Esnaf Kredileri

Ankara’da Senetle Para Veren Yerler

08.09.2017
135
Ankara’da Senetle Para Veren Yerler

Peşin Komisyonlu Ankara’da Senetle Para Veren Firmalar

Daha çok bankalardan kredi çekemeyenlerin imdadına yetişen senetle para veren yerler Ankara ilimiz dede oldukça yoğun mesai içinde müşterilerine nakit olanağı sağlamaktadır. Banka kredi notuna takılanların sıcak para bula bilmeleri için kuşkusuz en iyi alternatif duraklarından biri olan Ankara’da senet ile elden para vererek peşin komisyon şeklinde çalışan bu tür faktoringlerin ile firmaların iletişim adresleri ile telefon numaralarını sizler için yer verdik. Artık başvuru yapıp, yapmamanız tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Ankara’da Senetle Para Veren Yerler Hangileridir?

Nüfusun oldukça yoğun olduğu illerimizden biri olan Ankara ilimiz ve çevre ilçelerinde bir çok firmalar bankalardan kredi çekemeyenlere uygun ödeme koşulları ile kredi imkanlarını elden nakit olarak sağlamaktadır. Artık bu firmalara ister ikrazatçı deyin ister ise tefeci diye adlandırın şayet bankadan acil ihtiyaçlarınız için kredi çekemiyor iseniz güvenilir bir firma ise sizin nakit imdadınıza yetişecek olan tek adres bu firmalardır. Bir çok dolandırıcılık haberlerine rağmen siz hala peşin komisyonu cebinizden ödüyor iseniz kusura bakmayın ama doğru firma ile irtibata geçmiş değilsiniz.

Ankrada’da senet ile şayet nakit para alacaksanız mutlak suretli alacağınız paranın kesintisinin ana paradan gerçekleştirilmesine özen göstermelisiniz. Ayrıca yerinizden kalkmaya üşenmeyip bu tür firmaların iletişim adreslerine doğrudan ziyaret ederek paranızı elden teslim almanız da bir diğer seçenektir. Ankara’da elden nakit para sağlayan firmaların adreslerini sayfamızın en altında yer alan yorumlar alanında güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

Senet karşılığında nakit para bulmak istemeyen Ankaralı arkadaşlarımız için bir çok diğer güvenilir alternatif yollarını da değerlendirmelerini öneririm.

Bozdurma Usulü İle Nakit Para Ankara’da Bulabilirsiniz

Senet karşılığında para bulmanın bir diğer alternatif yollarından bir tanesi de kuşkusuz ki bozdurma diye adlandırdığımız yöntemdir. Bu yöntemi emin olun ki Ankara dahil olmak üzere Türkiye’de yer alan bir çok ilimizdeki bankalardan kredi çekemeyenler tercih etmektedir. Hatta benim dahil yakın çevremde bir çok tanıdığım bozdurma yöntemi ile nakit para ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şayet banka masrafları ve faiz oranlarını dahil eder iseniz bozdurma yöntemi ile 15.000 TL kadar nakit para bulma yönteminde çok ciddi zararlar yaşamayacaksınız. An favori olan bozdurma ile sıcak para yöntemleri şu şekildedir.

Altın Bozdurma İle Nakit Para Bulabilirsiniz

Kredi kartınızın nakit avans miktarı sizin acil para ihtiyacınızı karşılamıyor ise İnternet üzerinden dahil olmak üzere bir çok yerden alacağınız altını herhangi bir kuyumcudan kolaylık ile bozdurabilirsiniz. Ayrıca şayet kredi kartınız mevcut değilse bile bir çok kuyumcu Ankara ilimizde senet ile size altın alma imkanı sağlayacaktır. Yine senet ile taksitli bir şekilde alacağınız ziynetleri herhangi bir Ankara’da bulunan bir kuyumcuya bozdurmanız oldukça mantıklı bir yöntemdir. Bu denenmiş ve halan var olan yöntemi mutlaka öncelikli olarak tercih ediniz.

Senetle Beyaz Eşya Alarak Nakit Paraya Çevirebilirsiniz

Sizi bilmem ama yine bir çok tanıdığım senet ile aldıkları beyaz eşya paketlerini hiç açmadan İnternet üzerinden taksitli bir şekilde pazarlayıp nakit para almaktadırlar. Sıfır olarak senetle aldıkları ürünleri çok az bir değer kaybı ile pazarlamak çoğu zaman banka kredilerinden bile çok daha az zarar ile nakit para elde etmenin yoludur. Ankara’da başta Vestel ile Arçelik olmak üzere bir çok önce gelen markalar senet ile 10.000 TL kadar ürünleri hiç peşinatsız senetle vermektedir.

Senetle beyaz eşya alabilmek için banka kredi notu değerinizin yüksek olması da gerekmez. Yapmanız gereken tek şey daha önce senetle ile beyaz eşya mağazasından alış veriş yapmış güvenilir bir arkadaşınızı referans olarak göstermenizdir. Emin olun ki hiç bir engele karşılaşmadan cep telefonlarından bilgisayarlara kadar pazarlaması oldukça kolay olan ürünleri senet ile taksitli bir şekilde alabilir, peşin paraya çok rahat satabilirsiniz. Bunun doğruluğu İnternet’de yer bir çok ikinci el alış veriş sitelerinden sizlerde görebilirsiniz.

 

Yorumlar
 1. Azimleticaret dedi ki:

  BU SENET OLAYİNA NASİL BU KADAR GUVENİYORLAR ANLAMADİM KUYUMCULAR BEYAZ ESYA FİRMALARİ EVKUR GİBİ BUYUK YERLER NADİL OLUYORDA BİR SENEDE BİNLERCE LURALİK MAL VERİYOR ORNEGİN EVKUR İSTEDİGİNİ AL SENEDE İMZA AT CİK BORCLU OLAN KİSİ URUNU ALDİKTAN SONRA ADRES DEGİSTİRİRSE TELF. HATTİNİ DA DEGİSTİRİRSE İSONDEN DE AYRİLİP CEKİP GİTSE O SENEDİ NASİL TAHSİL EDECEKLER???????????

 2. HASAN dedi ki:

  SELAMLAR BEN KAYSERİDEN 45000 TL SENETLE NAKİT PARAYA İHTİYACIM VAR VERENLER BANA 05466276682 DEN ULASA BİLİRLER.

 3. Murat dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlanır arayın 05339403125

 4. Tortor dedi ki:

  Senetle kredi ariyorum 05465995724

 5. Mehtap dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandiril mayın arayın bu numarayı alın 05331483796 ben aldım sıfır besyuz otuz üç yüz kırk sekiz otuz yedi doksan altı

  1. Ahmet Karataş dedi ki:

   mehtap numara kullanilmiyor baska numarasi war acaba verirmisin

 6. Betül dedi ki:

  Mehtap Hanim size nasil ulaşabilirim

 7. Sinem dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar güvenilir yerdir herseyi sistem üzerinden yapılıyor bizler aldık bilginiz olsun numarası budur 05347400457

  1. Ahmet Karataş dedi ki:

   Numara Geçiçi Olarak Servis Dişi Olmustur Diyor Sinem Hanim Varmi Baska Numaralari Verirmisin