Esnaf Kredileri

Aktif bank dan sicili bozuk olanlara 20 bin lira kredi

07.05.2019
95
Aktif bank dan sicili bozuk olanlara 20 bin lira kredi

Geçmiş bankacılık işlemlerinde sorun yaşayan bir müşteriyseniz kolay kredi almak için Aktif Bank’ ı tercih edebilirsiniz. Banka düşük miktarlı krediler için müşterilerinin kredi notuna bakmamaktadır. Sizin de az miktarlı kredi ihtiyacınız varsa Aktif Bankın N Kolay kredi kampanyalarından yararlanabilir kefilsiz, şartsız ve belgesiz kredinizi alabilirsiniz. Aktif Bank kredi fırsatları, sicili bozuk, kredi otu düşük olanlar için faiz oranları, kolay başvuru ve sizler için 20 bin lira kredi nasıl alınır yazımızda.

N Kolay Kredi Aktif Bank’ da…

N Kolay Kredi Aktif Bank' da...

N Kolay Kredi Aktif Bank’ da…

Bankalardan kredi almak için başvuru yaptığınızda ortak bir sistemden sizin bankacılık işlemlerinizle ilgili tüm hareketleriniz görüntülenebilmektedir. Bu sistem sayesinde telefonla ya da internet üzerinden yaptığınız başvuruların cevabı olumlu ya da olumsuz olarak anında size bildirilebilmektedir. Eğer ki, geçmiş bankacılık işlemlerinizde kredi notunuzla ilgili sorununuz varsa kredi alabileceğiniz banka Aktif Bank’ dır. Kredi notunuzu geri planda tutan bu banka, düşük miktarlı krediler için siz müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şubeye gitmeden başvurunuzu yapabilir ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. En az 3 en fazla 60 ay vadeli kullanabileceğiniz bu kredi için faiz oranı 2,49 dan başlamaktadır. Başvurunuzun devamında onaylanan kredinizi bulunduğunuz bölgedeki PTT şubelerinden anında alabilirsiniz. N Kolay Banka Kart’ı olanlar için istediğiniz ATM’den kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aktif Bank İnternet Bankacılığı İle 30 Bin Liraya Kadar Kredi

Aktif Bank İnternet Bankacılığı İle 30 Bin Liraya Kadar Kredi

Aktif Bank İnternet Bankacılığı İle 30 Bin Liraya Kadar Kredi

İnternet bankacılığını kullanarak anında en az 2.000 en fazla 30.000 bin liraya kadar kullanabileceğiniz N Kolay Krediniz için; www.aktifbank.com adresinden başvuru yapabilirsiniz. Daha önceden Aktif Bank müşterisiyseniz ve N Kolay Banka Kartınız varsa, işleminiz bir kaç dakika sürecek ve krediniz anında hesabınıza aktarılacaktır. Banka kartı olmayan ve yeni müşteri olacaklar için öncelikle; başvuru formunu doldurup, sözleşmeyi imzalayıp daha sonra size gönderilecek banka kartı ile kredinizi kullanabilirsiniz. Bankanın müşterilerine onaylanan kredilerini ulaştırması için kullandığı bir yöntem de Passolig Banka Kartı dır. Eğer ki Passolig Banka Kartı kullanıyorsanız sadece ihtiyacınız olan miktarı girip sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir devamında ihtiyacınız olan tutar hesabınıza aktarılacaktır. 30 bin liralık krediye anında başvuru için buraya tıklamanız yeterli.

N Kolay Kredi Faiz Hesaplama ve İletişim

N Kolay Kredi Faiz Hesaplama ve İletişim

Aktif Bank’ ın kredi kampanyalarından emekliler için kefilsiz PTT ‘ anında kredi fırsatı bulunmaktadır. 60 bin liraya kadar bulunduğunuz bölgedeki PTT den emekli kredinizi alabilirsiniz. N Kolay taşıt kredileriyle de yeni bir araç almak isteyenlere 60 ile 48 ay vade seçenekleri ile kredi sağlanmaktadır. Ödemeleri yine PTT şubelerinden kolayca yapabileceğiniz bu krediler için faiz oranlarına baktığımızda;

  • 2.500 liralık krediniz 60 aya bölündüğünde aylık 81,03 TL gibi küçük bir rakama kredinizi kullanabilirsiniz.
  • 10 bin lirayı 12 aya böldürdüğünüzde aylık size çıkacak taksit miktarı 975,34 TL olacaktır.
  • 60 aya bölünen 10 bin liralık kredinizi ise aylık 324,12 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

www.nkolaykredi.com’dan T.C kimlik numaranız, e-mail adresiniz ve bankaya kayıtlı cep telefonu numaranız ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkacak sözleme ve formları doldurarak kredi onay sürecini başlatabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar için internetten başvurunuz ile adresinize banka kartı ve sözleşme kurye aracılığı ile gönderilecektir.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Bir bankaya başvuru yaptığınızda direk karşınıza çıkan kredi notu kullandığınız kredi ve kredi kartlarının geri ödemelerindeki düzenlilik ya da aksamalar sonucu oluşmaktadır. Bankalar tarafından düşük, orta ve yüksek olarak değerlendirilen bu not karşılığında kredi alacağınız miktarda bellidir. Düşük notu olanlara çoğu banka kredi vermez verenlerde az miktarlı krediler vermektedir. Kredi alma sürecinizde düşük notunuz varsa kefil, teminat ya da başka zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Eğer ki daha da kötüsü borcunuzdan dolayı bir yasal takibe düşmüşseniz bankalardan kredi almanız çok daha zor olacaktır. Kredi notunuzda bu durumdan etkilenecek ve oldukça düşecektir. Ödemelerin düzenliliğine göre de hem kredi notunuz yükselecek hem de bankalardan kredi limitiniz yükselecektir. Aktif Bank’ ın sicili bozuk ya da düşük kredi notu olan kişiler için verdiği kredilerin ayrıntıları için en yakın şubesine ya da 0850 724 30 50 müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.