7 Bankanın Satılık İcralık Araç Listesi

7 Bankanın Satılık İcralık Araç Listesi
29 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.


Bütçenize uygun yeni bir araç mı arıyorsunuz? Bankaların icralık araç listelerine bakarak en uygun fiyata istediğiniz aracı alabilirsiniz. Bankalar tarafından ihale ve açık arttırma ile satılan icralık araçları piyasa değerlerinin altına almanız mümkün. Borçlu kişilerin borcuna karşılık el konulan bu araçlar, yasal olarak bankalar tarafından satışa çıkartılmakta ve siz araç almak isteyenler için oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Denizbank, TEB, Yapı Kredi ve diğer 7 bankanın satılık icralık araç listesi, bütçenize en uygun araçlar ve istediğiniz aracı nasıl alabileceğinizi sizler için araştırdık.

Bankalardan Satılık 2. El Araç Nasıl Alınır?

 

Bankalardan Satılık 2. El Araç Nasıl Alınır?

        Bankalardan Satılık 2. El Araç Nasıl Alınır?

Bankalardan kredi aldığınızda ve ödemediğinizde yada kullandığınız kredi kartının borcunu ödemediğinizde, banka sahip olduğunuz mallarınıza icra getirmektedir. Ödenmeyen borçlar yüzünden el koyulan bu mallar, bankanın belirlediği değerler üzerinden açık arttırma ve ihale yolu ile satışa sunulmaktadır. Sizde bir araç almak istiyorsanız; bankaların icralık araç listelerini gözden geçirerek çok daha uygun fiyata 2. el araç satın alabilirsiniz. Bankaların internet siteleri üzerinde verilen icralık araç listelerine bakarak, seçtiğiniz araca teklif sunarak diğer teklif verenler ve sizin aranızda yapılacak değerlendirme ile aracı alabilirsiniz. Mevzuata göre yapılacak tekliflerde öncelik araç sahibine verilmektedir. Eğer ki, yapacağınız teklif kabul görürse öncelikle aracın değerinin %5 oranında teminat vermeniz gerekecektir. Bankanızın internet sitesi üzerinden seçtiğiniz aracı almak için banka şubesine giderek internetten başvuru için kullanıcı adı ve şifre almanız gerekecektir. Seçtiğiniz araç İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde belirlenen otoparklarda muhafaza edilmektedir.Finansbank Satılık Araçlar

                          Finansbank Satılık Araçlar

Finansbank Satılık Araçlar

Finansbank icralık malları ihale ve açık arttırma yöntemi ile satışa sunmaktadır. Seçtiğiniz araç için teklif verip %2 oranında da teminat yatırdıktan sonra bankanın belirlediği tarihte ihale sonucu açıklanmaktadır. Banka yetkilileri tarafından en yüksek fiyatı verene satış gerçekleştirilmektedir. (0216) 524 47 00 numaralarından ve finansbankgayrimenkuller@qnbfinansbank.com adresinden araç ilanlarına ulaşabilir iletişime geçebilirsiniz.

Vakıfbank Satılık Araçlar

Borçlu kişilerin borcuna karşılık el konulan ve uygun fiyata satışa çıkartılan çeşitli markalarda ki araçlara teklif vererek piyasa fiyatının altına istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Her çeşit marka ve model aracın bulunduğu Vakıfbank satılık araç sitesinde satışa sunulan araçların ayrıntılı özellikleri, araca ait resimler bulunmakta ve banka tarafından belirlenen muhammen bedelin üstünde bir fiyat teklifi yapmanız gerekecektir. Banka tarafından teklife sunulan markalar arasında;

  • Hyundai
  • Renault
  • Volkswagen
  • Peugeot
  • ISUZU
  • TOYOTA
  • AUDI

Denizbank Satılık Araçlar Listesi

Denizbank’ internet sitesi üzerinden el konulup satışa sunulan araç listesi ve diğer gayrimenkullere ulaşabilirsiniz. Arama butonundan istediğiniz model ve özelliklere sahip aracı kolaylıkla bulabilir, online olarak teklif verip Taşıt Aracı Alımı Teklif Mektubunu e-mail yoluyla bankaya iletebilirsiniz. Tabi ki bu sistemde teklif verenler arasında belirlenen süre içinde en yüksek teklifi veren aracın sahibi olacaktır. Verdiğiniz teklif banka tarafından değerlendirilerek en geç 3 gün içinde size bildirilecektir. İlgilendiğiniz aracı yetkililerle iletişime geçerek bekletilen otoparkta görmenizde mümkün. Denizbank araç satış şartnamesinden ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Satılık Araçlar

Yapı Kredi Satılık Araçlar

                      Yapı Kredi Satılık Araçlar

Yapı kredi bankası tarafından ev, arsa, işyeri ve bir çok markaya ait araç satışa sunulmaktadır. Bankanın satışa sunduğu bu mallara teklif verip teklifiniz kabul gördükten 15 gün içerisinde peşin olarak satın alımı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Banka dileyen müşterilerine krediye uygunluklarında kredilendirme de yapabilmektedir. Sitede satışa sunulan araçları tüm özelliklerinin yanında bulunan kusurları da ayrıntılı olarak belirtilmektedir. Belirlediğiniz fiyat aralığı ve aradığınız özelliklere göre arama yaparak istediğiniz araca ulaşabilirsiniz.

TEB Satılık Araçlar

PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VOLKSWAGEN ve hatta BMW markalı lüks araçlarında bulunduğu TEB icralık araç listesinde sizde 2. el bir araç alabilirsiniz. Bankanın sitesinden araca ait bilgilere, yatırılacak teminat tutarına ulaşabilirsiniz. Online olarak seçtiğiniz aracın bedelinin %20 si kadar teminat yatırarak ihaleye dahil olabilirsiniz. https://esatis.uyap.gov.tr/esatis/index.html adresinden işlemi gerçekleştirebilir eğer ihalede aracı siz almaya hak kazanırsanız 7 gün içinde bedelin tamamı tahsis edilecektir. 0212 234 03 12 numaralı telefondan araçla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası 2.El Otomobil Listesi

Garanti Bankası 2.El Otomobil Listesi

              Garanti Bankası 2.El Otomobil Listesi

Garanti Bankasının satışa sunduğu araçlar arasında; otomobil ve ticari araçlar bulunmaktadır. Ekspertiz raporunun ve aracın genel özelliklerinin de sıralandığı sayfadan araç hakkında ilk bilgileri edinebilirsiniz. Teklif ver sekmesine tıkladığınızda da size ait bilgileri girerek araç alım sürecinizi başlatabilirsiniz. Araçların fiyatları peşin ödeme içermekte olup, bankamızca kredilendirilmesi yoluyla desteklenmesinin istenmesi halinde Garanti Bankası’ndan kredi de kullanabilirsiniz. Satılık araçlarla ilgili tüm ayrıntıları ve satın alma talebinizi bankanın şubelerinden, temsilciliklerimize, bölge müdürlüklerimize , Satın alma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’ne yazılı ve Teklif Verme Formu ile gerçekleştirebilirsiniz. Satın alabileceğiniz otomobil listesi için https://bit.ly/2mOptC1adresini tıklayabilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!