Esnaf Kredileri

5 Adımda Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Alın

15.06.2019
83
5 Adımda Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Alın

Ziraat Bankası’ dan kredi almak isteyenler; gelir belgesiz, şubeye gitmeden, evrak ve sıra beklemenize gerek kalmadan mobil bankacılık yada internet bankacılığını kullanarak kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. 7 gün 24 saat tek tıkla kredi başvurusunu yapabilir, bankanın onayı ile mevcut hesabınıza paranızın aktarılmasını sağlayarak harcamaya başlayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu yöntemi; beş adımda nasıl yapabilirsiniz, Ziraat Bankası’ nın kredi kampanyaları ve kolay kredi başvurusu hakkında her şey yazımızda.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Anında Hesabınızda!

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Anında Hesabınızda!

          Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Anında Hesabınızda!

Ziraat Bankası dahil bir çok banka online bankacılık  yöntemi ile müşterilerini zaman kaybı, gereksiz prosedürlerden kurtarmış ve acil nakit ihtiyaçlarında 7/24 çözüm olmuştur. Evinizden, işyerinizden akıllı telefon uygulaması yada online bankacılığı kullanarak kredi başvurunuzu yaparken bu sayede bankaya gitmeden, belgeye gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Güvenle yapabileceğiniz bu başvurunun devamında onaylanan kredinizin anında hesabınıza geçmesi de acil ihtiyacınız olduğu bir durumda çok avantajlı olacaktır. Online bankacılık işlemi için;

 1. Ziraat Bankası’ndan vadesiz hesap açtırmanız gerekmektedir
 2. Ziraat Bankası Online Bankacılık giriş sayfasına T.C kimlik numaranız, cep numaranız ve güvenlik kodunu doğru şekilde girmeniz,
 3. Telefonunuza gelen şifreyi istenilen alana yazdıktan sonra,
 4. Yapmak istediğiniz işlemle ilgili yani kredi başvurusu için uygun sekmeyi tıklayarak,
 5. İstediğiniz kredi miktarı ve vade sayısı ile ilgili bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gelir Belgesiz

             Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gelir Belgesiz

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gelir Belgesiz

Bankalar kişilere kredi verirken öncelikle istedikleri belge, gelir belgesidir. Bankadan kredi almanız için düzenli yani en az 3-4 aylık bir gelir belgesi sunmanız gerekecektir. Bunun yanında en önemlisi aslında kredi notudur. Geliriniz ne kadar yüksek olursa olsun kredi notunuz düşük yani, bankacılık işlem geçmişiniz sorunlu ise kredi onayınız çıkmaz. Ancak kredi notu iyi seviyede olan bir kişi düşük kredi başvurularında gelir belgesi olmadan kredi alabilmektedir. Bu aslında tamamen bankanın insiyatifine kalmıştır. Online bankacılıkta verilen kredi miktarı 25-35 gibi düşük miktarlarda olduğu için, evrak ve gelir belgesi talep edilmeden kredi alınabilmektedir. Aslında online sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz yani T.C kimlik numaranız ile banka zaten sizin gelir durumu ve kredi notunuzu anında görebilmektedir. Hızlı onayda bu sayede yani sizin bilgileriniz bankaya ulaştığında krediye uygunsanız onaylanmaktadır. Ziraat Bankası’ndan da Tüketici Kredisi adı altında 60 aya kadar vadeli kredinizi 1,90 faizle alabilirsiniz. 1000-30000 arasındaki başvurularınızı Ziraat Bankası Web sitesi üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası’ nın Esnaf Kredileri de işyeri açmak yada var olan işyerinin ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için oldukça avantajlıdır.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyaları 2019

Ziraat Bankası Kredi Kampanyaları 2019

         Ziraat Bankası Kredi Kampanyaları 2019

Ziraat Bankası olarak müşterilerinin her türlü ihtiyaçları için uygun kredi fırsatları sunan banka konut, taşıt ve tüketici kredileri olarak seçenek sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda başvuru yapabileceğiniz bu kredi türlerinde faiz oranı ve vade sayısı değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Tüketici Kredisinde; 60 aya kadar vade ile 1,90 faiz oranı uygulanırken 20 bin liralık kredi ihtiyacınız için 100 TL kredi tahsis ücreti ödeyip aylık 615,02 TL taksitler halinde geri ödeme yaparsınız.
 • Konut kredisinde; faiz oranı 1,55 e düşerken vade sayısı da maksimum 120 ay olarak belirtilmiştir. 100.000 TL konut kredisi başvurusu yaptığınızda sizden alınacak kredi tahsis ücreti 500 TL olacaktır. Aylık 1.840,66 TL taksitler halinde konut kredinizin geri ödemesi olmaktadır.
 • Taşıt kredisinde; isteğe bağlı olarak kaskosuz yada kaskolu seçeneği tercih edebilirsiniz. Tüketici Kredisinde olduğu gibi maksimum 60 ay vade ile kredinizi geri ödeyebilirsiniz. Güncel faiz oranı 1,86 olarak görünen bu krediden 20 bin lira çekerseniz kaskolu tercihinizde aylı 608,13 TL taksit ödersiniz. Kaskosuz seçenekte ise 20 bin lira için 60 ay vadeli kredinizin aylık taksiti 613,29 TL olacaktır.

Taşıt kredilerinde 120 bin lira değerinin altında olan taşıtlar için kullanılan kredilerin vadesi 60 ayı, 120 bin liranın üstündeki araçlar için alınan kredini vadesi de 48 ayı geçemez şartı bulunmaktadır.

Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Miktarı yüksek olan kredi talebiniz için İpotekli Krediyi tercih edebilirsiniz. 60 ay vade ile konut ipoteğinde %80, iş yeri için %75, imarlı arsa için %50 oranında kredi alabilirsiniz. İpotek edilecek mal varlığının üzerine rehin konularak verilen bu kredinin vade süresi boyunca satış işlemi gerçekleştirilemez. Yüksek tutarlı krediler için başvurabileceğiniz bu kredi türü acil ihtiyaçlarınızda size çözüm olacaktır. Başvuruda;

 • Gelir belgesi
 • Nüfus cüzdanı
 • İpoteğe konu malın tapusu ile size en yakın Ziraat Bankası şubesine başvuru yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.