Ambar giyim bayilik şartları nedir?

Ambar giyim bayilik şartları nedir?
19 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.


2018 yılı için hayatında radikal bir değişiklik yapacak olan ve kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler için, giyim sektörü karlı iş fikirleri arasında. Her gün yeni bir trend ile mağazanızda kombinleyeceğiniz ürünler özellikle alışveriş tutkunu hanımların dikkatinden kaçmayacaktır. Özellikle alışılmış markaların şık ürünleri her daim müşteri bulacaktır. Bu müşterileri elde etmenin yolu ise, bu markalardan bayilik almaktır. Giyim sektöründe bir çok markanın olduğu gibi Ambar Giyim’ de bayilik vererek hem kendi mağaza sayısını arttırmakta ve insanlara ürünlerini ulaştırmakta, hem de giyim sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri çatısı altına almaktadır. Ambar Giyim markasından bayilik almak için yapmanız gerekenler, sizden istenen şartların ayrıntılarına ve firma hakkındaki bilgilendirmemizi yapalım.

Ambar Giyim

Ambar Giyim Bayilik

Merkez mağazası İzmir’ de olan markanın temelleri 1995 yılında atılmıştır. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile 30 şubeye ulaşmayı başarmış ve bir çok noktada hizmetlerini sürdürmektedir. Kadın giyim sektöründe hizmet veren marka, müşteri memnuniyetini önde tutan ve modayı yakından takip eden bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma yatırımcılara da kaplarını açarak, bayilik sistemi ile başarısına başarı katmayı hedeflemektedir. Eğer ki güçlü bir markadan bayilik alırsanız hangi sektörde olursanız olun firmanın başarısına ortak olmuşsunuz demektir. Kalitesi tescilli, konsepti belli, müşterisi hazır bir marka ile başarısız olmanız çok düşük bir olasılık. Çoğu markada franchise olacak yatırımcısı onu temsil edeceği için, her konuda destek ve yardım etmektedir. Yeni bir iş kurmak hele ki tecrübesiz iseniz bayilik yöntemi tam size göre. Gerekli kurulum desteği, satış ve pazarlama eğitimi, ürün tedariği gibi işlemler sorun olmaktan çıkmaktadır. Özellikle giyim sektöründe bir bayilik alacaksanız, kadın giyim rakibi çok ama alacağınız markanın bayiliğine göre de en karlı sektörlerden bir tanesi. Kadınların ne kadar alışveriş tutkunu olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Rakibi çok dedik ancak, bu rekabet arasında sizin kaliteli ve kadınların dikkatini çekecek son moda ürünleriniz her zaman ilgi görecektir. Burada iş sizin marka tercihiniz ve mağazanızı açtığınız bölgeye kalıyor. Mağazanızı açacağınız bölgenin ekonomik durumu ve alışveriş güzergahlarını gözden geçirmeniz gerekecek. Ambar Giyim’ den bayilik almak için bulunduğunuz bölgede mağazası olmaması gerekmektedir. Bayilik için başvuru formuna kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduğunuzda en kısa zamanda firmanın yetkilisi sizinle ayrıntılı görüşme için iletişime geçecektir.

Giyim Bayiliği Şartları Nedir?

Kadın Giyim Bayiliği

Firmalar giyim sektöründe büyük bir rekabet içindedir. Sürekli kendini yenileyen ve insanların hem ihtiyaçlarına hem de ayrı ayrı zevklerine hitap edecek ürünler satmak sizi bir adım öne çıkarmaktadır. Hem modayı yakından takip etmeniz, aynı titizlikle kaliteye önem vermeniz giyim sektöründe çok önemlidir. Bu kadar çok markanın arasından sizi ayıracak özellik; kendinize has tarzınız ve ürün çeşitliliğiniz olacaktır. Giyim sektörü iyi bir marka tercih edildiğinde başarı basamaklarını hızla tırmanacağınız bir iştir. Bayilik alırken firmalara göre istenilen şartlar değişse de, bu işi yapabilmeniz için öncelikle sorumluluk sahibi, başarı odaklı ve yönetici vasıflı olmanız gerekmektedir. Hizmet sektörü müşteri ile iç içe olduğu için, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanız gerekecek. Anlaşacağımız firma ile karşılıklı şartlarını kabul edeceğiniz bir bayilik sözleşmesi imzalanacaktır. Karşılıklı güvenin sağlanması ve herhangi bir olumsuzlukta hakların korunması adına bu sözleşme olmalıdır. Bayiliğin başlama ve bitiş tarihi, şartlara uyulmamasının devamındaki hukuki yaptırımlar bu sözleşmenin ayrıntılarında olacaktır. İstenecek teminat ise, markaya göre değişse de sizin yeterli maddi güce sahip olmanız gerekmektedir. Bayiniz alacağınız markanın konseptine uygun dizaynda olmalıdır. Konum ile ilgili karşılıklı fikir alışverişiyle uygun bir lokasyon belirlenmektedir. Markalarında hızlı büyüme tercihi olan franchise hem yatırımcı için hem de marka için ciddi derece de sorumluluk istemektedir. Marka için; bayilik vermek büyüme anlamında iyi ancak ismini başkasına teslim etmek açısından da riskli bir tercihtir. Sizin markanızı bayinin yapacağı tek bir yanlış hareket olumsuzluğa itebilir. Bu yüzden bayilik verirken markalar çok titiz davranmaktadırlar. Bayi için ise; markanın sorumluluğu ve onların şartlarını yerine getirilmelidir. Bayiler birebir markanın izinden gider, onu yansıtırsa aynı kalitede ve çıtada başarıyı yakalar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!