Esnaf Kredileri

Acil İhtiyaç Kredisi Veren Tüm Bankalar

03.05.2018
126
Acil İhtiyaç Kredisi Veren Tüm Bankalar

Anlık yaşanan maddi sıkıntınıza çözüm ararken karşımıza çıkan bankaların hızlı ihtiyaç kredileri çoğu banka tarafından verilmektedir. Acil nakit ihtiyacınız için kaybedecek zamanınız yoksa, bankaların acil kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kolay ve anında kredi alabileceğiniz bankaların şartlarına bir göz atalım, hangi bankalar bu krediyi veriyor bir bakalım.

Acil Nakit İhtiyacınıza Kredi Veren Bankalar

Aniden ortaya çıkan düğün masrafınız ya da diğer ihtiyaçlarınız için kafanızda banka kredisi almak var, ancak kredi almak için gerekli prosedürlerin zaman alması sizi düşündürüyor ise bankaların bu yönde vatandaşlara sunduğu acil kredi kampanyalarına bakabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler sayesinde, anında kredi başvurunuz alınıp şubeye bile gitmeden paranız hesabınıza aktarılabiliyor. İnternet üzerinden, cep bank uygulaması yada cepten kısa msjla kredi veren bankalar ile irtibata geçip ihtiyacınız olan miktardaki kredi başvurunuzu yapıp çok kısa sürede onaylanabiliyor olması acil ihtiyaçlar için oldukça güzel bir uygulama. Bu uygulamaların hiç birini yapamıyor iseniz bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Acil Kredi Başvurum Hemen Sonuçlanır mı?

Bankalara internet üzerinden ya da akıllı telefon uygulaması ile yapacağınız başvuruların sonucu, bankaların ortak kullandığı bir sistem üzerinden hemen değerlendirilir ve size anında dönüş yapılabilir. Bankaların otak kullandığı bu bilgi havuzunda, sizin kredi almaya uygunluğunuz ya da engel bir durumun olup olmadığı anında görüntülenmekte ve  kredi notunuzda burada açıkça bilinmektedir. Onaylanma süresi genelde 5 dakikayı geçmemekle birlikte bu bankalar arasında değişkenlik göstermektedir. Genelde 48 ay vade ile sınırlandırılan acil kredi türlerinin faiz oranları ihtiyaç kredileriyle aynı oranda değerlendirilmektedir. Düşükte olsa bir miktar kredi tahsis ücreti çoğu banka tarafından bu krediyi verirken sizden alınmaktadır. Çoğu bankanın uygulamaya koyduğu acil krediler farklı adlar altında sunulmaktadır. Bir kaç bankanın acil kredi uygulamasına ve miktarına bakalım bilgi vermeye çalışalım.

Garanti Bankası Acil İhtiyaç Kredisi

Bahar kampanyası kapsamında 48 aya varan vade ve %2,25’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabilirsiniz. Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine yapacağınız başvuru ile ihtiyacınız olan miktardaki kredi anında değerlendirilip hesabınıza aktarılmaktadır. Şubeye gitmeden yapacağınız başvuru ile 3-48 ay arası vade yaptırarak 25.000 liralık kredinizi bu uygulama ile alabilirsiniz.

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi

Hızlı kredi uygulamasını maaşınızı aldığınız Vakıfbank’ dan taksitli olarak almanız mümkün. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulaması size hızlı kredi alma konusunda yardımcı olacaktır. Bu uygulama ile şubeye gitmenize gerek kalmadan evinizden ya da işyerinizden kredi başvurunuzu yapabilir ve hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan 10 bin liralık bir kredi için 48 Ay vade yapıldığında %1,69 faiz oranı uygulanacaktır.

QNB Finansbank Hızlı Kredi Uygulaması

35 bin liraya kadar mobil uygulama ve internet başvurusu yaparak kredi alabileceğiniz banka birde size 3 ay erteleme fırsatı vermektedir. 5030 a atacağınız bir sms le başvurunuz değerlendirmeye alınır ve hızlı kredi anında hesabınıza geçer. 1,99 faiz oranı ile hafta sonu bile kredi başvurunuz değerlendirilebilmektedir. Başvuru için QNB Finansbank İnternet başvurusuna tıklayabilirsiniz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

Maksimum limiti 12.500 lira olan bu acil kredi kampanyasına uygulanan özel faiz oranlarından sizde yararlanabilirsiniz. TEB müşterisi olmasanız bile, tüm nakit ihtiyaçlarınız için 4466’ya T.C. Kimlik Numaranızı mesaj atarak acil kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. CepteTEB uygulaması ile de ihtiyaç kredisi’ni 3-48 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu alanına doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Bankanın internet sitesine T.C kimlik numaranızla yapacağınız giriş ile ihtiyacınız olan ihtiyaç kredisine şubeye gitmeden buradan başvurabilirsiniz. %2,95 den başlayan uygun faiz oranları ile 55 bin liraya kadar olan kredi ihtiyacınızı 48 aya kadar vade imkanı ile bu bankadan anında kredinizi kullanarak alabilirsiniz. Denizbank’ a evraksız ve şubeye gitmeden kolayca yapabileceğiniz kredi başvurunuzun onay bilgisi cep telefonunuza kısa mesajla bildirilecektir.

Yapı Kredi İhtiyacınız İçin Kredi Fırsatı

Haftanın 7 günü değerlendirilmeye alınabilen kredi başvurunuzu Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. 1,51 den başlayan faiz oranları ile her türlü ihtiyacınıza uygun kedi imkanına bu bankadan ulaşabilirsiniz. Hafta sonu dahil onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarılmakta ve acil ihtiyacınız anında karşılanmaktadır.

Güncel faiz oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

[table id=1 /]

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.