Esnaf Kredileri

3 ay ertelemeli Qnb finansbank bayram kredisi

3 ay ertelemeli Qnb finansbank bayram kredisi

Kredi çekmek için en uygun zamanda tam da kampanyaların başladığı bu günleri fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Bankaların özel günlerde düzenlediği bu kampanyalar hem sizler için hem de bankaların müşteri çekmek için en verimli zamanlardır. QNB Finansbank’ da müşterileri için bayrama özel uygun vade ve faiz oranı ile hem de ertelemeli seçeneği ile bir kampanya düzenlemiş durumda. QNB Finansbank’ a bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır, online ve SMS’ le kolay kredi başvurusu, güncel faiz oranları ile kredi hesaplamamız sizler için yazımızda.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Başvurusu

         Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Başvurusu

Yaklaşan bayram harcamalarınız, seyahat yada diğer ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Çoğu bankanın bayram ve özel günlere yaklaşırken düzenlediği kampanyalar sizin finansman ihtiyacınıza çözüm olabilir. Düşük faiz oranı, erteleme seçeneği ve size uygun vade seçeneklerini böyle günlerde değerlendirerek kredinizi kullanabilirsiniz. Bankanın internet ve cep şubesi üzerinden belgesiz ve şubeye gitmeden kredi talebinde bulunabilirsiniz. Eğer bankanın müşterisiyseniz hemen online başvuru yapabilir 35 bin liraya kadar olan kredinizi hemen hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. 60 aya kadar vade yapılabilen kredinizi 3 ay erteleterek kredi ödemenize hemen başlamak zorunda kalmazsınız. Başvuru için bir diğer seçenek olan 0850 220 8 573 numaralı müşteri hizmetleri ile hem krediler hakkında ayrıntıları öğrenebilir hem de size en uygun kredi seçeneğine 7/24 başvuru yapabilirsiniz.

     Finansbank Kredi Başvurusu SMS’ le Nasıl Yapılır

Finansbank Kredi Başvurusu SMS’ le Nasıl Yapılır?

Bankalara kredi başvurusu SMS’ le artık çok kolay. Otomatik sistem üzerinden cep telefonunuzla bankaya göndereceğiniz T.C kimlik numaranız ile krediniz anında onaylanabiliyor. Banka T.C numaranız ile sizin krediye uygun olup olmadığınıza ve ne kadar kredi limitiniz olduğuna bakıp size kısa sürede dönüş sağlayabiliyor. QNB Finansbank’a SMS’ le başvuru yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne T.C kimlik numaranızı eksiksiz yazarak 5030 a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil aboneleri için 0,65 TL gibi ir ücret karşılığında bu mesajı atabilirsiniz. Bankanın yapacağı değerlendirme ile eğer ki kredi notunuz iyi seviyede ise kredinize anında onay çıkacaktır. Her müşterinin kendine özel kredi limitine göre de size verecekleri kredinin bir limiti olacaktır. Ortalamanın altında bir kredi limitiniz varsa kredi başvurunuzu şahsen banka şubesine giderek yapmanız daha iyi olacaktır. Bankanın sizden teminat istemesi de düşük limiti olanlar için kaçınılmaz olacaktır. İpotekli kredi seçeneklerini tercih ederek de kredi almanızda engel olacak durumları ortadan kaldırabilirsiniz.

Finansbank Kredi Hesaplama Bayram Kredisi İçin Nasıl?

     Finansbank Kredi Hesaplama Bayram Kredisi İçin Nasıl

Krediler için her bankanın zaman zaman değişen kredi faizleri bulunmaktadır. Vade seçenekleri ve kullanacağınız kredi limitine göre de kredi faizleri değişkenlik gösterecektir. Yaklaşan bayram için br kredi çekme düşünceniz varsa QNB Finansbank’ın güncel kredi faiz oranı %2,04 olarak görünmektedir. 3-60 ay arasında herhangi bir  vade seçeneği tercih edebilir 3 ay erteleme yaptırabilirsiniz. 2,04 faiz oranına göre çeşitli miktarlar ve vadeler ile hesaplama yaparsak;

 Finansbank Cep Şubesi Yada İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma

Finansbank Cep Şubesi Yada İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma

Hiç bir belge talep edilmeden internet üzerinden ya da cep şubeden kredi başvurusu yapmak için size özel banka tarafından verilen bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Tüm bankacılık işlemlerinizi güvenle yapabileceğiniz ve sadece sizin bilmeniz gereken bu şifreyi almak için yada unuttuğunuz ya da var olan şifrenizi değiştirmek için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Sizden istenen kişisel bilgilerinizi girerek bankanın vereceği şifre ile en kısa yoldan kredinizi alabilir hesabınıza aktarıp kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifresi, CepŞubesi kullanmak için ayrı ayrı işlem yapmanız gerekecek. Android telefonunuza mobil uygulamayı indirerek bakiye, kart işlemleri, para transferi tüm bankacılık işlemlerini telefonunuzdan 7/24 güvenle yönetebilirsiniz.

Exit mobile version