2 Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası Nelerdir?

2 Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası Nelerdir?
25 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.


Kullandığınız banka kartına vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile 50-150 TL arası para alabileceğinizi biliyor muydunuz? Aylık eviniz için kullandığınız abonelikler yada telekomünikasyon faturanızı bankanıza otomatik ödeme talimatı vererek bonus ve diğer avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bankada bulunan maaş hesabınız veya kredi kartınız üzerinden vereceğiniz bu talimat, faturaların son ödeme tarihi geldiğinde otomatik hesabınızdan kesilecek hem fatura ödemekle uğraşmayacak hem de bundan para alabileceksiniz. Otomatik ödeme kampanyası olan bankalar hangileridir, 2 otomatik ödeme talimatına ne kadar ücret alabilirsiniz ve 2019 da hangi bankalarda bu kampanya devam etmekte sizler için araştırdık.

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

       Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

Günlük yaşantımızda evimiz için elektrik, doğalgaz, internet, kablo tv, ve telefon kullanımında aylık çeşitli bedeller ödemekteyiz. Bu faturaları artık gelişen teknoloji ile tek tıkla internetten yatırabiliyor hatta otomatik ödeme talimatı vererek artık bunun için bile uğraşmıyoruz. Bankalar müşterileri için kredi kampanyaları dışında otomatik ödeme talimatı adı altında bir kampanya düzenlemiş ve verdiğiniz otomatik ödeme talimatı sayısına göre size çeşitli ücretler ödemektedir. Aktif olarak kullandığınız kredi kartınız yada her ay düzenli olarak maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız otomatik ödeme talimatı için yeterli olacaktır. Faturalarınızın son ödeme tarihinde hesabınızda yeterli bakiye olmasının devamında fatura bedeli otomatik olarak düşülecektir. Bankaların şubelerinden yada müşteri hizmetleri aracılığı ile sizde bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bir faturanın otomatik ödenmesini sadece tek bir bankadan verebilirsiniz. Android telefonunuza yükleyeceğiniz bankanın uygulaması ile tüm faturalarınızın takibini yapabilir, faturanız geldiğinde ve ödendiğinde bildirim alabilirsiniz. Otomatik ödemeler sonucunda düşülen fatura bedellerinden sonra aylık finansal durumunuzu da kolayca gözden geçirebilirsiniz.

QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

  QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

QNB Finansbank maaş müşterileri için 24 Haziran-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında verecekleri otomatik ödeme talimatlarında; 1. faturaya 15 TL, 2. faturaya 20 TL, 3. faturaya 25 TL, sonraki 3 talimatınız için de talimat başına 10’ar TL olmak üzere, toplamda 90 TL para puan vermektedir. Kazandığınızı puan tutarı bir sonraki ay hesabınıza aktarılacak ve kullanımınıza açılacaktır. Hem fatura ödeme sorununu ortadan kaldıran bu uygulama ile hem de alışverişlerinizde kullanabileceğiniz puan kazanabilirsiniz. 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetleri, ATM ve cep şubelerden kullandığınız aboneliklerin otomatik ödeme talimatlarını verebilirsiniz.Axess Otomatik Ödeme Talimatı İle Kazanın

     Axess Otomatik Ödeme Talimatı İle Kazanın

Axess Otomatik Ödeme Talimatı İle Kazanın

Akbank Axess kart kullanıcılarının 100 TL ya kadar chip-para kazanabilmesi için bankaya 6 ve daha fazla otomatik ödeme talimatı verebilmektedir. Evinizdeki bütün abonelikler için otomatik ödeme talimatı alınırken, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para alabilirsiniz. 1-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli lan bu kampanya ile ayrı ayrı fatura ödeme problemini ortadan kaldırırken kazançlı çıkacaksınız. Bu kampanya dahilinde kazanacağınız ve tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz para 2 Ağustos 2019’da kartınıza yatırılacaktır. Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden yada FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermenizle fatura ödeme talimatları verebilir ücretsiz olarak kampanyaya katılabilirsiniz.

TEB Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası

01.01.2019-31.12.2019 tarihleri arasında TEB vadesiz hesabı olan müşterilerin katılabileceği otomatik ödeme talimatı kampanyasından her ay 10 TL geri alabilirsiniz. İstediğiniz sayıda verebileceğiniz fatura ödeme talimatı karşılığında o ay için 10 TL hesabınıza yatırılacaktır. Bu kampanyadan para kazanmak için faturalarınızın toplam tutarı 100 TL olma koşulu bulunmaktadır. Kampanyaya katılım için TEB şubelerinden talebinizi iletmeniz ve internet/mobil bankacılığınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Maaşınızı yada emekli maaşınızı bu bankadan alan bir müşteriyseniz en yakın TEB şubesine başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı İle 100 TL Para Puan…

 

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı İle 100 TL Para Puan...

   Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı İle 100 TL Para Puan…

Yapı Kredi bankası hem kredi kartı kullanıcıları hem de maaş hesabı bulunan müşterileri için; cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet faturalarının ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanma fırsatı sunmaktadır. Daha önceki fatura talimatlarınız kampanya dahiline alınmazken yeni faturalar için bu kampanyaya 11 Temmuz- 10 Ağustos tarihleri arasında katılabilirsiniz. Banka bu kampanyadan kazandığınız para puanı 15 Eylül 2019 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yatıracaktır. TALIMAT yazıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470′e SMS olarak göndererek katılım sağlayabilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Don`t copy text!