Esnaf Kredileri

7 Bankadan İpoteksiz Kredi Fırsatları Devam Ediyor

08.06.2019
83
7 Bankadan İpoteksiz Kredi Fırsatları Devam Ediyor

Yüksek miktarlı kredi için bankaların kişilerden talep ettiği ipotek, bankanın kendini güvenceye alma yöntemidir. Ev, araba yada diğer ihtiyaçlarınız için başvuracağınız ipotekli krediler de, göstereceğiniz teminata rehin yani ipotek konularak verilmektedir. Bu ipotek sonucu rehin konulan ev, araba yada diğer taşınmaz kredi vadesi boyunca satılamamaktadır. Eğer ki siz ipotek göstermeden bankadan kredi alacaksanız bir çok bankanın ciddi rakamlara ulaşan ihtiyaç kredilerini tercih edebilirsiniz. 2019 yılı için de devam eden fırsatlarla kredi alacak kişilerin başvuru yapabileceği uygun faizli 7 bankanın ipoteksiz ihtiyaç kredilerini sizler için toparladık.

En Uygun Krediyi 2019 da Hangi Banka Veriyor?

En Uygun Krediyi 2019 da Hangi Banka Veriyor?

En Uygun Krediyi 2019 da Hangi Banka Veriyor?

Kişilerin günlük ihtiyaçları yada ev, araba almak için başvurdukları banka kredileri bankalar tarafından değişik faiz oranları ile verilmektedir. Kişiler kredi çekmek istediklerinde yapacakları ilk araştırma hangi bankanın en düşük faizle kredi verdiğidir. Ülkemizde devlet ve özel olmak üzere bir çok banka bulunmaktadır. 2019 yılı için kredi oranları ortalama 1,90 dan başlamaktadır. Kredi çeşidine, kredi türüne ve vade sayısına göre faiz oranı değişmektedir. Genelde kredi vadesi ne kadar yükselirse faiz artmakta, kredi miktarı ne kadar yükselirse faiz azalmaktadır. Konut kredisi alacaklar için ise faiz oranı ihtiyaç kredilerine göre daha düşük diyebiliriz. İpoteksiz ihtiyaç kedisi alacaklar için çeşitli bankaların faiz oranları ve vade sayılarına göre hesaplamalar yaparak sizlere bütçenize en uygu krediyi bulmanızda yardımcı olacağız.

 1. Ziraat Bankası
 2. Halk Bankası
 3. İş Bankası
 4. Garanti Bankası
 5. TEB
 6. Vakıfbank
 7. ING Bank

En Uygun Kredi Ziraat Bankası’nda!…

En Uygun Kredi Ziraat Bankası'nda!...

En Uygun Kredi Ziraat Bankası’nda!…

Ülkemizin köklü bir geçmişe sahip kurumsal bankalarından olan Ziraat Bankası, vatandaşların her türlü ihtiyaçları için en uygun kredi fırsatını sunan bankaların başında gelmektedir. Eğer ki 2019 yılı için kredi ihtiyacınız varsa ilk değerlendirmeniz gereken banka diyebiliriz. İpotek, kefil ve teminat olmadan başvurabileceğiniz Tüketici Kredisinde bankanın yapacağı araştırma sonucu olumlu müşteri statüsündeyseniz kredi talebiniz kısa zamanda onaylanacaktır. Bankanın bu kredi için belirlediği maksimum kredi vadesi 60 ayla sınırlıdır. 100 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz bu kredinin faiz oranı ise 1,90 dan başlamaktadır. Şubelerden , web sitesi üzerinden, Ziraat Mobil, İnternet Bankacılığı, ATM yada çağrı merkezini arayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • 50 bin liralık kredinizi 60 ay vade ile 1,90 faiz uygulanarak aylık 1.537,54 TL taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
 • 100 bin lira kredi almak istediğinizde 60 ay vadede 3.075,09 TL taksitiniz olacak ve yine faiz oranı 1,90 şeklinde hesaplanacaktır.
Banka Kredileri Hesaplama Halkbank İhtiyaç Kredisi

Banka Kredileri Hesaplama Halkbank İhtiyaç Kredisi

Banka Kredileri Hesaplama Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank’ın müşterileri için hazırladığı ihtiyaç kredisinde faiz oranı 1,95 den başlamaktadır. Kredi notu ortalaması 1500 seviyelerinde olan bir vatandaş 1,95 faizle kredilendirilirken bunun altında notu olanlar için 2,00 faiz uygulanmaktadır. Bankanın SMS sistemi üzerinden kredi talebinizi “B24, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye gönderdiğinizde kredi talebiniz alınmaktadır. 75 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için yapacağınız kredi başvurunuz 60 ay şeklinde vade uygulanacaktır. Bankanın geri ödemelerde artan taksitli, azalan taksitli, eşit ve 3 ayda bir şeklinde seçenekleri de bulunmaktadır. Gerekli belgeler ile size en yakın Halkbank Şubesine başvuru yapabilir 0850 222 0 400 numaralı müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • 75 bin liralık kredinizi 1,95 faiz oranı üzerinden 60 aya bölerek hesaplarsan aylık 2.338,81 TL taksit ödemeniz olacaktır.
 • 2,00 faiz uygulandığınız düşünürsek 60 ayda 75 bin lira için aylık 2.371,52 TL taksitiniz olur.
Kredi Kampanyaları 2019 İş Bankası Anında Kredi

Kredi Kampanyaları 2019 İş Bankası Anında Kredi

Kredi Kampanyaları 2019 İş Bankası Anında Kredi

İş Bankasının İşCep uygulamasını kullanarak yada bankamatik ve İnternet Şubesi aracılığı ile 40 bin liraya kadar anında kredi almanız mümkün. SMS yöntemi ile de NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarında boşluk bırakarak 4402 ye göndermeniz ile kredi talebiniz alınacaktır. 7/24 şubeye gitmeden yapacağınız başvuruda onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarılacaktır. 1-60 ay arası bütçenize en uygun vade seçeneklerinden birini tercih edebilir ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

 • 10 bin liralık kredinizi 12 ay vade ile 2,20 faizle aldığınızı düşündüğümüzde aylık taksit miktarı 983 TL olacak toplamda 11.798 TL ödemiş olacaksınız.
 • 20 bin liralık kredinizi 24 ay vade ile taksitlendirmek istediğinizde 2,20 faizle toplamda 27.255 TL ödeyerek aylık 1.136 TL taksit düşmektedir.
 • 40 bin lira krediniz 60 aya bölündüğünde ise 1.336 TL taksitler halinde 80.143 TL toplam ödeme yaparsınız.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.