devam ederken; CEPTETEB ile kredi başvurunuzu tek tıkla yapmanız mümkün. Bankanın akıllı telefonlara indirilebilen uygulaması ile evinizden düşük faizler ile şubeye gitmeden evrak ve belge gerekmeden kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti de alınmayan bu online başvuruyu; ev hanımları nasıl yapabilir, faiz oranları ve vade seçenekleri, ev hanımlarına 2019 da kredi veren diğer bankalar ve merak etikleriniz yazımızda.

CEPTETEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

CEPTETEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

CEPTETEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Kredi başvurusu yapmak isteyen ev hanımları için evlerinden sadece telefon yada internet üzerinden kısaca yapabilecekleri CEPETEB ihtiyaç kredisi başvurunuz bankaya hemen ulaşır anında size dönüş sağlanarak hesabınıza aktarılmaktadır. 3 ile 60 ay arasında vade yaptırabileceğiniz bu kredi başvurusunda online olarak anında alabileceğiniz kredi miktarı 30 bin liradır. Vade sayısına göre faiz oranı değişse de 1,99 dan başlayan faizler oldukça makul seviyededir. Bankanın bu uygulamasında kredi başvurunuza 3 dakika gibi kısa bir sürede yanıt gelmektedir. Eğer bankacılık geçmişiniz olumlu ve kredi notunuz iyi seviyede ise bir kaç dakikada işlem sonuçlanarak paranız hesabınıza yatırılmaktadır. Bankacılık geçmişinizde bir sıkıntı tespit edildiğinde banka ek teminat yada belge talep etmektedir. Bankaya bu belgeleri ulaştırmanızın devamındaki ilk iş gününde paranız hesabınıza aktarılacaktır.

  • 3 aylık vade seçeneğini tercih ettiğinizde 1,99 olan faiz oranına göre 30 bin liralık kredinizin ayık ödemesi 10.400,61 TL olacaktır.
  • 9 aylık vadede 2,05 yükselen faiz oranına göre 30 bin liranızın aylık ödemesi 3.684,24 TL olarak hesaplanmaktadır.
  • 12,24,36 ve 48 aylık vade seçeneğinde de faiz oranı 2,05 olarak görünmektedir.
  • 60 ayık vadeyi tercih ederseniz faiz 2,30 olmakta ve aylık taksitiniz 30 bin lira için 926,85 TL olmaktadır.

Hemen başvurunuzu yapabilir karşınıza çıkacak ekrana T.C kimlik numaranız ve cep elefonu numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Bankaların ev hanımları için uygun faiz ve vadeler şeklinde kampanyaları bulunmaktadır. Günlük ihtiyaçlarınız, tatil yada alışverişleriniz için kullanabileceğiniz bu kredilere online bankacılık kullanarak hızlı bir şekilde başvuru yapmanız mümkün. Bankalar internet yada cepten yapılan başvurular için düşük miktarlar belirlese de 50bin liraya kadar kredi almak mümkün. Şubeye gitmeden, belge ve kefil gerekmeden yapılabilen bu başvurular bankanın sisteminde görünen bilgileriniz ile kısa sürede olumlu yada olumsuz anında sonuçlanmaktadır. Daha önce kredi çekmiş yada kredi kartı kullanıp düzenli ödemelerinizi yapmışsanız kredi almanız oldukça kolay olacaktır. 2019 da ev hanımlarına kredi veren bankalara bakarsak;

  • Şekerbank
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Finansbank en uygun bankalardandır.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Şekerbank ev hanımlarına ve çalışma hayatına atılacak hanımlara 2019 da kredi veriyor. Özellikle yüksek miktarlarda kredi almak isteyenler kira geliri veya üzerine bir taşınmazı varsa 100 bin liraya kadar kredi alabilirler. 3 ile 60 aya kadar vade yaptırabileceğiniz bu kredi seçeneğinde vade sayısına göre faizler farklılık göstermektedir. Eğer ki 3-48 ay arası vade yaptırırsanız bankanın güncel faiz oranı 2,47 olarak görünmektedir. Şekerbank’ dan daha fazla vade yani 49 ile 60 ay arası bir taksit düşünürseniz faiz biraz yükselerek 2,52 e çıkmaktadır. Eğer ki bankanın hakkınızda yapacağı sorgulamada olumlu sonuç çıkarsa krediniz sorunsuz onaylanacaktır. Bankadan kredi almadan önce kredi limiti sorgulamanızı tüm operatörlerden 1953’e birer boşluk bırakıp, KREDİ ve T.C.KİMLİK NO bilgilerini yazarak öğrenebilirsiniz. 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetlerinden 7/24 krediler hakkında bilgi almanız mümkün.

  • 30 bin liralık kredinizi 48 aylık vade ile taksitlendirirseniz aylık taksit miktarı 1.073,91 TL olacaktır.
  • 60 aylık vade seçeneğinde 2,52 ye yükselen faiz ile 30 bin lira kredinizin aylık taksiti ise 975,03 TL dır.
Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Kadınlarımızın iş hayatına atılmalarında destek olan bankalardan Ziraat Bankasının Kadın Girişimci Paketi ile size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 60 ay vade hatta iş yeri alımlarında 96 aya kadar çıkan vade imkanı ile kredi tahsis ücretinde %50 indirim alarak kredinizi kullanabilirsiniz. Banka bu kredi için başvuruları şubelerden alırken kredi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden almanız mümkün. İnternet Bankacılığı, en az 2 adet otomatik ödeme talimatı ve KOBİ Kart ürünlerine sahip olanların alabileceği bu kredi için Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği de sağlanmaktadır. Tüketici kredisi kapsamına alacağınız krediler için ise online olarak başvuru yapabilir anında kredinizi alabilirsiniz. 60 aya kadar vade yapılabilen bu kredi için 100 bin liraya kadar kredi talep edebilir 1,90 gibi düşük bir faiz ile kredinizi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.