Esnaf Kredileri

Çalışmayana anında 1 dakikada hesabına kredi

24.04.2019
98
Çalışmayana anında 1 dakikada hesabına kredi

Sigortasız çalışan, herhangi bir iş yerinde çalışmayan, öğrenci ya da ev hanımıysanız bankalardan kredi almak için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Şubeye gitmeden, gelir belgesi sunmadan kredi almak için online başvuru yöntemlerini kullanabilirsiniz. Dakikalar içinde sonuçlanan ve 1 dakikada hesabınıza aktarılan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar, kredi başvuru yöntemleri, 1 dakikada kredi nasıl alınır sizler için araştırdık.

Anında Kredi Veren Bankalar 2019 da Hangileridir?

Anında Kredi Veren Bankalar 2019 da Hangileridir

Bankaların kredi verirken kişilerde aradığı en temel şart kredi notu ve gelir belgesidir. Kredi notunuz iyi ve gelir belgenizde varsa bankalardan kredinizi sorunsuz alabilirsiniz. Ancak herhangi bir işte çalışmayan yani gelirini belgeleyemeyen bir kişi bankadan kredi alabilmesi için öncelikle kredi notu muhakkak yüksek olmalıdır.  Alacağınız kredinin miktarı da mini kredi, kolay kredi gibi düşük miktarlı bir kredi olacaktır. Online olarak bankaların internet siteleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz bu kredilerin miktarı ortalama 15-25 bin arasında olmaktadır. T.C kimlik numaranız ve cep telefonu bilginizle yapabileceğiniz bu başvuru kısa sürede sonuçlanacak ve anında hesabınızda olacaktır. 2019 da kolay kredi alabileceğiniz bankalar arasında;

 • Akbank
 • İNG Bank
 • Garanti Bankası
 • Finansbank
 • Ziraat Bankası
 • Denizbank
 • İş Bankası bulunmaktadır.

Anında İhtiyaç Kredisi Akbank’ da…

Anında İhtiyaç Kredisi Akbank’ da…

Acil nakit ihtiyacınız için bankadan kredi alacaksanız en kolay kredi alma yöntemi online kredi yöntemidir. 7 gün 24 saat evinizden başvuru yapabileceğiniz ihtiyaç krediniz başvurunuzun onaylanmasıyla da hesabınıza aktarılacaktır. Bir çok bankanın internet sitelerinde bulunan başvuru sayfasından istenen bilgileri vermenizle kredi talebiniz alınacaktır. Akbank’ da müşterileri için kolay kredi başvurusu kabul etmektedir. Belgesiz ve şubeye gitmeden Akbank Direkt‘ ten başvurunuzu yapabilirsiniz. İşsiz ve gelir belgesi olmayanlar içinde fırsat olan bu yöntem ile kredi notunuz 1690-1750 seviyelerinde ise muhakkak krediniz onaylanacaktır. Ancak bu yöntem ile çok fazla miktarlarda kredi alma düşüncesine kapılmamalısınız müşteriye göre değişecek kredi miktarı ortalama 20-50 bin arasında olacaktır. Daha önce bu bankadan kredi almış ve düzenli ödeme yapmışsanız kredinizin onaylanması daha kolay olacaktır. 60 ay vade ile 2,40 dan başlayan faiz oranları ile belgesiz, imzasız şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz.

 • 50 bin liralık online kredinizi 2,40 faiz ile aylık 1.760,46 TL ödeyerek kullanabilirsiniz.
 • 20 bin lira ihtiyacınız varsa Akbank Direkt’ ten 2,26 faizle kredinizi kullanabilirsiniz. 60 aylık ödeme planı ile aylık 678,66 TL taksitler halinde kredinizi ödeyebilirsiniz.

Kredi Başvurusu Garanti Anında Kredi

Kredi Başvurusu Garanti Anında Kredi

Garanti Bankası müşterileri için anında kredi sunan bankalar arasında. Bankadan 50 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için %2,09 ve %2,79 arasında değişen faiz oranları ile kredi talebinde bulunabilirsiniz. Cep telefon numaranız ve T.C kimlik numaranızı başvuru formuna yazdıktan sonra telefonunuza gelecek onay kodu ile kredi başvurunuza başlayabilirsiniz. İstenen bilgileri girdiğinizde kredi talebiniz alınır ve dakikalar içinde olumlu veya olumsuz sonuç size SMS le bildirilir. Onaylanan krediniz eğer bankadan daha önce bir hesabınız varsa direkt olarak kullanabilmeniz için o hesaba aktarılır. 3 ile 60 ay arasında size en uygun vadeyi tercih ederek Garanti Bankası anında ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

 • 2,24 faiz oranı ile 60 ay vadede kullanacağınız 15 bin lira kredinizin aylık ödemesi 506,29 TL olacaktır.
 • 50 bin liralık bir kredi ihtiyacınız varsa bu kredi için faiz oranı 2,09 dur. Aylık 1.620,62 TL ödeyerek 60 ayda kredinizi kapatabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Yapıkredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz Kredi Yapıkredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Mobil ve internetten anında kredi alabileceğiniz Yapıkredi Bankası, 60 ay vade ile en az 1000 en fazla 30.000 lira kredi fırsatı sunmaktadır. Banka online kredi için düşük bir miktar belirlese de şubeye gitmenize gerek kalmadan 02:00 – 21:30 saatleri arasında kredi kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz anında dijital bireysel kredinize belge istenmemektedir. İstediğiniz zaman ara ödeme yapabilir kredinizi tamamını kapatabilirsiniz. 2,34 den başlayan kredi faiz oranları ile anında kredinizi online olarak kullanabilirsiniz. Yapacağınız mobil ve online başvurunun değerlendirme sonucu size SMS le bildirilecektir. Onaylanan krediniz hafta sonu da dahil olmak üzere hesabınıza aktarılacaktır.

 • 15 bin liralık kredi ihtiyacınız Yapıkredi Bankası tarafından 2,34 faizle kullandırılacaktır. 60 ay vade ile aylık 519,90 TL taksitler halinde kredinizi geri ödeyebilirsiniz.
 • 30 bin lira kredi için banka 2,28 faiz uygulamaktadır. Yine 60 ay vadede aylık 1.023,43 TL ödeyerek kredinizi ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.