Esnaf Kredileri

Antalya KOSGEB Girişimcilik Kursları Başlama Tarihleri

11.09.2017
131
Antalya KOSGEB Girişimcilik Kursları Başlama Tarihleri

Nüfus bakımından ülkemizin en kalabalık 5. ili olan Antalya ilimiz ve önemli ilçeleri Alanya, Manavgat girişimcilik konusunda da oldukça başvuruların yoğun olduğu bir şehirimizdir. KOSGEB Antalya kursları için bu denli yoğun başvurulara cevap vermeye çalışan birim İŞ-KUR dahil olmak üzere bir çok devlet kurumu ile yapılan talebe cevap vermeye çalışmaktadır. Antalya de civar ilçeleri dahil olmak kaydı ile 2018 senesinde düzenlen tüm kursların başlama tarihleri ile adreslerinden tutunda müracaatlar için gerek duyulan formları sayfamızda rahatlık ile bulabilirsiniz.

Antalya KOSGEB Girişimcilik Kurslarının Önemli Nedir ?

Sadece yeni kuracağınız bir işletme için devletten hibe olarak iş yeri açma kredisi almak istiyor iseniz atılacak olan ilk adım kesinlik ile KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ismi verilen kurslara katılmaktır. Bu eğitimler sonucunda sizler için oluşturulan ” Yeni Girişimcilik Destek Programı ” başvurunu yapabilir, iş planı projesinin onaylanması ile birlikte nerede ise tamamına yakın açılış giderlerinizi devletten geri alabilirsiniz. Ayrıca KOSGEB öncülüğünde kurmuş olduğunuz iş yeri için ileri ki dönemlerde de şayet ihtiyaç duymanız halinde sıfır faizli kredinizi yine rahatlık ile alabilirsiniz. Bu denli önem arz eden eğitimlere katılmak tamamen ücretsiz olarak verilmektedir.

KOSGEB Antalya 2017 Eğitim Başvuruları Nasıl Yapılır ?

Öncelikli olarak şunu belirtmem gerekiyor ki eğitim başvuruları şahsen olarak yapılmaktadır. Yani sizin yerinize ikinci bir kişi başvuruda bulunamaz. Antalya ilimizde bir çok devlet kurumu girişimcilik eğitimi için seferber olmuştur. Bu devlet kurumları İŞKUR dahil olmak üzere KOSGEB tarafından planlanan tarihler de eğitimleri bedava olacak şekilde vermektedir. Antalya ili ve çevre ilçeleri dahil olmak üzere 2017 senesinde düzenlenen tüm eğitimlerin başlama tarih ve adresleri doğrudan http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=7 adresinde mevcuttur. Doğrudan bu adrese giriş yaparak size en uygun olan eğitim için başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğitim başvuruları çok yoğun olması taktirin de sizlere ön eleme testleri uygulanabileceğini lütfen unutmayın. Bu ve buna benzer eğitim öncesi engebelere takılmamak için lütfen KOSGEB Girişimcilik Kursu Sınav Soruları ve Cevapları konumuzdan destek alınız.

KOSGEB Antalya Birim Adresleri

Antalya KOSGEB Girişimcilik Kursları Başlama Tarihleri Adresleri

Antalya KOSGEB Girişimcilik Kursları Başlama Tarihleri Adresleri

Kurum Antalya ilimiz de 1 tanesi müdürlük ve 3 tanesi de temsilcilik olmak üzere toplamda 4 tane adreste sizlere hizmet vermektedir. Hafta içi 08:00 ile 17:00 arasında hizmet veren bu birimler Alanya, Kumluca, Manavgat ve şehir merkezinde yer almaktadır. Birimlerin adresleri ve iletişim telefon numaraları şu şekilde yer almaktadır.

Antalya İl Müdürlük İletişim Bilgileri

Yenigün Mahallesinde bulunan merkez müdürlük binası mevlana kavşağı, Kızılırmak caddesi numara 6 da faaliyet göstermektedir. İletişim telefon numarası ise; 0-242-311-60-37 Faks numarası ise; 0-242-311-60-98 tir.

Alanya Ticaret Odası Temsilciliği

Antalya ilimizin en büyük ilçesi olan Alanya da bulunan temsilcilik Atatürk Caddesi numara: 19 da konuşlandırılmıştır. İletişim telefon numarası ise; 0-242-512-16-97 tir.

Kumluca TSO Temsilcilik Binası Adresi

Karşıyaka mahallesinde bulunan Kumluca temsilciliği Adnan Menderes Bulvarı Karasin sokak Ana sitesi C blok Numara 23 de faaliyet göstermektedir. İletişim için telefon numaraları ise; 0-242-889-07-07 tir.

Manavgat Ticaret Odası Temsilciliği

Son olarak Antalya ilçesindeki temsilcilik ise Manavgat da bulunmaktadır. Açık adresi ise, Aydın evler mahallesi 5578 sokak numara 1 tir. İletişim telefon numarası da 0-242-742-83-80 tir.

Antalya da girişimcilik eğitimi alacak olanların nasıl başvuruda buluna bilecekleri ve kuruma ait tüm adresleri iletişim telefon numaraları ile birlikte paylaştık. Artık başvuru işlemlerini sağlamanız size kalmış 🙂

 

Yorumlar
  1. kobiadmin dedi ki:

    Sıcak Antalya İlimizde Yapılacak bir çok iş fikri olduğuna eminim 🙂